Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli można wiedzieć , gdzie kupowałeś? Czy dostępny w np Rossmanie itp czy tylko w necie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem go od "Aniołka" żony więc nie wiem gdzie kupowała.W Rossmanie nie wiem czy jest dostępny. Mój był kupowany gdzieś w drogerii osiedlowej. Z tego co wiem nawet pani ze sklepu pozwoliła się zapoznać z zapachem żonie.


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się skusiłem na tego Chopina. Kupiłem na aledrogo nawet do kompletu spray dołożyłem a co :) Zapach super. Długo się utrzymuje. Za takie pieniądze rewelacja

Edytowane przez Glint

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w zimie używam T. Mugler "Ice man" i "A man".

Opinie sa różne, jeden kolega twierdzi że pachnę jak spalone ping pongi, a dziewczyny z kolei twierdzą że zapach jest b. męski i do mnie odealnie pasuje.

 

Cóż, ogólnie zapachy te są b.trwałe i wystarczy się lekko psiknąć, żeby czuć je przez cały dień.

 

pozdr


It's not Your music
It's not Your clothes
It's not Your favourite colour
It's Your watch that tells most about who You are!
---------------------------------------------------------

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na dzień świeży powiew klasyki uwielbianej przez płeć przeciwną :rolleyes: hugo boss bottled

 

na wieczór w zależności od nastroju Dior Farenheit , idealnie mixuje się z zapachem cygar i whisky ;) albo Armani Black Code

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie tak czytam i serce mnie boli jak widze, ze wielu kupuje na all.. iperf.. ross... Ja od paru lat kupuje tylko i wylacznie w pracy (na promie pasazerskim, perfumy dostarczane z magazynow producentow - Francja, Wlochy, Niemcy itd) i tak ostatnio kobieta sie uparla na zapach, ktory akurat u mnie wycofano, a ktory przypadl jej do gustu (Lolita Lempicka). Woda zamowiona w iper... Masakra, trwalosc nieporownywalnie krotsza, intensywnosc niższa, co z tego ze kilkadziesiat pln taniej jak jakosc powalajaca slaba. U mnie jakos mega tanio nie jest ale w porownaniu do perfumerii typu Douglas czy Sephora i tak o wieeele taniej. Kolezanki dla ktorych przywoze sa zachwycone (zwlaszcza gdy biora pierwszy raz ze statku), wczesniej tez zamawialy w necie, wszystkie stwierdzaja to samo - NIE MA POROWNANIA. Jak ktos chce to mozna cos podzialac w kwestii zakupu na statku, walic na PW, do 09.01 jestem na burcie.


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dubel

Edytowane przez Kosma

Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dubel

Edytowane przez Kosma

Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój numer jeden to Ultraviolet Paco Rabbane ostatnio tez Ultrared,

poza tym Very Irresistible Givenchy, The One D&G i ostatnio Joop GO.

Miałem kiedys DKNY ale nie pamiętam nazwy fajnie pachniał koniakiem;)

Z opisem zapachów to chyba dość trudne jak dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a powiedzcie mi - na allegro który sprzedawca jest pewny w sensie orginalnosci perfum? pytam bo zona chce perfum wycofany z polskich drogerii juz i tylko do dostania na allegro.


  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a powiedzcie mi - na allegro który sprzedawca jest pewny w sensie orginalnosci perfum? pytam bo zona chce perfum wycofany z polskich drogerii juz i tylko do dostania na allegro.

 

Ja nie kupowałem na allegro więc nie mogę pomóc.

Przykro mi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a powiedzcie mi - na allegro który sprzedawca jest pewny w sensie orginalnosci perfum? pytam bo zona chce perfum wycofany z polskich drogerii juz i tylko do dostania na allegro.

 

wyslij mi linki na pw. ocenie i dam ci odp. znam sie troche na tym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a powiedzcie mi - na allegro który sprzedawca jest pewny w sensie orginalnosci perfum? pytam bo zona chce perfum wycofany z polskich drogerii juz i tylko do dostania na allegro.

 

Powiedz jakie chcesz dokładnie


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedz jakie chcesz dokładnie

 

max mara gold touch 90ml


  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Perfum czy woda?

 

Żaden Perfum !!! Nie istnieje takie słowo. Perfumy!

 

Sorry, ale strasznie mnie drażni jak ktoś używa okreslenia Perfum....to zwykle Ci sami co na samochodziki swoje mówią "igiełka"

 

ehhh :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Woda toaletowa albo woda perfumowana, perfum to chlopaki zarzucaja na dres pod monopol :rolleyes: Albo jezeli uzywasz czystych to perfumy :unsure: Ale malo kto takowe kupuje, drogi biznes i w sumie chyba gra nie warta świeczki. Orygnalną wodą sie pryśniesz to zapach trzyma pare dni jak nie lepiej.


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orygnalną wodą sie pryśniesz to zapach trzyma pare dni jak nie lepiej.

 

poproszę o dokładną nazwę takowej, chętnie zakupię, serio

te z których korzystam bądź korzystałem, oryginalne, utrzymywały się na skórze od 2-3h (boss, mexx), poprzez takie pachnące do powiedzmy 5-6h (najwięcej takich - bulgari, armani, dior) i do góra całego roboczego dnia (chanel), ale o zapachu utrzymującym się kilka dni nie słyszałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze jest to dla Ciebie tak naturalny zapach ze nie czujesz go po 2godzinach, a nie ze przestaje pachniec? Ja np szarego bossa czuje cały dzien od 6,00 do 20 spokojnie przez pierwszy tydzien uzywania. Po miesiacu, to wogole nie czuje go na sobie juz zaraz po uzyciu, to samo z givenchy play (tego to od pierwszego uzycia po 5 minutach przestawałem czuc.. dopiero jak byłem chory i mialem podrazniony nos to okazalo sie ze jak uzyłem rano to popoludniu wciaz go na sobie czułem... ) :rolleyes:

 

 

A był jeden kiedys mega dlugotrwajacy zapach dla facetów - poluje na niego ale juz dawno nie produkowany i nikt nawet lezaków nie posiada - Legendary Harley Davidson "czarny" - ten prysniety na bluze czuc było tydzien, a wyprana na drugi dzien po prysnięciu wciaz miała na sobie ten zapach..


  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam się nie wącham, raczej robi to żona i cięzko mówić o przyzwyczajeniu, skoro psikam 2-4 różne zapachy na zmianę, inne rano, inne wieczorem i żona mi mówi, który pachnie po kilku godzinach, a który nie...

Z wypróbowanych, jeśli chodzi o trwałość, to bezkonkurencyjne są Chanel, później Armani i Dior, są też, niestety :rolleyes:, co najmniej 2x droższe od chociażby Bossa, którego już więcej raczej nie kupię, choć nutą zapachową jak i ceną odpowiada mi bardzo (czarny boss just different), ale trwałością nie dorównuje chociażby bulgari kupionym za mniejsze pieniądze w rossmannie...

Edytowane przez Jaro_swatcH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żaden Perfum !!! Nie istnieje takie słowo. Perfumy!

 

Sorry, ale strasznie mnie drażni jak ktoś używa okreslenia Perfum....to zwykle Ci sami co na samochodziki swoje mówią "igiełka"

 

ehhh :)

 

Ty lingwista :unsure: poziom obwozu masz chyba lekko niepropocjonalny :rolleyes: . Istnieje : eau de parfum :)

 

PS. Nie pisze się drażni tylko dżaźni :P


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Woda toaletowa albo woda perfumowana, perfum to chlopaki zarzucaja na dres pod monopol :rolleyes:

 

 

Ty świerzak... Zarzucają to w anclu szamkę.

Bajere masz jak beret nie przymierzając :unsure:

 

Albo jezeli uzywasz czystych to perfumy :) Ale malo kto takowe kupuje, drogi biznes i w sumie chyba gra nie warta świeczki. Orygnalną wodą sie pryśniesz to zapach trzyma pare dni jak nie lepiej.

 

Poproszę nazwę wody[?]

Chyba, ze chodzi Ci, że kicorujesz się w takim czymś:

 

szambo11.jpg


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wyskocze jako świerzak na parkiet i zapytam do czego nawiązujesz wklejając ten baniaczek? Nazwe jakiej wody ? Czy perfum bo nie wiem czego nie zrozumiales albo ja nie zrozumialem? O so chosi Panie?


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poproszę o dokładną nazwę takowej, chętnie zakupię, serio

te z których korzystam bądź korzystałem, oryginalne, utrzymywały się na skórze od 2-3h (boss, mexx), poprzez takie pachnące do powiedzmy 5-6h (najwięcej takich - bulgari, armani, dior) i do góra całego roboczego dnia (chanel), ale o zapachu utrzymującym się kilka dni nie słyszałem

 

Jaro a moge zapytac gdzie sie zaopatrujesz w wody toaletowe/perfumowane, ze nie czuc po 2-3h? Jezeli tak jest to slabej jakosci, odwaze sie powiedziec, ze moze nawet nieoryginalne. Uzywam kilku zapachow, atualnie 1 milion, Dior Homme Sport, Czarny Boss, i Gucci Sport i spryskana koszula założona jednorazowo 2 dni później pachnie, moze czuje dlatego ze zmieniam zapachy, trudno mi okreslic. Żonka sie czasem śmieje, ze robiac pranie po paru dniach leżenia w koszu daje sie czuć delikatnie jeszcze zapachy. Jak pisalem wczesniej w tym wątku kupuje wyłącznie w perfumerii u siebie na statku, nie wiem jak to wyglada w przypadku wód kupionych na lądzie. Kobieta sobie ostatnio zamówila w jednym ze sklepów intenetowych i tragedia, zapach trzyma pare godzin a tez jej kupuje u siebie tylko ta Lolita Lempicka juz u nas nie figuruje na półkach i stad zakup online.


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty lingwista :unsure: poziom obwozu masz chyba lekko niepropocjonalny :rolleyes: . Istnieje : eau de parfum :)

 

PS. Nie pisze się drażni tylko dżaźni :P

 

eau de parfum to woda perfumowana a nie perfumy - zawartość ekstraktu/eliksiru to 13%-19%, perfumy legitymują sie zawartością tegoż ekstraktu/eliksiru do 43%

Edytowane przez Kosma

Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.