Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

Temat ucichł :-) . Coraz ciężej wyłowić dobre perfumy od tandety. Większość marek leje do flakonów straszne chemiczne popłuczyny, wtórne i mało odważne.

Ale znalazłem kolejną niespodziankę ( po fatalnych Emporio Glamach itd...nie spodziewałem się niczego dobrego od tej marki ). Niespodzianka ta jest nowością i jest na razie dostępna tylko w Sephora.

Mowa o:

 

nd.17231.jpg

 

Bardzo przyjemny szlachetny/ elegancki zapach i szczególnie na początku fajna kompozycja. Idealny na Wiosna/Jesień. Słodki, lekko pudrowy w bazie ale generalnie świeży....bez denerwujących gryzących nut. Zapach szczególnie dobrze komponuje się z eleganckim strojem. Jak to określiła moja kobita....zapach biznesmena :-)

 

Polecam spróbować

Chyba podskoczę do galerii. Ile kosztuje?


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat ucichł :-) . Coraz ciężej wyłowić dobre perfumy od tandety. Większość marek leje do flakonów straszne chemiczne popłuczyny, wtórne i mało odważne.

Ale znalazłem kolejną niespodziankę ( po fatalnych Emporio Glamach itd...nie spodziewałem się niczego dobrego od tej marki ). Niespodzianka ta jest nowością i jest na razie dostępna tylko w Sephora.

Mowa o:

 

nd.17231.jpg

 

Bardzo przyjemny szlachetny/ elegancki zapach i szczególnie na początku fajna kompozycja. Idealny na Wiosna/Jesień. Słodki, lekko pudrowy w bazie ale generalnie świeży....bez denerwujących gryzących nut. Zapach szczególnie dobrze komponuje się z eleganckim strojem. Jak to określiła moja kobita....zapach biznesmena :-)

 

Polecam spróbować

 

Testowałem, dla mnie strasznie męczący, zbyt intensywny. Może wynikać to z tego, że jest mega trwały (utrzymywał się na mnie bardzo wyraźnie kilka godzin, pomimo kąpieli).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam zapach od abercrombie a dokładnie ten http://eu.abercrombie.com/webapp/wcs/stores/servlet/CategoryDisplay?parentCategoryId=84951&catalogId=11556&categoryId=84951&langId=-1&storeId=19159&topCategoryId=84605

Ciekawy zapach i trwały oraz rzadko ktoś tym pachnie chyba ze pracuje w firmie amerykańskiej :)

Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A&F Fierce- odświeżacz którym pachną wszystkie sklepy tej firmy.

Ten zapach i mrok to typowy klimat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam wszystkie zapachy Hollister ( w Galerii Mokotów w Warszawie jest sklep). Naprawdę warte uwagi, jak dla mnie idealne na lato :).


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Loewe 7 Natural.

Nie urywa d*py jak czyste Loewe 7 ale jest bardzo, bardzo, bardzo fajny. Polecam przynajmniej przetestować :)

7Loewe+Natural+2-1.jpg

Edytowane przez Thom

All That You Can't Live Behind

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny jest ten Natural , ze strony producenta to była jednak duża odwaga wypuśćić lekki zapach wiosenno letni z nutą kadzidlaną która do lekkich świerzaków na pewno nie należy .

Natmiasy Loewe 7 po pierwszym zachwycie mnie odrzuciło , wyszedł jakiś zapach gabinetu dentystycznego co mi sie niezbyt podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie chciałem zaznaczyć że nie jestem jakimś perfumowym maniakiem.

Nie zajmuję się też handlem i nie mam własnej drogerii.

Po prostu muszę sobie raz na miesiąc coś kupić i tyle.

Wyciągnąłem to co mam w szafie bo chciałem opisać moje wrażenia.

Oto wszystkie

 

b_190138.jpg

 

No to teraz od lewej:b_190323.jpg Dior Fahrenheit. Dior to Dior. Klasa sama dla siebie, ciężki narkotyczny i śmierdzący. Dla mnie numer jeden, trwałość świetna.

 

Paco Rabanne black XS.Jest biały ale czarny jest świetny. Lekko słodki owocowy i bardzo trwały. Koleżanki z pracy się przybliżają.

 

Avon Signature. W porównaniu do reszty śmiesznie tani a naprawdę dobry. Lekko słony, korzenny i nie każdy(każda) to akceptuje. Trwałość bardzo dobra.

 

Mexx Ice Touch. Podobno mają już przestać go produkować. Zimny i świeży. Ale nie jest to typowy świeżak. Nie jest drogi i dlatego wart swojej ceny. Bardzo trwały.

 

Davidoff Cool Water. Zapach zimny, lekko gloniasty albo trawiasty. Troche zalatuje plastikiem. Bardzo mocny. Całkiem fajna relacja cena / jakość. Na początku niesamowicie mocny, ale dosyć szybko traci intensywność.

 

b_190339.jpg

 

No to dalej.

 

Chopard. Mam go mało więc mało używam. Coś w sobie ma ale nie powala. Mam go ze względu na zegarek. Jest bardzo drogi, nie kupił bym go.

 

Issey Miyake

Rozczarowanie. Miałem dezodorant i miał to coś. Ale to to jakaś pomyłka. Taki sobie świeżak i tyle. Nie powala. Trwałość dobra.

 

Dior Homme.

I znowu Dior. No bo klasa i tyle.

Zapach ciepły, znowu trochę plastikowy, lekko narkotyczno słodki. Ale daje rade. Czuje się że to coś droższego.

 

Dolce Gabbana The One.

Nie the one gentelman. Po prostu The One.

Słodki i świetny. Cenowo drogi, ale niestety - na mnie trwałość fatalna. Na początku po prostu piękny. Potem jakoś znika i go po prostu nie ma.

 

Ungaro.

Niestety słabizna, nie polecam. Nijako słodki.

 

Givenchy Play.

Zarąbisty. Trwały. Też lekko słodkawy i plastikowy. Działa na koleżanki i to mocno. Najlepszy ze wszystkich w serii Play.

Edytowane przez jakubos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakubos gratki takiej kolekcji , z twojego zbioru mogę się pochwalić jedynie Diorem Fahrenheit Jedna sprawa mnie tylko zastanawia jeśli ty nie jesteś perfumo maniekiem to kto ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakubos, czyzby ,,zapachy " zaczęły dominować nad zegarkami..

Dawno Cię nie bylo na podst...;)


,,..warto być uczciwym, choć nie zawsze się to opłaca. Opłaca się być nieuczciwym, ale nie warto.."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakubos ;) Miałem 4 z Twoich perfum Davidoff, Paco ( tylko biały XS), Mexxa i D&G i no z nich wszystkich tylko Davidoff i Paco podchodziły ;) Reszta no niestety... a Mexxa to dziewczyna wrecz zabronila uzywać ;) Dolce dla mnie był zbyt dorosły jakiś taki - nie brzydki, ale zbyt dojrzały jakby ;) Ale zaiste imponująca kolekcja :) - każdy lubi ładnie pachnieć :)

 

Jak już wspominałem ja preferuję Caroline Herrere 212 on Ice, Zwykłą i VIP ( kolejność nieprzypadkowa ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Ja od dłuższego czasu zostałem przy dwóch zapachach... Idole De Lubin i Amouage Memoir. Został mi jeszcze flakon Histoires du Perfums 1828, ale na razie nie używam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Memoir Amouage to również mój zapach. Na zmianę z Olibanum Profumum Roma i White Crystal by Kilian.


I'm timeless like a broken watch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Loewe 7 Natural.

Nie urywa d*py jak czyste Loewe 7 ale jest bardzo, bardzo, bardzo fajny. Polecam przynajmniej przetestować :)

Ten zapach mi bardzo podchodzi. Generalnie po użyciu wielu, wielu zapachów właśnie ta "7-ka" oraz Gucci PH II są dla mnie odpowiednimi zapachami na wiosnę-lato-ciepłą jesień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pomimo starań i żmudnych poszukiwań czegoś innego, nie umiem zastąpić mojego ulubionego zapachu - Chanel Egoiste Platinum. Wszystko inne mi się szybko nudzi, albo pachnie ładnie, a później zaczyna drażnić. Są oczywiście wyjątki, ale jednak wspomniany platynowy egoista to jest to, dla mnie idealny.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ten Loewe, to plazma, czy LCD? ;)


Breitling, IWC, Rado, Rolex, U-boat - kolejnosc nie alfabetyczna, a zakupowa. Co nastepne? :ph34r:Kiedy Rolex zacznie robic meskie rozmiary? ;) ;) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez ostatnio zakupilem sobie:

Loewe 7 natural - na poczatku mi nie podchodzil, ale pozniej po glebszych testach jest na prawde przyjemny.

 

Abercrombie&Fitch Fierce - mialem go juz raz kilka lat temu, dla mnie jest niesamowity - trwalosc i projekcja na najwyzszym poziomie. Sam zapach godny poznania.

 

Generalnie perfumy to moje wielkie hobby i co chwile cos testuje, kupuje. Zdjecie kolekcji wrzuce niebawem.

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja pomimo starań i żmudnych poszukiwań czegoś innego, nie umiem zastąpić mojego ulubionego zapachu - Chanel Egoiste Platinum. Wszystko inne mi się szybko nudzi, albo pachnie ładnie, a później zaczyna drażnić. Są oczywiście wyjątki, ale jednak wspomniany platynowy egoista to jest to, dla mnie idealny.

 

Mowisz o starej wersji sprzed reformulacji ? Bo jesli tak to sie nie dziwie bo to na prawde wyjatkowy zapach. Sam go uwielbiam, ale na mnie nie pachnie tak dobrze jak na bloterze i innych osobach dlatego nie mam go w kolekcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówię już o nowszych modelach, tych od 2011 r. Natomiast miałem też te z roku 09, 10, i to były najpiękniejsze zapachy. Teraz już cholernie ciężko je dostać, a szkoda, bo są/były fantastyczne.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie tak. Tamten platynowy byl niepowtarzalny, ten nowy jest zdecydowanie gorszy. Ale niestety tak jest z wiekszoscia zapachow, ktore przeszly reformulacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten nowy też mi się bardzo podoba, dla mnie wciąż nr. 1 wśród zapachów. Choć faktycznie starszy był jeszcze ładniejszy, bardziej wyrazisty.

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Kupiłem Hermesa Terre D Parfum .... i w 100% potwierdzam zapach odczuwalny nawet po 10-12h :blink:

Zakupilem 2 dni temu, takze potwierdzam, ze sie trzyma mocno !! polecam! mimo to, moim zdaniem nie jest to zapach na co dzien:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio poznałem zapach, który sponiewierał mnie prawie tak mocno jak Memoir od Amouage, mianowicie Nasomatto Black Afgano. Polecam wszystkim, którzy lubią nietypowe perfumy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wąchałem niedawno Nasomatto , zapach wybitnie w moim typie ale nie kupię i nie chodzi o cenę (mała nie jest ) po prostu zapach z czasem męczy robi się ciężki i ulepkowaty .

Duży plus za projekcję i trwałość ta ostatnia jest zabójcza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.