Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

Versace Man Eau Fraiche bardzo ładny trwały zapach. Świerzy ale nie cytrusowy. Męski, ma w sobie to coś!!!!! Na pewno nie typowy świerzak, dziwny. Polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Versace Man Eau Fraiche bardzo ładny trwały zapach. Świeży ale nie cytrusowy. Męski, ma w sobie to coś!!!!! Na pewno nie typowy świeżak, dziwny. Polecam :)

 

Poszukam "Versace Man Eau Fraiche" i zobaczę jaki to zapach. Może mi się spodoba? Kupić mogę dopiero pod koniec roku, gdy skończę "Cédre Ambré".


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to po trzech dniach jeszcze kobieta wyczuwa od Was zapach, pomijam naprawdę wysoką jakość i eklsuzywność zapachów, niektóre dość drogie, ale warte pieniedzy.

 

 

W roku 2006 byłem w delegacji w mieście Namysłów woj. Opolskie. Pamiętam, że przed jednym z marketów stała dziewczyna i dawała próbki ekskluzywnych damskich perfum. Po prostu psiknęła na przegłub dłoni i taka to była próbka. Dwóch kolegów skorzystało z takich próbek i okazało się, że mimo mycia rąk mydłem perfumy pachniały przez jakiś tydzień. Koledzy byli bardzo zaniepokojeni tym faktem, gdyż jeździliśmy do domu co dwa tygodnie i gdyby okazało się, że po dwóch tygodniach jeszcze ów damski zapach był obecny to żony kolegów zrobiły by awanturę swoim mężom podejżewając romans. A to przecież grzeczne chłopaki!!


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boogie,możesz powiedzieć coś więcej jak takich trwałych perfum szukać? Internet,sklepy?

Cadi, pewno coś ze mną nie tegez,ale nigdy nie miałem "dobrych" perfum miesiąc. Sam lubię jak u mni lub kogoś czuć ładny "zapach" jednak przesady jakoś nie bardzo :)


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś innego znaleźć można choćby tutaj: http://www.missala.pl :)

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin, rozumiem że miałeś/masz doczynienia z tym "sklepem"? Oglądam właśnie stronę, i czuję że bardzo chętnie poczułbym ich ofertę na żywo. Tyle że trochę daleko do nich mam :)

Ciężko coś fajnego teraz znaleść, szukam jakiegoś lekkiego świeżego zapachu już od dawna.

A od dawna nie mogę się uwolnić od M7, uwielbiam je.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie niezmiennie nr 1 to Drakkar Noir uwielbiam ten zapach!

A z nowszych takie dwa zapachy

GIORDANI MAN DOLCE VITA i Giordani Man -niezbyt drogie i bardzo przyjemne.


-"bo raz tylko dany nam czas,więc żyj na huśtawce życia,ŻYJ !!!"
Życie z zegarkiem na ręku stało się jeszcze ciekawsze! B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to dwa zapaszki

Baldessarini Caribbean Edition budzetowe Esprit Horizon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiosna, wieć na co dzień Lanvin Oxygene Homme.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nabyłem zachwalany tutaj Paco Rabanne 1 Million

użytkuję drugi dzień i jestem zachwycony! (już żałuję, że kupiłem tylko "setkę")

nuta jak nuta - kwestia indywidualna (mi pasuje), ale trwałość jest naprawdę niezła - jedno psiknięcie i zapach trzyma przez kilka godzin, spokojnie mogę je porównać pod tym względem z Diorem albo Chanel... cena w zasadzie podobna - bardzo niemała ;/ ale wszystkie CK, Bossy i Armanie są bez porównania

ostatnio miałem połowe tańszego Bossa, do którego już nie wrócę, mimo, że zapach sam w sobie bardzo mi odpowiadał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wiosne polecam Higher Energy Diora

 

 

swietny cytrusowy i orzezwiajacy, wiosenny zapach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wiosne polecam Higher Energy Diora

 

 

swietny cytrusowy i orzezwiajacy, wiosenny zapach :)

 

cytrusowy to on jest tylko na poaczątku :) Potem ma piękną i głęboką korzenną bazę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

loewe nie jest swiezakiem wiec nie dziwne ze Ci podpasil. ja juz dawno bym go kupil ale szkoda mi ponad 300zl na troche wody.

w dodatku tansze zrodla niz sephoranie wchodza w gre bo sephora ma na nie monopol :(

zwykle kupuje testery do max 160zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOEWE 7 to jedne z piękniejszych zapachów jakie miałem przyjemność wąchać w swoim 40 letnim życiu. Niesamowita kompozycja, trwałość i w sumie niepowtarzalność. Zapach ten bojkotowany jest przez ruchy obrońców zwierząt z uwagi na reklamę zapachu z udziałem torreadora. Ale mnie to nie wzruszyło i w sklepie bezcłowym na lotnisku w Hiszpanii stałem się szczęśliwym posiadaczem tego cuda o objętości 100ml w promocyjnej cenie niecałych 200zł. Jest to zapach produkowany w Hiszpanii i opłaca go tam się w miarę możliwości nabyć. Jeszcze raz napiszę PRZEPIĘKNY URZEKAJĄCY NIEPOWTARZALNY MEGA TRWAŁY ZAPACH. Polecam. :)

A w Polsce faktycznie monopol na te perfumy ma niestety Sephora :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak zachwalacie ten zapach to aż przejdę się do sephory i sprawdzę.

Ja ostatnio zrobiłem sobie przerwę od Paco 1Million i używam Marc Jacobs Bang Bang. Nawet całkiem przyjemny zapach (nie mylić tylko z pierwszą edycją Bang w srebrnym flakonie, bo ta jest kiepska).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Astral. Tylko wal śmiało na nadgarstek lub szyję bo na papierku zdecydowanie słabiej się rozwija.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No onkyo05 skoro tak zachwalasz to muszę powąchać :) Ostatnio jak byłem na lotnisku to mieli na półce ale testera nie było niestety.

 

Jestem natomiast ciekaw wszej opinii na temat nowego JP Gaultier Kokorico.

Bardzo podoba mi otoczka czyli pudełko (puszka) w jakim dostaje się flakon jak i sam flakon ale zapach kompletnie nie moja bajka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak się zapatrujecie na to:

 

201101301311544205.jpg

 

Moim zdaniem cała linia fajna lekka i sportowa.

Mój faworyt to 1 - niebieski flakon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łukasz dla mnie z tej serii to 1 albo 4.natomiast w zielonym flakoniku zapach bardzo intrygujący, jendnak nie wiem czy bym się na niego zdecydowal (mówię tu o tym zielonym)


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.