Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

Próbuję różnych zapachów. Zawsze mam kilka. Ale regularnie co rok nieraz półtora wracam do Chanel Egoiste Platinum. Wg. mnie i nie tylko nie ma ciekawszego zapachu. Do tego dochodzi ponadprzeciętna trwałość i intensywność na optymalnym poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio mój faworyt:

 

 

Edt. Oczywiście nie ten facet tylko perfum :P

 

Chyba perfumy? W butelce jest ich wiele. Stosujemy wyłącznie liczbę mnogą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paco ultra to bardzo dziwny zapach :) na plus kapitalna butelka ale zapach dziwnie słodki.... mnie troche mdli ten aldehyd w nim zastosowany...

 

Zgadza się,butelka zwraca uwagę.Jeżeli ktoś nie lubi słodkawych lub słodkich zapachów to paco ultra raczej odpada ale przy całej swej słodkości jest to zapach ciekawy i wyróżnia się.Lepiej używać go na zmianę z innymi,zrobić sobie co pewien czas przerwę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaki kod platynowego egoisty ??

 

Gdzie to sie sprawdza?

 

Dokupiłem sobie jeszcze polecany przez Was LOEWE 7, bardzo fajny zapach, dzięki :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie to sie sprawdza?

 

Dokupiłem sobie jeszcze polecany przez Was LOEWE 7, bardzo fajny zapach, dzięki :)

 

Gratuluję :) Jest to super zapach jednak nie polecam przy bólach głowy lub co gorsza na kacu ... :)

 

Co do numeru:

Z tyły flakonu. Praktycznie na samym dole. Jak masz słaby wzrok polecam lupę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5401 :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba perfumy? W butelce jest ich wiele. Stosujemy wyłącznie liczbę mnogą.

 

A to prawda - masz rację :)


Adrian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Platynowy Egoista dostępny w sprzedaży jest po reformulacji, czyli zmianie składu.

Czy mu wyszło to na dobre?

Nie wiem nie sprawdzałem. Mam jeszcze stary flakon który jak wypadnie na niego kolej jest w użyciu.

 

Mam trochę za dużo flaszek i nie mam szans ich zużyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Terre D'Hermes EDP

 

Trzy pytania od kobiet w ciągu jednego dnia - co to za perfumy, wygląda na to że działa zgodnie z przeznaczeniem :D Ale to faktycznie bardzo ofensywny zapach, jak ktoś nie lubi na sobie wzroku innych osób to nie polecam


Lubię małe zegarki…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Kupiłem Terre D'Hermes EDP

 

Trzy pytania od kobiet w ciągu jednego dnia - co to za perfumy, wygląda na to że działa zgodnie z przeznaczeniem :D Ale to faktycznie bardzo ofensywny zapach, jak ktoś nie lubi na sobie wzroku innych osób to nie polecam

Je trzeba po prostu mniej lać na siebie. Miałem EDT, które są mniej intensywne niż EDP i pryskając się tak jak np. czerwonymi Lacoste myślałem po 10 minutach, że się uduszę :) poza tym zapach dla mnie idealny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem bardzo zadowolony, długo szukałem czegoś takiego - choć faktycznie trzeba uważać, ale z nim jest tak że po zastosowaniu jest okres kiedy się bardzo narzuca a potem łagodnieje i utrzymuje się tak przez bardzo długo. Nie żałuję wydanych pieniędzy, choć raczej nie będę stosować codziennie


Lubię małe zegarki…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wybór ja mam jeszcze pare kropel Terre w butelce na specjalne okazje. To nietuzinkowy zapach i kobiety faktycznie wszystkie jakie mam swoim zasiegu zwracaja uwage :)

 

Wiecie moze w jakiej stacjonarnej perfumerii moge powachac Zirh Ikon ??? w douglasah i sephorach nie ma :(

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zirh jeszcze bywa w Rossmanach ale trzeba się śpieszyć bo podobno koniec produkcji :mellow:Co do Terre to osobiście nie lubię.

Edytowane przez k601

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zirh Ikon dostępny jest w Rossmannie.

 

Hermes Terre- największa zawartość syntetycznej molekuły Iso E Super, oczywiście po Escentric Moleculses-Molecule który składa się tylko z niej....

Terre- ciekawy zapach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety w rossmanach okolicznych we wroc takze Nie ma :(... chyba kupie w ciemno najwyzej jak nie podejda to oddam komus pod choinke :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

niestety w rossmanach okolicznych we wroc takze Nie ma :(... chyba kupie w ciemno najwyzej jak nie podejda to oddam komus pod choinke :D :D

Mam koleżankę - kierowniczkę w Rossmanie. Dziś zapytam? To jakiś fajny zapach. Tani jak barszcz :D Jest tego trochę na alledrogo.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma bardzo dobre recenzje... kadzidlany dobry na zime. ponoc jak na swoja cene to warto. ale chcialbym gdzies powachac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

ma bardzo dobre recenzje... kadzidlany dobry na zime. ponoc jak na swoja cene to warto. ale chcialbym gdzies powachac

Są w Rossmanach we Wrocławiu, powinny być w ST, ale raz to nie wiem, czy jest opcja powąchania, a dwa schodzą jak ciepłe bułki bo są za 1/3 ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Ikon to rozsądny wybór na zimniejsze czasy.Na mnie niezbyt trwały.Zaś dla miłośników Terre polecam podobny w klimacie ale dużo tańszy Franck Olivier -Black Touch(mają swoją stronkę w Polsce)Na szczęście jest jeszcze sporo przyzwoitych zapachów na kieszeń emeryta ;) np Aspen,Malizja Vetiwer,Chopin od Miraculum i ww.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chopin od miraculum strasznie sie popsul. to nie ten sam szlachetny zapach co kilka lat temu. butelke tez pozbawiono korka w ksztalcie klawiszy fortepianu :( . Tak niestety czesto konczy sie reformulacja zapachow :( w pogoni za cieciem kosztow

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na zimowe dni polecam YSL body kouros - świetny zapach z wyraźną nutą żywicy benzoesowej - dla mnie ideał na chłodne dni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carlito, pisałam parę razy , że Loeve7 to killer :rolleyes: Na zimę proponuję A,Men lub Home Diora :)

QuadrifoglioVerde z innej beczki. Nie podoba Ci się nowy Depeche Mode "Angel"??? :unsure:

Edytowane przez onkyo05

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.