Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

Ja uwielbiam ,,stary,, Dawidoff Goodlife,swietny zapach. :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOEWE 7 to jedne z piękniejszych zapachów jakie miałem przyjemność wąchać w swoim 40 letnim życiu. Niesamowita kompozycja, trwałość i w sumie niepowtarzalność. Zapach ten bojkotowany jest przez ruchy obrońców zwierząt z uwagi na reklamę zapachu z udziałem torreadora. Ale mnie to nie wzruszyło i w sklepie bezcłowym na lotnisku w Hiszpanii stałem się szczęśliwym posiadaczem tego cuda o objętości 100ml w promocyjnej cenie niecałych 200zł. Jest to zapach produkowany w Hiszpanii i opłaca go tam się w miarę możliwości nabyć. Jeszcze raz napiszę PRZEPIĘKNY URZEKAJĄCY NIEPOWTARZALNY MEGA TRWAŁY ZAPACH. Polecam. :)

A w Polsce faktycznie monopol na te perfumy ma niestety Sephora :(

 

Wiedziony waszym zachwytem nad LOEWE 7 spróbowałem tego zapachu...i nie wiem, skąd te ohy i ahy :)

Ciężki, bardzo korzenny, na mój nos bardzo niecodzienny (W sensie nie na co dzień)...bardzo przypomina mi GUCCI Pour Homme, którego używam od wielkiego dzwonu - te same, korzenne, ciężkie nutu, kojarząc mi się z... kadzidłem w kościele.

 

Gucci-Pour-Homme_100ml_EdT.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie również nie zachwyciły te L7, zanim go powąchałem poczytałem opinie na forach i przeważały opinie o "kościelnym" charakterze tego zapachu, co potwierdził test na żywo.

Zdecydowanie nie mój klimat, wolę lżejsze, mniej korzenne zapachy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam bardzo podobnie z L7. Dla mnie zapach po 20 minutach jest zapachem kompotu i suszonych śliwek. Nie powalił mnie.

 

Ostatnio zacząłem czytać:

http://www.fragrantica.com/

i

http://www.fragrantica.com.pl/

 

Zaowocowało to zakupem 10 próbek z:

 

http://www.missala.pl/

 

 

Zaczynam rzeczywiście podchodzić do tematu perfum podobnie jak do zegarków:

Tzn. Firmy specjalizujące się w zegarmistrzostwie nie zrobią dobrych perfum, tak samo firma modowa też ich nie zrobi.

 

Dlatego zegarki od manufaktur, ciuchy od projektantów a perfumy od firm, które się tym specjalizują :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak to pisał Brzechwa "po co swary głupie wnet i tak.........." Jednemu podoba się Patek innemu Oris.Kwestia Gustu.A tu akurat wszystko zależy od zmysłu powonienia. Dla mnie Loewe 7 to obok Dior Home najpiękniejsze zapachy jakie testowałem i posiadałem. Jak wspominałem wszystko zależy od NOCHALA :)

Jak na razie LOEWE 7 jestem po prostu zauroczony :rolleyes:

W sumie co do zapachów to polegam na wyczuciu Marcomartini, on pierwszy wysoko ocenił LOEWE7 oraz szereg innych perfum które mnie oczarowały.

Edytowane przez onkyo05

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za słowa uznania pod moim adresem jako forumowego NOSA :D ...

 

Zawsze jak jestem w jakiejś galerii to muszę wstąpić do perfumerii podobnie jak do butiku z zegarkami :)....ciągnie mnie tam jak babę do fryzjera :)

 

Wiele nowych zapachów jest strasznie płytkich i bezwartościowych....ot Świeżaki o nutach które przewinęły się już w innych zapachach tysiące razy...nudy nudy i nudy... wyłuskanie tych wartościowych zapachów jest coraz trudniejsze.

 

Często także z niezrozumiałych względów wycofuje się zapachy genialne...jak słynny Hopard Heaven...czy np Armani Emporio White Men ( na allegro jeszcze można dostać...delikatny może nawet nieco kobiecy...ale mega nowoczesny...zapach z wyrazna nutą tymianku czy kminku już nie pamiętam :) ).

 

onkyo z zapachów które jeszcze mogą Cię zaintrygować spróbuj kupić Ungaro Homme III...taka czarno złota butla. Zapach ze starej szkoły perfumiarstwa...bardzo oryginalny nie podobny do niczego innego....z pewnością wyróżnia z tłumu faceta który go nosi...

 

Dzisiaj przeleciałem po Świeżakach żeby coś na wiosnę sobie kupić i nic mnie nie zainteresowało...

 

Ale odkryłem kolejną podróbę....tzn zapach niemal przelany do innej butelki....mowa o najnowszym Lalique Hommage...nie kupujcie!!!....wystarczy, że kupicie 3 razy tańszego Pierre Cardin Revelation....to w 90 procentach ten sam zapach!!!....brak kreatywności ze strony Lalique porażający.

 

Nowe Bossy jak zwykle bieda...sama chemia....dla dzieciaków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QuadrifoglioVerde jeżeli szukasz czegoś na ciepłe dni sprawdź Paco Rabanne - Paco.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale odkryłem kolejną podróbę....tzn zapach niemal przelany do innej butelki....mowa o najnowszym Lalique Hommage...nie kupujcie!!!....wystarczy, że kupicie 3 razy tańszego Pierre Cardin Revelation....to w 90 procentach ten sam zapach!!!....brak kreatywności ze strony Lalique .

 

No właśnie, czy nie macie często wrażenia, że rzekome "nowości" to zapachy sprzedawane już wcześniej pod inną marką??

Mnie zdarzyło się to już co najmniej parę razy, ostatnio kilka dni temu kiedy przetestowałem reklamowany w Douglasie nowy zapach Montblanc Legend, który po kilku chwilach pachniał dokładnie tak jak dobrze znany Chanel Platinum Egoiste.

 

Ktoś kiedyś mówił mi, że rynku jest podobno kilka firm, które opracowują i sprzedają te same kompozycje zapachów znanym markom - przez kilka lat zapach sprzedawany jest pod marką X, potem kiedy traci ona do niego prawa wycofuje swój produkt, recepturę kupuje firma Y i sprzedaje jako nowość pod swoim brandem.

Nie wiem ile jest w tym prawdy, ale to tłumaczyłoby dlaczego niektóre "nowości" są nowe tylko jeśli chodzi o nazwę i kształt flakonu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, czy nie macie często wrażenia, że rzekome "nowości" to zapachy sprzedawane już wcześniej pod inną marką??

Mnie zdarzyło się to już co najmniej parę razy, ostatnio kilka dni temu kiedy przetestowałem reklamowany w Douglasie nowy zapach Montblanc Legend, który po kilku chwilach pachniał dokładnie tak jak dobrze znany Chanel Platinum Egoiste.

 

Ktoś kiedyś mówił mi, że rynku jest podobno kilka firm, które opracowują i sprzedają te same kompozycje zapachów znanym markom - przez kilka lat zapach sprzedawany jest pod marką X, potem kiedy traci ona do niego prawa wycofuje swój produkt, recepturę kupuje firma Y i sprzedaje jako nowość pod swoim brandem.

Nie wiem ile jest w tym prawdy, ale to tłumaczyłoby dlaczego niektóre "nowości" są nowe tylko jeśli chodzi o nazwę i kształt flakonu :)

 

BINGO! Mam wlasnie na papierku MontBlanc legend i nie moglem sobie przypomniec gdzie ja to już czułem....tak jest to wywietrzały Platinum Egoiste od Chanel :)

 

Może nie jest tak, że wlewa się dokladnie to samo....ale lekko liftinguje....korzysta z już przetestowanych i sprawdzonych połączeń.

 

Mocno irytują mnie także ciągłe reedycje i limitacje wiosenne/letnie...znanych klasykow jak 212 Herrery czy JPG Le Male .....wszystkie są i tak gorsze od oryginały....zmianiają się tylko opakowania....i perfumy sa albo wzmacniane jakims ostrzejszym akordem albo rozwadniane....albo dorzucaja sztuczej cytryny....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GUCCI Pour Homme jest jeszcze produkowane? Szukalem pare razy i znalazłem tylko GUCCI Pour HommeII

 

Ja dzięki forumowiczom przekonałem sie do Chanel Egoiste i zakupiłem , bardzo zadwolony jestem.

Następny chyba będzie Chanel Bleu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja postanowiłem wrócić do Versace Blue Jeans - bardzo mi ten zapach pasuje (jest przede wszystkim trwały :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Joop pour homme jest bardzo ladnym.zapachem, tylko przesadzic nie mozna z iloscia bo jest bardzo intensywny;) Tak samo euphoria.od CK jest rewelacyjna;) Mam tez chanela egoiste, trafil mi sie do kupienia baaardzo okazyjnie i juz wiecej go nie kupie;) wali strasznie ziolami (a niuchajac go w sklepie podobal mi sie bardzo).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

zamowilem sobie Diesel plus plus masculine ... oparlem wybor tylko na recenzjach . jak przyjdzie to ocenie... drogi nie jest jak mi nie podejdzie to komus podaruje ;)

w kolejce do letnich zakupow jest jeszcze zapach mrożonego mango czyli Polo black :) . generalnie gustuje w ciezkich zimowych zapachach ale na wysokie temperatury z musu musze cos odswiezajacego kupic :)

 

joop homme to klasykaklasyki i jeden z najmocniejszych zapachow w ogole...

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gustuję głównie w lekkich cytrusach więc moim ulubionym zapachem jest zdecydowanie L'eau Par Kenzo, poza tym używam Iceberg Efussion, Givenchy Pi Neo, Giorgio Armani Acqua Di Gio, oraz klasyk i kompletnie inny zapach YSL Opium. Ostatnio przypadł mi do gustu również zapach Oriflame Flamboyant i mimo komercyjności Nike 5th Element... wg mnie najlepszy w swojej cenie :)


"Ten wie, tamten wie tylko ja nie wiem

Może coś przeoczyłem a może nie znam sam siebie"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko czy ktoś z Was miał już styczność z perfumami Hugo Boss sport?(w reklamie bieże udział Jenson Button)

Jeśli tak to jak wrażeniea? Warto?


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w kolejce do letnich zakupow jest jeszcze zapach mrożonego mango czyli Polo black :) . generalnie gustuje w ciezkich zimowych zapachach ale na wysokie temperatury z musu musze cos odswiezajacego kupic :)

 

Jeśli w takich zapachach gustujesz to podejdzie Ci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko czy ktoś z Was miał już styczność z perfumami Hugo Boss sport?(w reklamie bieże udział Jenson Button)

Jeśli tak to jak wrażeniea? Warto?

 

testowalem. niczym nie wyroznia sie z tlumu innych swiezakow... chłyt malkietingowy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Dziś nabyte na letnie dni...

lanvin-oxygene-homme-eau-de-toiletteimages_big153139093035228.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja 2 tygodnie temu nabyłem Cerruti Black

cerruti-1881-black-pour-homme-100-ml.jpg

 

Zapach bardzo podoba się mojej żonie, jest też stosunkowo niedrogi (zwłaszcza, że sieciówki mają wyprzedaże m.in. marki Cerruti) i muszę powiedzieć, że w porównaniu z Bossami (ta sama półka cenowa), to jest rewelacja!!! natomiast w porównaniu z wyższą półką, jak Chanel, lub Paco 1 Million (którego używam na zmianę), to wypada gorzej - jest mniej wydajny, mniej trwały. Dodam tylko, że Paco akurat to jeden z najbardziej trwałych zapachów, z jakimi miałem do czynienia (obok Dior i Chanel). Pozostałą konkurencję Cerruti bije na głowę lub jest co najmniej porównywalny (Ze znanych mi porównałbym z Bulgari albo Armanim pod względem trwałości).

 

Ogólnie polecam gorąco, ale tylko ten zapach (inne od Cerruti mi nie podchodzą). Cena to około 120zł za 100ml w sieciówce aptek i znanych drogerii, więc jest to świetna alternatywa dla co najmniej 2x droższych Chanelków, Paków i chociażby polecanych tu Loewe (które mi totalnie nie leżą)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem w prezencie...

 

Tommy-Hilfiger-LOUD-for-Him-75ml.jpg

 

Ktoś już je wcześniej pokazywał.

Moje pierwsze odczucia: bardzo przyjemny, skoncentrowany, lekko tytoniowy zapach...na razie jestem na tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio spróbowałem Hugo Boss XY...bardzo przyjemny zapach.

 

13de0337e4e709f53c84af243ba82e3a.jpg

 

Polecam na lato :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem w prezencie...

 

Tommy-Hilfiger-LOUD-for-Him-75ml.jpg

 

Ktoś już je wcześniej pokazywał.

Moje pierwsze odczucia: bardzo przyjemny, skoncentrowany, lekko tytoniowy zapach...na razie jestem na tak.

 

Ja je pokazywałem. Mój nr. 2 zaraz za Patinium Egoiste.

 

Ostatnio zakupiłem perfumy na lato:

Marc Jacobs Splash Cocktail Collection

Marc-Jacobs-Splash-Collection-2011-Marc-Jacobs-Splash-Cocktail.jpg

 

3x300 ml ... bo nie mogłem się zdecydować.

 

Jako, że zawsze jestem za charakterystycznymi zapachami postanowiłem coś zmienić na wakacje i wziąć coś lekkiego - zawsze można się zamienić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długie lato zapowiadają :))

 

To i tak nie są jedyne :))

 

Z perfumami jak z zegarkami ... cały czas chcę więcej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.