Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Guest JUSUP

Perfumy

Recommended Posts

Uległem pokusie i kupiłem Lalique White, tylko na podstawie opisu. Załapałem się na fajną promocję: próbka gratis, więc jak nie podejdzie to mogę zwrócić duży flakon bez otwierania. We wtorek odbiór.

I chyba nie wszystkie zapachy mają w takiej ofercie.

"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Mam na zbyciu, szczególy na bazarku w ofertach niezegarkowych.

5c9c849718e49d4efaef5ed97ff1c5b5.jpg35eec68ccbdaade3f158eec9554a0ec8.jpg

"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

ja chętnie bym się pozbył albo wymienił za coś innego - Armorial Leather Oud (ok 80ml ze 100ml) i Mercedes Pure Woody ok 30-35ml ze 100ml).

Do mnie dziś przyjechał Tomasz. Tym razem zakup nieco bardziej adekwatny do aury. ;)

QTWlTzN.jpg

Super zapach, kupowałeś w jakiejś dobrej cenie ??

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edited by arturlep

U mnie trochę zapachów by się znalazło:

- Terre d'Hermes- chyba mój ulubiony na tę porę roku

- Tom Ford Noir

- CH 212

- Aqua do Gio

- Armani Code

- Davidoff

- Calvin Klein Man

- Clinique happy.

Każdy używany w zależności od humoru, choć ostatnio tylko Hermes.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Piotr

Guest fidelio

Terre d'Hermes - jeden z moich ulubieńców. Ever :-)

^ Plus (przynajmniej dla mnie) nie tylko "na teraz". Kiedyś panna go nie znosiła i rzadko używałem ale teraz mogę zapodawać cały rok :)

Kolejny user, który wpadł w sidła LEN :)

Jestem w trasie do Szczecina, jako pasażer, więc piszę bezpiecznie, jak coś ;), i kurka teraz żałuję, że zapodałem Mutamajoneza. Samochód to zbyt mała przestrzeń, jak na ten zapach ;) Usprawiedliwia mnie tylko to, że jeszcze rano nie wiedziałem, że czeka mnie podróż, a chcę już go zużyć do końca, i korzystam teraz z chłodniejszych dni ;)

Tapatalk@OnePlus A6000

arturlep, kupiłem na allegro z ubytkiem ok. 50%. Cena uczciwa, bo 130 PLN, czyli adekwatna do internetowych cen najtańszych pięćdziesiątek (260).

herbee, Ty żałujesz to co reszta ma powiedzieć? ;)

Właśnie, głównie tę resztę miałem na myśli :) Dobrze, że jedziemy tylko we dwóch :D

Tapatalk@OnePlus A6000

Edited by herbee

Brz, witaj w klubie ;) Jak wrażenia? Zakup w ciemno czy znałeś tego Tomka wcześniej? Dla mnie rewelacja, gęsty i głęboki zapach. Do tej pory chyba ze 3 razy użyłem na jakieś wieczorne, bardziej eleganckie wyjście. Ale muszę któregoś dnia zapodać go właśnie w dzień i sprawdzić jak się nosi.

Nie, nie w ciemno, choć też bez dogłębnych testów. Byłem kilka dni temu z żoną w Douglasie, żeby sprawdzić, czemu wszyscy tak opluwają DH2020  (opluwanie zasłużone). Pani z obsługi nie dawała za wygraną i koniecznie chciała mi coś wcisnąć, więc w końcu spytałem, czy ma coś ciekawego do zaproponowania. Zachwycona spryskała mi dłoń tym Fordem, a w tym momencie mojej starej prawie majtki spadły. :D Po kilku godzinach stwierdziłem, że jakiś wybitny może nie jest, ale na pewno przyjemy. Do tego usłyszałem, że przydałoby się go kupić, a jak takie teksty lecą, to już nie ma zmiłuj się - trzeba szukać. Zwłaszcza, że właśnie zwolniło się na półce miejsce dla takiego waniliowca, bo Spicebomb Extreme poszedł w świat.  :)

Po 24 godzinach wciąż lekko go czułem przy skórze mimo spania, kilku pryszniców, wielokrotnego mycia rąk w robocie, mycia naczyń, gotowania itp. To mi zaimponowało, więc zerknąłem na forum, ale z odlewkami krucho. Patrzę na allegro, a tu pół pięćdziesiątki. Długo się nie zastanawiałem. :P

Powiem Ci, że nosiłem go wczoraj od rana i na taką pluchę to całkiem fajny przyjemniaczek. Miło otula, tworzy taką lekką, nieinwazyjną chmurkę.

Edited by brz

Kolejny user, który wpadł w sidła LEN :)

Tyle się naczytałem o tym Lalique, że też się skusiłem na wersję L'Extreme i jestem pozytywnie zszokowany. W kolejce zakupowej czeka White i pewnie następne