Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

carlito1, z całą odpowiedzialnością polecam LOEWE 7 :rolleyes: . Genialny zapach, kompletnie inny od większości perfum dostępnych na rynku. Wyłączność na zapach ma Sephora :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, inny niż reszta, na początku intrygujący, ale po kilku godzinach w tym zapachu ,,pieprz" się wyostrza do tego stopnia, że zaczyna wibrowć w nosie. Mnie to akurat ,,nie leży."...


,,..warto być uczciwym, choć nie zawsze się to opłaca. Opłaca się być nieuczciwym, ale nie warto.."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę powąchać to LOEWE 7, rzeczywiście ma bardzo dobre recenzje. Ktoś z Was jeszcze ich używa?


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zugerowałbym się tym co się innym podoba. 90% rekomendowanych tutaj perfum mi się nie podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może u Ciebie się nie mówi. U mnie się tak mówiło i ja czasem używam takiego zwrotu, a Ty proszę waż słowa i nie obrażaj!!!

Aaa, to rozumiem, że tak się mówi u Ciebie, ale Wrocław jest ciut większy niż Twoje stadło i poza nim tak się nie powinno mówić. Zerknij tu http://poradnia.pwn.pl/lista.php?szukaj=perfuma&kat=18

I dwa małe pytania: jakie słowa uważasz za niezważone i co Cię obraziło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Może i jest to błąd językowy, może archaizm. Nie wnikam. Tylko skoro uważasz, że we Wrocławiu tak się nie mówi to wytłumacz dlaczego koleżanka, z którą pracowałem jakieś 2,5 roku temu, a która jest z Lublina zapytała mnie dlaczego cyt: "z kim we Wrocławiu bym nie rozmawiała używa tej właśnie formy"?

 

I dwa małe pytania: jakie słowa uważasz za niezważone i co Cię obraziło?

 

Proszę, oto odpowiedź:

a jak ktoś tak mówi to znaczy że to ... i .. skończony. ;)

 

Jeśli masz zamiar dalej kontynuować dyskusję zapraszam na PW. Wątek jest o zapachach, a nie o języku polskim :)

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i jest to błąd językowy, może archaizm. Nie wnikam. Tylko skoro uważasz, że we Wrocławiu tak się nie mówi to wytłumacz dlaczego koleżanka, z którą pracowałem jakieś 2,5 roku temu, a która jest z Lublina zapytała mnie dlaczego cyt: "z kim we Wrocławiu bym nie rozmawiała używa tej właśnie formy"?

A ja mam znajomą z Grudziądza i stale mówi "jo" :)

 

 

 

Jeśli masz zamiar dalej kontynuować dyskusję zapraszam na PW. Wątek jest o zapachach, a nie o języku polskim :)

 

Pax et bonum

Amen

Edytowane przez M@jor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie także drażni jak słyszę "perfuma" - Więc Jacku nie róbmy ze zwykłej nieudolności językowej cnoty. Tego slowa "perfuma" używali i używają podrzędni handlarze podróbami....często takie określenia na allegro w opisach czytałem i aż mną telepało. Porządne sklepy z oryginalnymi perfumami nigdy nie posługują się takim dziwactwem językowym. Przecież to nawet brzmi źle !?? To tak jakby próbować utworzyć liczbę pojedynczą od np "drzwi" ...jak by to było?? "drzwij" ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carlito a co powiesz na starego znajomego Paco Rabanne Ultraviolet ? :) Jakiś czas miałem przerwę a ostatnio wróciłem do niego.Jest naprawdę trwały i fajny na jesień i zimę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Marcin, ale ja nie robię z niczego cnoty! Po prostu sam czasem używam i często słyszę we Wrocławiu taką formę. Nie rozpatruję jej w kategoriach błędna, czy prawidłowa, tylko opisuję fakt jej istnienia. Nie wiem, czy używają jej handlarze podróbami, bo w takim towarzystwie nie bywam. Rozumiem, że kogoś może to denerwować. Mnie też irytuje jak ktoś mówi "zegareczek" :D nie mniej nie określam go na dzień dobry cyt. "a jak ktoś tak mówi to znaczy że to ... i .. skończony".

 

Aby nie być gołosłownym, wycinek rozmowy z moim kolegą z Nysy, dosłownie sprzed kilkunastu minut:

beztytuuanns.png

 

I na tym kończę dyskusję. Wróćmy do meritum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carlito a co powiesz na starego znajomego Paco Rabanne Ultraviolet ? :) Jakiś czas miałem przerwę a ostatnio wróciłem do niego.Jest naprawdę trwały i fajny na jesień i zimę.

Nie wiem, nie wąchałem, spróbuje :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę powąchać to LOEWE 7, rzeczywiście ma bardzo dobre recenzje. Ktoś z Was jeszcze ich używa?

 

Używam i bardzo mi się podoba, moim kolejnym zapachem będzie Chanel Egoiste Platinum, które ostatnio odkryłem. Skoro lubisz Egoiste, to być może 7 też Ci się spodoba. Perfumy, to tak indywidualna sprawa, że gusta innych są w zasadzie bez znaczenia ;)


All That You Can't Live Behind

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Egoiste Platinum jest moim ulubionym zapachem, i to prawda, że kobiety na konkretnym facecie lubią go najbardziej :)

 

Bardzo jestem ciekaw tej siódemki...


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paco ultra to bardzo dziwny zapach :) na plus kapitalna butelka ale zapach dziwnie słodki.... mnie troche mdli ten aldehyd w nim zastosowany...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od lat kupuję Lacoste essential-to tak na codzień,a weekendy POLO Sport Ralph Lauren(niebieska butelka)polecam szczególnie na "gorące imprezy... B)


pzdr.

rossi77

 

"...moja rada jest taka- łagodna droga,to łagodny sposób..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę powąchać to LOEWE 7, rzeczywiście ma bardzo dobre recenzje. Ktoś z Was jeszcze ich używa?

 

Michał ja używam Loewe 7. Świetny zapach jednak wydaje mi się, że Ci nie podejdzie. Ty chyba wolisz bardziej świeże zapachy.

 

Spróbuj

CREED Green Irish Tweed

Issey Miyake L`eau Dissey

 

Jednak idzie zima więc pasuje trochę cięższe zapachy ubierać :)

 

Starym zwyczajem jaki masz budżet a pomożemy przekroczyć :)

Edytowane przez Glint

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Koledzy porównywał ktoś zapach Terre D'Hermes do jego nowszej, odświeżonej wersji Pure Perfume? Jest jakaś różnica?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy, że do ok. 100-120 euro. Kupiłem właśnie po raz enty Chanel Egoiste Platinum (nuda, choć wciąż je lubię), ale wciąż jestem otwarty na coś nowego, coś rzeczywiście świeżego, ale typowo zimowego.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz jedynie otrzymałem komplement od kompletnie obcej kobiety na temat zapachu jaki mam na sobie.

Był to Paco Rabanne 1 Million. Specyficzny zapach, wyróżnia się spośród innych i za to go lubię.

 

Bardzo lubię również i na co dzień używam Aqua Di Gio - idealny do wszystkiego (randka, do pracy, zima, lato).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy, że do ok. 100-120 euro. Kupiłem właśnie po raz enty Chanel Egoiste Platinum (nuda, choć wciąż je lubię), ale wciąż jestem otwarty na coś nowego, coś rzeczywiście świeżego, ale typowo zimowego.

 

A jaki kod platynowego egoisty ??

 

Sprawdź tego Creeda. Naprawdę polecam

 

Możesz zobaczyć jeszcze:

 

Tom Ford Grey Vetiver

Montale Red Vetiver

Givenchy Blue Label

Lalique White

Versace Man Eau Fraiche

212 VIP

D&G Masculine

Dior Homme Sport

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

D&G Masculine

właśnie się nad nim zastanawiam.Sprawdzałem zapach i robi pozytywne wrażenie... B)


pzdr.

rossi77

 

"...moja rada jest taka- łagodna droga,to łagodny sposób..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio mój faworyt:

 

spicebomb1.jpg

 

Edt. Oczywiście nie ten facet tylko perfum :P

Edytowane przez Cynamooon

Adrian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.