Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jash

Mauboussin - rewelacja

 

I przy okazji - perfumy nie MAJĄ LICZBY POJEDYNCZEJ !!!!!

Nie ma czegoś takiego jak ten perfum !!!!

 

Jest tylko te perfumy , np te perfumy ladnie pachną , ewentualnie tych perfum już bym nie kupił

 

LITOŚCI - nie używajmy formy " ten perfum ładnie pachnie " - aż uszy i oczy bolą od takiego błedu !

Darku. Ładnie, nie ładnie u nas regionalnie podobnie się mówi. Na przykład "perfuma". Ładnie pachnie ta perfuma :D Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od jakiś dwóch miesięcy Zirh-ikon:

 

mp32_zirh-ikon-eau-de-toilette.jpeg

 

Zapach z gatunku kadzidlanych, dla mnie świetny. Przyznaję, że dość długo się do niego przekonywałem - nie każdemu będzie "leżał". W sam raz na jesień/zimę. Ma też wadę: zbyt krótkotrwały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, gdzie w Warszawie można przetestować i kupić perfumy Toma Forda? Interesuje mnie seria w czarnych prostokątnych buteleczkach, m.in. Tobacco Vanille.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Perfumy i perfumy! Tak naprawdę macie na myśli EDT lub wody po goleniu. Ale jest jedna perfuma dla facetów, nazywa się ona TERRE D'HERMES firmy HERMES. Jest nieprzeciętnie trwała, kosztuje tyle co zegarki automatyczne PARNIS ale jest powalająca! Uwielbiam ciężkie korzenne zapachy i z czystym sumieniem polecam. Żadna kobieta nie przejdzie obok ciebie obojętnie. Być może są i inne perfumy - ale tą akurat znam i lubię jej nietuzinkowy zapach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Perfumy i perfumy! Tak naprawdę macie na myśli EDT lub wody po goleniu. Ale jest jedna perfuma dla facetów, nazywa się ona TERRE D'HERMES firmy HERMES. Jest nieprzeciętnie trwała, kosztuje tyle co zegarki automatyczne PARNIS ale jest powalająca! Uwielbiam ciężkie korzenne zapachy i z czystym sumieniem polecam. Żadna kobieta nie przejdzie obok ciebie obojętnie. Być może są i inne perfumy - ale tą akurat znam i lubię jej nietuzinkowy zapach.

Świetny zapach. Fajnie zaczyna pachnieć po jakichś 10 minutach. Przy okazji zakupu innych dostałem próbkę. Tak samo pachniały perfumy Omegi, które kiedyś miałem :) Dla mnie bomba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mauboussin - rewelacja

 

I przy okazji - perfumy nie MAJĄ LICZBY POJEDYNCZEJ !!!!!

Nie ma czegoś takiego jak ten perfum !!!!

 

Jest tylko te perfumy , np te perfumy ladnie pachną , ewentualnie tych perfum już bym nie kupił

 

LITOŚCI - nie używajmy formy " ten perfum ładnie pachnie " - aż uszy i oczy bolą od takiego błedu !

 

To ja też proszę o litość - nie stawiaj spacji przed przecinkiem, kropką i innymi znakami interpunkcyjnymi, bo aż oczy bolą jak czyta się takie posty.


All That You Can't Live Behind

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie skusilem raz na Hermesa Terre d'Hermes - probka pachniala pieknie, wiec kupilem caly flakonik. Niestety pozniej mialem wrazenie ze juz na mnie tak ladnie nie pachna. Do tego moja zona potwierdzila moje odczucia i stwierdzilem ze niestety to nie jest zapach dla mnie ;)


Parisien - tête de chien! - Parigot - tête de veau!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie w Polsce możemy zakupić perfumy Hermesa? Ostatni raz kupiłem na lotnisku a na razie chyba się nigdzie nie wybieram, Mi zapach bardzo się podoba tylko mam podobne odczucie w sensie szybko się przyzwyczajam do zapachu Terre d'Hermes i nie czuje go na sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W polskiej Sephorze nie ma? Ja mieszkam w Hexagonie, tu jest on powrzechnie dostepny w perfumeriach, ba! Toz to niemalze hexagonalny bog i synonim luksusu!

 

Ps : Mieszkam we Francji czyli w Hexagonie inaczej mowiac ;)

Edytowane przez parigot

Parisien - tête de chien! - Parigot - tête de veau!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W polskiej Sephorze brak jak wielu innych zapachów... pozostają niepewne sklepy internetowe i jak sie gdzieś pojedzie to zakup.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze nie dnie butelczyny trochę Terre d Hermes....potwierdzam bardzo udane i cenione perfumy. Był faktycznie okres w PL że zniknęły z regałów w perfumeriach ale ostatnio byłem i powróciły :) Były w Douglasie.

 

ZIRH IKON - świetna butelka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W warszawie hermesa maja chyba wszedzie. Nawet dzisiaj probowalem w douglasie... jednak nie dla mnie. Dziewczynie takze sie nie podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Terre d'Hermes to dosc popularna linia, (zeby nie powiedziec "plebejska" - czytaj jedna z tanszych tego producenta). Ja je widywalem w perfumeriach Sephory, Marionnaud we Francji (zwykle sieciowe perfumerie, nic wielkiego) i dam se leb uciac ze w Sephorze we Wrocku (w pedecie bodajze) tez byly te pachnidla i je tam probowalem.


Parisien - tête de chien! - Parigot - tête de veau!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darku. Ładnie, nie ładnie u nas regionalnie podobnie się mówi. Na przykład "perfuma". Ładnie pachnie ta perfuma :D

 

Nie opowiadaj bzdur! Słowo "perfuma" to archaizm, a nie regionalizm i we Wrocku nie uż ywamy go, a jak ktoś tak mówi to znaczy że to ... i .. skończony. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mauboussin - rewelacja

 

I przy okazji - perfumy nie MAJĄ LICZBY POJEDYNCZEJ !!!!!

Nie ma czegoś takiego jak ten perfum !!!!

 

Jest tylko te perfumy , np te perfumy ladnie pachną , ewentualnie tych perfum już bym nie kupił

 

LITOŚCI - nie używajmy formy " ten perfum ładnie pachnie " - aż uszy i oczy bolą od takiego błedu !

 

Boszsz, nareszcie ktoś to zauważył i powiedział. Brawo, chwalmy Pana i przegońmy precz miłośników tej "perfumy" lub tego "perfuma".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W polskiej Sephorze brak jak wielu innych zapachów... pozostają niepewne sklepy internetowe i jak sie gdzieś pojedzie to zakup.

 

We Wrocławiu Hermesy są w Frivole w Sky Tower.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Bossa Selection, ładny ale wyjątkowo krótkotrwały. Ogólnie nie jestem zbytnio zadowolony.

 

Ja odkąd pamiętam używam Acqua Di Gio, szarego Bossa, Chanel Egoiste Platinum, Armani Code, ostatnio Code sport. Wszystko to mi się znudziło, może poleci mi ktoś coś innego?

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Bossa Selection, ładny ale wyjątkowo krótkotrwały. Ogólnie nie jestem zbytnio zadowolony.

 

Ja odkąd pamiętam używam Acqua Di Gio, szarego Bossa, Chanel Egoiste Platinum, Armani Code, ostatnio Code sport. Wszystko to mi się znudziło, może poleci mi ktoś coś innego?

paco rabanne 1 million . Jeżeli podoba Ci się Armani Code, to ten zapach też przypadnie Ci do gustu :) . Warto jeszcze powąchać: Calvin Klein Euphoria w brązowej butelce, Armani Attitude Armani Prive Cuir Amethyste, Calvin Klein Shock for him :) .


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodać, że Euphorii też używam i też mi się znudziła :) Reszty nie próbowałem.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyrhla

Lalique Encre Noir. Ja znalazłem swój zapach. Polecam, dosyć ciemny typ;) możesz wypróbować Carlito.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Nie opowiadaj bzdur! Słowo "perfuma" to archaizm, a nie regionalizm i we Wrocku nie uż ywamy go, a jak ktoś tak mówi to znaczy że to ... i .. skończony. ;)

To może u Ciebie się nie mówi. U mnie się tak mówiło i ja czasem używam takiego zwrotu, a Ty proszę waż słowa i nie obrażaj!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.