Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

ja siedzę juz od lat w joopach raz niebieski raz czerwony ,ale te stare zapachy .te nowe jakoś mi nie leżą.spróbowałem już givenhy kenzo i wiele innych ale zawsze wracam do joopa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niebieski Joop tzn nightflight ??? ma ladna butelke ale zapach w srudku dla mnie mydlany :( zupelnie nie tego sie spodziewalem po takiej butelce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na lato w czerwcu odkrylem super swierzy zapach: Azarro chrome sport. Uzywam codziennie za dnia i jest rewelacyjny. Jak dla mnie jedyny akceptowalny w cieple dni


  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po Joop'y zawsze chętnie sięgam. Szkoda, że nie produkują już i jest dość ciężko dostępny Joop Rococo

 

Wczoraj na półkę trafiły A*Men T.Muglera oraz Truth CK. Czekam też na Laure Biagotti Roma...eh z tego się chyba nie wyleczę :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem Rome.... bardzo slodki zapach. sproboj tez Paloma Picasso Minotaure powinien Ci podejsc ;)

 

 

Dzięki, napewno się skuszę, ale nie w tym miesiącu bo limit już dawno przekroczony. Poza tym za dużo na półce teraz stoi i trzeba korzystać z tego co jest. Niemniej jednak napewno wyjdzie za chwile jakaś promocja i zrobie "oooo" trzeba wykorzystać ;)

Edytowane przez Mysterious

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie rewelacyjne są Hermes Vetiver Tonka

Ja uwielbiam Voyage d'Hermes tego samego autora :) Niuchnę i te przy okazji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wąchałem je i macałem.

W Salonie Omegi w Biel kosztowały 100CHF za 100ml, czyli taki standard.

Zapach też był całkiem niezły, ale nic więcej nie napiszę bo się na tym za mało znam. Pamiętam, że mi się podobał i był podobny do wielu, które już wąchałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po Joop'y zawsze chętnie sięgam. Szkoda, że nie produkują już i jest dość ciężko dostępny Joop Rococo

 

Wczoraj na półkę trafiły A*Men T.Muglera oraz Truth CK. Czekam też na Laure Biagotti Roma...eh z tego się chyba nie wyleczę :rolleyes:

 

A*Men to również mój ulubiony zapach. Tylko na jesień/zimę. W letnie temperatury potrafi udusić zapachem otoczenie ;-)

 

Jak lubisz słodkości to z Joop-a polecam też klasyka Homme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nooo, Dzis testowalem Collistar. Typowe włoskie perfumiarstwo....świeżo ale jednoczesnie słodko i delikatnie. Przyzwoity zapach...dość oryginalny, podobny troszkę do Essenza di Zegna ...z resztą stworzone przez tego samego kreatora perfum.

 

Ale jednak przekonałem się w 100% do Issey Miyake Sport . Na takie gorące dni po prostu wyśmienite perfumy....uważam że są konkretniejsze niż np przereklamowane Chanel Allure Sport, Givenchy Sport, Dior Homme Sport itd. Szkoda tylko, że nawet na allegro trzymają dosyć wysokie ceny :( .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jednak przekonałem się w 100% do Issey Miyake Sport

 

Ja się skusiłem na Armani Code Sport. Mówił do mnie jeszcze Gucci sport ale tym razem przegrał ;)

Edytowane przez Stuttgart

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie ostatnio trochę przybyło, w końcu jesień i zima więc cięższe zapachy :)

 

YSL - M7

m7-oud-absolu.jpg

 

Dior Homme Intense

5238128770986787244.jpg

 

Loewe 7

245_2.jpg

 

Armani Attitude Extreme

armani-attitude-extreme.jpg

 

dolce gabbana pour homme

dolce-gabbana-pour-homme_4dbe0893958b7.jpg

 

Paco Rabanne Paco - lekki więc pewnie poczeka do wiosny :)

Paco-Paco-Rabanne-for-women-and-men-100ML.jpg

 

W planach

givenchy xeryus rouge

553d475cee99b742848c37fac20adc26.jpg

 

A men

c_big424587.jpg

Edytowane przez Glint

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Glint toś zaszalał :D ...same Kilerki i mocne perfumy :) ale odmówić Ci węchu nie można. Mi ostatnio o zgrozo!! zaczał się podobać Xeryus od Givenchy!!

 

Na mojej pólce wylądował na razie tester 100ml Isseya Sporta i jestem z niego cholernie zadowolony :) ...taki zapach na ostatnie podrygi lata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wy te perfumy pijecie czy się w nich kąpiecie ? Tyle zapachów na raz ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QuadrifoglioVerde dziękuję i wzajemnie. Mam identycznie z xeryus rouge. Początkowo omijałem go szerokim łukiem. Jednak rozmawiając z Panią w sklepie o perfumach jesiennych dałem się namówić i ... szok. Olśnienie. Coś fantastycznego jak zaczął się rozwijać. Dodatkowo z pewnością zadziałało zdanie " Jedne z niewielu perfum, do których dodane są feromony " :P

 

Z Issey Miyake znam tylko klasyczny. Ciekawe opinie znalazłem na temat tego Isseya Sport. Z pewnością skosztuję w przyszłym sezonie :)

 

 

SphinX może się w nich nie kąpiemy, jednak w moim przypadku mam ich dosyć sporo na każdą okazję. Jeżeli jakiś mi się znudzi robię sobie odlewkę i puszczam dalej w świat na forum związanym z perfumami. Chociaż niestety faceci rzadziej się zamieniają niż kobiety.

 

Czasami trafiają się okazję, z których aż grzech nie skorzystać. Chociaż czasami uciekają przed nosem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Używaliście perfumy od Omegi?? Do czego można je porównać?? Jak cenowo wypadają??

thumb_fragrances.jpg

 

Miałem kiedyś te perfumy (wygrałem konkurs Omegi). Świetny zapach i długo trzymał. Do czego podobny nie wiem, bo się nie znam. Koleżanka coś wspominała o marce Hermes, ale które perfumy konkretnie nie pamiętam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Wczoraj po lekturze zachwytów na forach zapachowych dotarła próbka(odlewka)Cartier Declaration edt.Kto szuka zapachu bardzo długotrwałego wręcz u mnie niezmywalnego :blink: to polecam.Dla mnie niestety niestrawny :angry: Jest w nim jakaś jedna nuta która się przebija i strasznie mi nie pasuje(podobna jest w Romie L.Biagiotti)Twórcą Declaration jest p Ellena chyba twórca Terre Hermesa(też mnie nie zachwycił)Co jeszcze testowałem?Nowy CK one SHOCK.Fajny,słodki trwały jak na Kleina choć syntetyczny.Może w stylu 1 million P.Rabanne(dobra cena za nowość)dla mnie zbyt młodzieżowy ;) No i coś dla mnie Valentino V pour homme.Super!Byłem zdecydowany a tu niespodzianka!Wycofany!!!(choć zapach z 2006r)Zdarza się jeszcze go kupić ale ceny abstrakcyjne :angry: Choć lato już mija ale jeszcze raz polecę moje letnie(i nie tylko)odkrycie.Masaki Matsushima Aqua mat.Połączenie zielonej herbaty z grejpfutem.Trwały mało popularny.Dla mnie znakomity :)

Edytowane przez k601

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Witam.Wczoraj po lekturze zachwytów na forach zapachowych dotarła próbka(odlewka)Cartier Declaration edt.Kto szuka zapachu bardzo długotrwałego wręcz u mnie niezmywalnego :blink: to polecam.Dla mnie niestety niestrawny :angry:

 

He he, te fora o perfumach, to temat na oddzielną rozmowę. Oni czasami zachwycają się takimi śmierdzielami, że aż szkoda gadać. Wychwalany pod niebiosa Durbano BT cuchnie spalenizną. A później ciężko to "badziewie" zmyć. Amouage świetne, ale większość zapachów nie nadaje się do noszenia. Są jakieś przesłodzone, mało męskie. To samo większość Bond No 9. Perfumy "męskie" Rance pominę milczeniem. Ja obecnie zostawiłem sobie dwa zapachy: Idole de Lubin i Histoires de Pafrums 1828. I tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie.Dlatego też ciężko cokolwiek polecać w kwestii perfum :P Gusta są różne a do tego dochodzi rodzaj skóry temperatura natłuszczenie itd.Można więc napisać co lubimy ale trudno pisać bzdury jak w opiniach na forach że ten lub inny lubią kobiety czy geje ;) Podobnie jest na forum kawowym.Tam też przepisów i kontrowersji na temat samego espresso co nie miara.Nikt nie pisze o miejscu,atmosferze,chwili :) tylko o swojej maszynie,wygrzewaniu kolby :P itp.Mieszkałem jakiś czas na Sardynii(praca w kopalni)Mieszkałem u normalnej rodziny.Skromnie ale fajnie,a takiej włoskiej kuchni czy kawy robionej w kawiarce lub tygielku nie piłem już nigdy :( Teraz trochę peanów co do naszego forum :P Tutaj jednak jest skala porównawcza,jakiś punkt odniesienia tj jakość wykonania,dokładność wskazań a designe jest na drugim planie.To może na tyle.Ja od lat lubię Obsession Kleina(nawet po kastracji czyli reformulacji :) )Code Armaniego,Zino Davidova(tańszy a b podobny Chopin Miraculum)Ultraviolet Rabanne czy kolejny klasyk Eternity Kleina.Do tego polecany Masaki,Dune Diora(bardzo mi się podoba ale na mnie trzyma strasznie krótko)Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.