Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here
Guest JUSUP

Perfumy

Recommended Posts

Co się stało z perfuforum, że po zalogowaniu się nic nie działa? Bez logowania wszystko widać. Poradźcie coś, bo od pewnego czasu mnie to denerwuje...

LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Zamówione na Allegro. Dzięki za podpowiedzi panowie.

GW 9110 , DW 5600c 901 , GW 9400 1er , DW 9052 1659 , GS 1050 B , GS 1150 , Casio 31 QR-12 ,GS 1200 B , DW 9000 1659 , Atlantic Worldmaster ,Tissot Antimagnetique , Zenith 28800 ,Orient patelnia, Orient tristar , Orient Ray 2 blue , DW 6900 x 2 , Orient Chrono Ace , Orient quartz ,Orient Triton I .

19 godzin temu, pawel007 napisał(-a):

coś ktoś może powiedzieć? męski czy damskie to jest? śmierdzi czy raczej pachnie 🙂

Można brać w ciemno?

AMOUAGE MEANDER SPRING amouage-meander-woda-perfumowana-unisex_.webp 12 kB · 4 pobrania

Podobno dość przyjemny, ale i kompletnie bezpłciowy unisex spod znaku jakiejś delikatnej słodyczy z jakimiś drewienkami. Większość zgodnie twierdzi, że to jeden z najsłabszych zapachów Amouage i raczej szkoda zawracać sobie tym głowę.

Ale któż to wie, czego akurat szukasz. :)

Edited by brz

2 godziny temu, brz napisał(-a):

Podobno dość przyjemny, ale i kompletnie bezpłciowy unisex spod znaku jakiejś delikatnej słodyczy z jakimiś drewienkami. Większość zgodnie twierdzi, że to jeden z najsłabszych zapachów Amouage i raczej szkoda zawracać sobie tym głowę.

Ale któż to wie, czego akurat szukasz. :)

...po śliwkach.

już kupiłem 100EDP+ 4x25ml żel pod prysznic za niecałe 600 zł.

Się rzuciłem jak szczerbaty na suchary .....

Starej szkoły c. d. 

DSC_1289.JPG

W końcu ugryzłem jeża i nie jest taki straszny. Jest po prostu za***isty od początku skończywszy na niesamowitej bazie.

IMG_20230726_201926_copy_600x1005.jpg

Mój chyba namber łan

Też go lubię, chociaż na pewno jest poza top 3.

Taka subiektywna ciekawostka - to jedyny produkt jakkolwiek aplikowany na skórę, który wywołuje u nie uczulenie w bardziej wrażliwych miejscach, np. zgięciu łokcia 🙄

GGA bardzo lubię, tylko sama końcówka mnie wk**wia. Jedynie bagno czuję 😠

Odnośnie TF CA, mam w niebieskiej butelce (to chyba to samo), super przyjemne ale jak na TF, to i trwałość i projekcja mocno przeciętne.

Edited by Keniutek

20 minut temu, Keniutek napisał(-a):

GGA bardzo lubię, tylko sama końcówka mnie wk**wia. Jedynie bagno czuję 😠

Odnośnie TF CA, mam w niebieskiej butelce (to chyba to samo), super przyjemne ale jak na TF, to i trwałość i projekcja mocno przeciętne.

co skóra to inne odczucia- u mnie trzyma się kilkanaście godzin i zarówno ja jak i otoczenie "musi" wąchać sól i mokre drewno. Ale zapach baaardzo mi podszedł.

To jest chyba najlepsza "skóra" jaką mam. 

też uwielbiam, ludzie rzadko oceniają GGA jako skórę, częściej słyszałem wędzonka, szafa z whisky i cygarami (?) itp

Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

W ogóle GGA nie kojarzę że skórą. Dla mnie to głównie temat mocno drzewny  jak żywiczny blat w który wsiąkły różne smary i spaliny a na tym blacie ktoś rozcierał ciemną czekoladę. Ciekawe to doznania zapachowe. Żona uważa że to tylko warsztat samochodowy.

Stary oficerski pas, raportówka albo siodło. 

Intensywna, namiętna i charyzmatyczna – taka jest woda perfumowana Gucci Guilty Absolute. Taki jest też mężczyzna, dla którego została stworzona. Doskonale pasuje przede wszystkim na wieczór lub wyjątkowe okazje, gdy chcesz podkreślić swoją osobowość zwierzęcymi nutami skóry, urzekającą wetywerią i wyraźnymi akordami drzewnymi.

• drzewno-korzenny zapach dla mężczyzn
  • dla nowoczesnego, pewnego siebie mężczyzny
  • autorami są Alessandro Michele i Albert Morillas

Skład zapachu
Na wstępie oczarują Cię zwierzęce akordy skóry. Gdy wybrzmią, poczujesz słodkawy aromat drzewnego cyprysika nutkajskiego, który łączy się ze świeżymi cytrusowymi nutami i ziemną paczulą. Na finiszu na skórze rozgoszczą się rozgrzewające, wyraziste drzewne nuty razem z dymną wetywerią, przypominającą wilgotną ziemię.

Paczkomat udostępnił

DSC_1297.JPG

DSC_1298.JPG

DSC_1299.JPG

DSC_1301.JPG

Loco ten turathi to prawdziwa perła zapachowa, lekko słodki i niezwykle intrygujący. Kiedyś miałem ale był dla mnie zbyt wymagający wręcz na specjalne okazje typu teatr,opera itp.