Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Guest JUSUP

Perfumy

Recommended Posts

6 strzałów? Chcesz ludzi pozabijać?

Ja max 2,

A takich killerów jak Amuage to 0,5 się staram.

Nigdy tyle nie psikam, ale chciałem sprawdzić o co kaman z tą trwałością. Następnym razem spróbuję 3

Nie wyobrażam sobie strzelić 6x Montale Honey Aoud, musiałbym chyba w bunkrze później siedzieć  :lol:

Guest fidelio

Nigdy tyle nie psikam, ale chciałem sprawdzić o co kaman z tą trwałością. Następnym razem spróbuję 3

Nie wyobrażam sobie strzelić 6x Montale Honey Aoud, musiałbym chyba w bunkrze później siedzieć  :lol:

Ja sobie żadnego Montale nie wyobrażam strzelić tyle razy, no chyba że wypada jakaś robota na biegunie  ;)

doradźcie coś. podobne do D&G the one for men ale trwalsze, coś jak Bentley for men ale bez rumu... w cenie do 300 zł za 75-100ml? ktoś coś?

Creed Tabarome

Carolina Herrera for men (1991)

Guest fidelio

Parę strzałów jakiegokolwiek MONTALE daje radę bez względu na PH ;-)

Dajcie mi osobę a znajdę kilera, który nawet u tych z "ulotną skórą" będzie długo działał.

Guest fidelio

Z mainstreamu to zazwyczaj Joop Homme i Thierry Mugler A*Men i jest pozamiatane ;-) do tego dorzuciłbym jeszcze 1 Million od Paco ;-)

Parę strzałów jakiegokolwiek MONTALE daje radę bez względu na PH ;-)

U mnie różnie bywa. Miałem MONTALE w postaci próbek tylko - i było ok z trwałością - ale miałem normalne edycje niektórych tzw. killerów i bywało czasem różnie...

WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

Z mainstreamu to zazwyczaj Joop Homme i Thierry Mugler A*Men i jest pozamiatane ;-) do tego dorzuciłbym jeszcze 1 Million od Paco ;-)

Mój Lalique EN a'extreme też po dóch dawkach wyczuwalny przez cały dzień bez problemu, ale pamiętam, że kiedyś miałem Versace Blue Jeans... bardzo tani zapach a trwałość miał zabójczą. 

Duża różnica między wersją extreme a zwykłym EN?

Zwykła znana mi z próbek i na takim porównaniu uważam, że różnica w trwałości i projekcji jest spora - a'extr to naprawdę wydajna woda perfumowana, zwykły EN to woda toaletowa. 

Po kilku dniach testów stwierdzam, że perfumy lane od Ambry nie są może jakoś bardzo trwałe, ale za te pieniądze to nadal świetna opcja.

Potwierdzam - dzis przyszly Tom Ford Oud Wood oraz Terre i jestem wiecej niz zaskoczony, bo na poczatku wydawaly sie duszace (takie jak babcine ;) ) jednak 3 godzina testowania i zapachy "kraza wokol" mnie caly czas B) Szkoda tylko, ze nie ma opisow na buteleczkach, tylko numery, bo to troche slabe jak mialoby sie miec 3-4 takie same -_-

Artme - zgadzam się x2 w 100% . TF od Ambry mocno duszący na starcie, ale mega trwały. Szkoda,że tylko numery na flaszkach.

Opium też mega mocny i trwały.

Hubo Boss bardziej łagodny.

Potwierdzam - dzis przyszly Tom Ford Oud Wood oraz Terre i jestem wiecej niz zaskoczony, bo na poczatku wydawaly sie duszace (takie jak babcine ;) ) jednak 3 godzina testowania i zapachy "kraza wokol" mnie caly czas B) Szkoda tylko, ze nie ma opisow na buteleczkach, tylko numery, bo to troche slabe jak mialoby sie miec 3-4 takie same -_-

Ale jeżeli nie zamawiasz 30 jednorazowo, to sprawdzenie z własnym zamówieniem i opisanie sobie tego flamastrem/pisakiem, nie zajmuje aż tak wiele czasu. ;)

A same zapachy? Jeżeli ktoś w miarę często/regularnie używał poważnych niszowców, będzie odczuwać "lekki dyskomfort" - jednak jest do przyjęcia w cenie... 14 złotych. :D;)

WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

Ten zapach jest identyczny :) Ciężko go rozpatrywać w kontekście podróbki, bo niby jest historia związana z premierą zapachu, ale ja nie czuję różnic.

Ten zapach w tamtych czasach robił różnicę- cena + ciekawy motyw.

Teraz to ciężko czymkolwiek zaskoczyć.

2 tygodnie temu w Zarze spotkałem zapach który pachniał podobnie ale nie mogłem znaleźć który.

Ktoś się wypsikał wyszedł a zapach trwał i był pdobny do Cristophera Columbusa...

Ktoś się wypsikał wyszedł a zapach trwał i był pdobny do Cristophera Columbusa...

Tylko co było pierwsze jajko czy kura? To był podobny do Columbusa czy raczej do Kenzo Pour Homme? :)

Tylko co było pierwsze jajko czy kura? To był podobny do Columbusa czy raczej do Kenzo Pour Homme? :)

Mi się podobają nuty Columbusa i w części jest podobny do Kenzo.

W tej wodzie Zary znajdzuję raczej zioła z Columbusa...

A same zapachy? Jeżeli ktoś w miarę często/regularnie używał poważnych niszowców, będzie odczuwać "lekki dyskomfort" - jednak jest do przyjęcia w cenie... 14 złotych. :D;)

Dla mnie to nie jest zastepstwo B)

Nawet jesli sa identyczne (jak w przypadku Toma Forda) to po jakims czasie nuta zaczyna troszke inaczej sie zachowywac, choc TM jest niesamowicie podobny aby nie uzyc slowa taki sam. Jednak na spacery do parku, wypad na rower czy silownie tego typu zamienniki sa super :)

Edited by artme

Dla mnie to nie jest zastepstwo B)

Nawet jesli sa identyczne (jak w przypadku Toma Forda) to po jakims czasie nuta zaczyna troszke inaczej sie zachowywac, choc TM jest niesamowicie podobny aby nie uzyc slowa taki sam. Jednak na spacery do parku, wypad na rower czy silownie tego typu zamienniki sa super :)

Czy z tych zamienników jest dostępny tobacco oud i neroli portofino?

Naklejki z Ambry do przeżycia ale atomizery to "waliły" jak z butelki z płynem do mycia okien. Może teraz jest inaczej (ja zamawiłem 2-3 lata temu) ale pamiętam, że psikały "od serca" :-)