Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

Christian Dior Dior Homme Intense woda perfumowana

Na luźne okazje Chanel Égoiste Platinum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

może coś więcej o tych kodach bo nie wiem zbytni o co chodzi :)

Są dostępne stronki które pozwalają nam stwierdzić kiedy dany zapach był wyprodukowany(np jest na str sklepu Dolce)niestety nie wszystkie marki są dostępne a jest to ważne z powodu tzw reformulacji zapachów.Krótko, to w wielu przypadkach zepsucie,rozwodnienie itp.Niekiedy więc warto poszukać tej samej wody ale starszej.Nowa nie powinna nic tracić na jakości.Co do Terre jakoś nie mogę się przekonać a ze stajni Paco Rabbane dla mnie tylko Ultraviolet jest godny uwagi.Może słodki i syntetyczny ale na mnie super trwały,nieduszący możliwy do noszenia przez cały rok.

Edytowane przez k601

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tom Ford Tobacco Vanille - nie na codzień, ale to już dla mnie inna liga. Polecam cała serię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Christian Dior Dior Homme Intense woda perfumowana

Na luźne okazje Chanel Égoiste Platinum

 

U mnie identyczny zestaw :) Przywiozłem sobie Egoiste z UK i sprawdzę czy jest jakaś różnica w stosunku do perfum z PL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

może coś więcej o tych kodach bo nie wiem zbytni o co chodzi :)

 

Dokładnie jak pisał kolega k601.

Jednak trzeba wiedzieć kiedy była reformulacja. Następnie przed zakupem produktu wpisać kod np. na http://checkcosmetic.net/ i sprawdzic czy już po czasie kiedy ona była czy mamy szczęście i udało sie upolowac przed :)

 

Tom Ford Tobacco Vanille - nie na codzień, ale to już dla mnie inna liga. Polecam cała serię.

 

Świetny zapach :) sam czaje sie na własny flakon. Jednak zapach dla mnie tylko na zimę :)

Najlepiej na święta i oczekiwanie na prezenty :)

 

Christian Dior Dior Homme Intense woda perfumowana

Na luźne okazje Chanel Égoiste Platinum

 

Oba super. Jednak oba uległy reformulacji. Platynowy chyba już miał 2.

DHI jest świetny na wieczór. Podoba sie płci przeciwnej. Na mojej skórze utrzymuje sie nawet po pryszńicu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oba super. Jednak oba uległy reformulacji. Platynowy chyba już miał 2.

Co to znaczy ? Czy to coś groźnego dla zdrowia ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy ? Czy to coś groźnego dla zdrowia ? :D

 

 

Pewnie zmiana składu kompozycji zapachowej. Zmieniają się wtedy np. alergeny, delikatnie zapach.


Adrian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie zapach powinien być ten sam, ale zmienia się substancje tworzące zapach. np zastępuje naturalne na inne pochodzenia sztucznego ze względu na ochronę danego gatunku albo cenę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A do mnie wczoraj przybyło takie wiosenno - letnie ufo :)

post-35535-0-75923600-1368044480_thumb.jpg


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki słodkawy, cięzkawy. Mnie osobiście średnio sie widzi. Co innego biały Kouros. jest samczy, wyrafinowany, piekielnie intensywny. Jest zapachem typu kocham albo nienawidzę, przy pierwszym zetknuieciu moze sie nie podobac, ale trzeba dac mu szanse. Poniuchaj tez M7 lepszy zdecydowanie od Body Kourosa, choc charakterem delikatnie podobny.

co prawda to prawda, biały kouros jest bardzo mocny,pamiętam że ten zapach na początku mnie odrzucił, ale z czasem nabierał blasku.

Powiem szczerze że rękaw swetra pachniał mi nim ponad miesiąc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh
Napisano (edytowane)

co prawda to prawda, biały kouros jest bardzo mocny,pamiętam że ten zapach na początku mnie odrzucił, ale z czasem nabierał blasku.

Powiem szczerze że rękaw swetra pachniał mi nim ponad miesiąc.

 

Używałem kiedyś Kourosa. Killer. Obecnie wolę zapachy w miarę blisko trzymające się skóry, bo nie drażnią zbyt dużą intensywnością.

Edytowane przez McIntosh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie także YSL. Ostatnio naszło mnie na "ciężkie", więc dla odmniany YSL Home, lekki, nie narzucający sie zapach. Nie dobieram zapachów do pory roku ale wielu tak, wiec dodam, że ten YSL pasuje w sam raz :).

Testowałem dzisiaj zachwalanego w necie YSL M7 i niestety zupełnie nie trafia w mój gust.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używałem kiedyś Kourosa. Killer.

Witam, ja używam nadal (tak ze 25 lat :) ) - IMO doskonałość. W podobnym stylu polecam nowy zapach OUD De Robert Piguet (Douglas) - ma jedną wadę = cena. Pzdr.

 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

O zapachach mógłbym tu napisać spora rozprawkę. tak mam, że każde istotne wydarzenie w życiu koreluję z jakimś tłem zapachowym; często z flakonika ;) Anyway mój prywatny creme de la creme to nieżyjący juz niestety Heaven Choparda... :( Z obecnie dostępnych, gdybym komuś miał doradzić jeden zapach adekwatny na każdą okazję (jak to na tym forum - jeden zegarek do wszystkiego) to polecam Dune Diora :wub:

Edytowane przez Valygaar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Witam, ja używam nadal (tak ze 25 lat :) ) - IMO doskonałość. W podobnym stylu polecam nowy zapach OUD De Robert Piguet (Douglas) - ma jedną wadę = cena. Pzdr.

 

Piguet ?, już mi się podoba ;). Mnie ostatnio zaciekawił Houbigant Fougere Royale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja używam nadal (tak ze 25 lat :) ) - IMO doskonałość. W podobnym stylu polecam nowy zapach OUD De Robert Piguet (Douglas) - ma jedną wadę = cena. Pzdr.

Moja pani powiedziała mi że jak kupię kouriosa to będę musiał spać w salonie hehehe.Dla niej ten zapach kojarzy się z pogrzebem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie także YSL. Ostatnio naszło mnie na "ciężkie", więc dla odmniany YSL Home, lekki, nie narzucający sie zapach. Nie dobieram zapachów do pory roku ale wielu tak, wiec dodam, że ten YSL pasuje w sam raz :).

Testowałem dzisiaj zachwalanego w necie YSL M7 i niestety zupełnie nie trafia w mój gust.

próbowałeś burberry london?bardzo interesujący zapach i jest jeszcze tom ford tobaco vanille.Oba powinny trafić w twoje gusta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, zanotowałem sobie i chętnie przetestuję Burberry. Co do Tom Forda to masz nosa bo napisałem o nim na poprzedniej stronie :-) - zapach cudo, cena mniej ale co zrobić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczorajsze zakupy. Uwielbiam Armaniego De Nuit :wub: . Chanelka i Prive oczywiście dla mojej kobietki :).

post-49157-0-04605000-1370769594.jpg

post-49157-0-82461400-1370769617.jpg

post-49157-0-69569400-1370769655.jpg


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio testuje chanel platinum egoiste,bardzo mi podpasował ten zapach,choć na początku był mi obojętny.Bardzo męski zapach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się ostatnio spodobały zapachy Burberry, w wolnej chwili będę musiał podjechać do perfumerii i na spokojnie je "obwąchać" :).


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może się wypowiedzieć nt. trwałości Versace Eros? Dostałem próbkę ale tylko z naklejką do stosu gratisów i baaaardzo pozytywne pierwsze wrażenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.