Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

Zakupilem 2 dni temu, takze potwierdzam, ze sie trzyma mocno !! polecam! mimo to, moim zdaniem nie jest to zapach na co dzien:)

 

Do mnie przemawia bardziej wersja EDT, ktora rowniez trzyma bez problemu 12h, najlepsze jest to, ze mimo tego, iz zapach jest na prawde bardzo nietypowy - podoba sie kobieta. Czemu sadzisz, ze nie nadaje sie na codzien? Dla mnie jest idealny:) na jesien, bede go teraz probowal nosic wiosna na zmiane z innymi zapachami:)

 

Ja ostatnio poznałem zapach, który sponiewierał mnie prawie tak mocno jak Memoir od Amouage, mianowicie Nasomatto Black Afgano. Polecam wszystkim, którzy lubią nietypowe perfumy.

No prosze:) to juz nisza jest:) Sam go zamowilem w ciemno ost. I zobaczymy co z tego wyjdzie;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio poznałem zapach, który sponiewierał mnie prawie tak mocno jak Memoir od Amouage, mianowicie Nasomatto Black Afgano. Polecam wszystkim, którzy lubią nietypowe perfumy.

 

Memoir mnie zawiódł. Niestety. Od Amouage tylko Jubilat. BA jest swietny. Sam mam caly flakon. Planuje jeszcze Absinth i Duro.

Niestety kwoty spore, lecz warte kazdej złotówki.

 

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Jeżeli nie Memoir, to polecam Dia z oferty Amouage. Też świetny zapach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie Jubilat XXX ;-) (powinno być XXV) trochę męczy.

Jeden psik to czasem za dużo.

Zimą ok, ale wiosną to raczej nie...

 

Wolę Platynowego Egoista, GIT, lub inne Creedy.

 

Zamiłownanie do słodyczy odeszło.

Edytowane przez Remy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie Jubilat XXX ;-) (powinno być XXV) trochę męczy.

Jeden psik to czasem za dużo.

Zimą ok, ale wiosną to raczej nie...

 

Wolę Platynowego Egoista, GIT, lub inne Creedy.

 

Zamiłownanie do słodyczy odeszło.

 

Po testach Memoir, Ciel, Interlude i Jubilat tylko ten ostatni zasłużył na cały flakon :)

 

Zgodzę sie co do Egoisty, GITa mam całe flakony. ( Egoista z odpowiednim kodem ). Creed oczywiście jeszcze Aventus :) już nie mogę sie doczekać lepszej pogody :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dla mnie Memoir jest numerem jeden, ale to już kwestia gustu. Z troche tańszych polecam zapach Nejmana - Emir. Początek trochę jak "siki sierściucha", ale później absolutny kot :rolleyes: No i jest jeszcze najlepszy zapach w stosunku cena/jakość, czyli Ikon - Zirha. Ostatnio w Rossmanie kupiłem 125ml za 69,99zł. W tej cenie konkurencji brak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...wersja EDT, ktora rowniez trzyma bez problemu 12h, najlepsze jest to, ze mimo tego, iz zapach jest na prawde bardzo nietypowy - podoba sie kobieta. Czemu sadzisz, ze nie nadaje sie na codzien? Dla mnie jest idealny:) na jesien, bede go teraz probowal nosic wiosna na zmiane z innymi zapachami:)

Dla mnie ten zapach jest mocny, elegancki i naprawde super. Jednak wlasnie z tego powodu, ze jest taki mocny, nie moglbym go chyba stosowac co dzien :) moze sie to zmieni....we will see.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak spojrzałem na swoją "małą" kolekcję i stwierdziłem, że na zbliżającą się wiosnę( oby się zjawiła) nie mam praktycznie nic - same popołudniowe, wieczorowe i ciężkie zapachy.

 

Może coś polecicie z intensywynych, ale bardziej świeżych i rześkich zapachów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak spojrzałem na swoją "małą" kolekcję i stwierdziłem, że na zbliżającą się wiosnę( oby się zjawiła) nie mam praktycznie nic - same popołudniowe, wieczorowe i ciężkie zapachy.

 

Może coś polecicie z intensywynych, ale bardziej świeżych i rześkich zapachów?

Masaki Matsushima Aqua Mat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może coś polecicie z intensywynych, ale bardziej świeżych i rześkich zapachów?

 

Versace Eau Fraiche - świeży, rześki, ale nie zimny.

Wg opisu:

Przyjemnie rześki a jednocześnie elegancki współczesny zapach dla mężczyzn stworzony przez Dom Mody Versace w 2005 roku. Stanowi gustowne połączenie świeżych, cytrusowych nut śródziemnomorskich, z seksowną nuta pieprzu i kardamonu oraz zmysłowością ambry i drzewa kaszmirowego. Linia głowy: neroli, cytryna, szałwia, czarny pieprz Linia serca: drzewo różane, kardamon, liście cedru, estragon Linia podstawy: piżmo, ambra, drzewo kaszmirowe, liście tytoniu

 

I ja się z tym opisem zgadzam.

Z doświadczenia (od dawna używam na zmiane z innymi) dodam, ze jest trwały


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na mnie ww Versace kompletnie nietrwały :( choć zapach bardzo fajny trochę syntetyczny(który z tej półki cenowej nie jest)Osobiście ze świeżaków lubię też Lanvin Homme Sport.Trochę proszkowy ;) ale super trwały i w dobrej cenie.Polecany zaś Masaki to moje odkrycie.Zielona herbata i soczysty prawdziwy grejpfrut.Bardzo trwały niepopularny wg mnie trochę unisex.

Edytowane przez k601

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba skuszę się na tego Versace Eau Fraiche - Dreamer mile mnie zaskoczył może i tak będzie w tym przypadku.

 

Przypomniało mi się, że kiedyś miałem BLV Blue Notte, też fajny świeżak, ale aktualna cena przesadzona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na liscie swiezakow must have - commes des garcons amazingreen. Ponad to dior homme sport stara wersja, gucci pour homme II

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyrhla

Cześć! Co sądzicie o Mont Blanc Legend? Jedni się zachwycają, inni ganią za syntetyczne i galeryjne klimaty. Ja mam mieszane uczucia. Może ktoś niuchał???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Estee Lauder Pleasure lub Nightflight Joop'a a kiedyś Indome a tak dawno że nie pomnę czarny Adidas :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

atugevyz.jpgNa chwile obecna nie przewiduje wiekszych zmian. Choc kto wie :)

 

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

post-29868-1367169139,9597_thumb.jpg

post-29868-1367169166,9467_thumb.jpg

Edytowane przez Glint

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie kolega zakupił Red Vetyver jeśli mozna wiedzieć ?

Sam zaczynam go szukac w jakiejś w miarę cenie do przełknięcia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdzie kolega zakupił Red Vetyver jeśli mozna wiedzieć ?

Sam zaczynam go szukac w jakiejś w miarę cenie do przełknięcia

 

Na znanym portalu aukcyjnym. Czasami pojawiaja sie perelki. Ewentualnie w Q.

Tylko pamietaj, ze RV mialo reformulacje ...

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ glint

 

Dobry zestaw, mam/miałem kilka zapachów z tych ze zdjęcia.

 

2 z nich bardzo lubię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie dołączył paco rabanne xs pour homme,następny będzie terre hermes,tylko nie wiem czy EDP czy EDT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie numerem jeden jest Adidas Action - nie produkowany już od kilkunastu lat. Zaraz za nim Hugo Boss Energise. Na trzecim miejscu dałbym YSL L'Homme Libre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
u mnie dołączył paco rabanne xs pour homme,następny będzie terre hermes,tylko nie wiem czy EDP czy EDT.

 

Terre swietny zapach. RV od Montale jest bardzo zblizony to Hermesa. W mojej ocenie edt jest lepszeod edp. Tylko mam nadzieje ze wiesz, ze Terre mialo reformulacje. Zwracaj uwage na kod.

 

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie numerem jeden jest Adidas Action - nie produkowany już od kilkunastu lat. Zaraz za nim Hugo Boss Energise. Na trzecim miejscu dałbym YSL L'Homme Libre.

ysl HL fajny zapach, obecnie mam opium ysl.Bardzo mi odpowiada,najczęściej używany przeze mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Terre swietny zapach. RV od Montale jest bardzo zblizony to Hermesa. W mojej ocenie edt jest lepszeod edp. Tylko mam nadzieje ze wiesz, ze Terre mialo reformulacje. Zwracaj uwage na kod.

 

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

 

może coś więcej o tych kodach bo nie wiem zbytni o co chodzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.