Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here
Guest JUSUP

Perfumy

Recommended Posts

Heaven Choparda. Stare dzieje, jeśli nie znasz to gratuluję, młodość w pełni ;)

21 godzin temu, Valygaar napisał(-a):

Heaven Choparda. Stare dzieje, jeśli nie znasz to gratuluję, młodość w pełni ;)

Raptem 43 na karku - musiałem gdzieś przeoczyć :) 

Krystian "KriSu"

Godzinę temu, Solve napisał(-a):

Raptem 43 na karku - musiałem gdzieś przeoczyć :) 

Eee, to faktycznie niewielka róznica ;)

Mogłeś przeoczyć, ja go kupiłem we Włoszech, pierwszy samodzielny wyjazd do zachodniej Europy. Wydałem chyba pół kieszonkowego. Ale zapach był ze mną przez długie lata. Ostatnie krople traktowałem jak relikwie :D

Dorwałem Guerlain Heritage EDT z 1992r. Jakie to jest cudo! Trwałość całodniowa, projekcja wyraźna, kompozycja i jakość na najwyższym poziomie. Dla mnie zapach 10/10. 99,9% obecnej niszy może przestać istnieć.

IMG_20240131_225656.jpg

Edited by Annihilator

21 godzin temu, Annihilator napisał(-a):

Dorwałem Guerlain Heritage EDT z 1992r. Jakie to jest cudo! Trwałość całodniowa, projekcja wyraźna, kompozycja i jakość na najwyższym poziomie. Dla mnie zapach 10/10. 99,9% obecnej niszy może przestać istnieć.

IMG_20240131_225656.jpg

A gdzie  można jeszcze to kupić?

IMG_20240131_225656.thumb.jpg.9ed716c0e7426885d1cd535ad9847dc6.jpg

Gratulacje, Jacku!

A ten pozostały 0,1% to…? ;-)

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Po wczorajszym falstarcie z Humbertem 2022 Generation który miał być męski a dostałem damski na osłodę zapukał taki.

IMG_20240202_131034_copy_768x1064.jpg

Edited by polly

45 minut temu, polly napisał(-a):

Po wczorajszym falstarcie z Humbertem 2022 Generation który miał być męski a dostałem damski na osłodę zapukał taki.

IMG_20240202_131034_copy_768x1064.jpg

Zastanowiło mnie, dlaczego wczoraj wrzuciłeś foto damskiego 😉 Ale człowiek zalatany i mi potem umknęło, żeby dopytać 😇 

Edited by piku

Styczniowe zdobycze.

IMG_20240202_145528.jpg

18 godzin temu, mirek 1969 napisał(-a):

A gdzie  można jeszcze to kupić?

Ja wziąłem stąd: https://allegro.pl/oferta/guerlain-de-heritage-100-ml-edt-mega-unikat-1992-r-14735605832

18 godzin temu, lukebor napisał(-a):

Gratulacje, Jacku!

A ten pozostały 0,1% to…? 😉

Proszę ;)
https://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/5482

Edited by Annihilator

Piku kupiłem w Q jako męski bo mieli tester męski a w torbę dostałem damski. Dziś był udany zwrot. Humbert ma czarne opakowania tylko mały napis woman się nie zgadzał. Muszę ustrzelić męski niestety droższy jest. Niby to tylko 50ml ale moce są zadowalające.

Edited by polly

Jest moc, coś jak honey oud. Gdyby tylko te najdroższe miały takie parametry wiedziałbym lepiej za co płacę.  Miałem zbierać na tablet graficzny. Pozostaje chyba założyć konto na pomagam.pl może coś skapnie heh😭

IMG_20240205_221747_copy_768x926.jpg

W dniu 2.02.2024 o 14:53, Annihilator napisał(-a):

Hermes Cytr- super; na zmianę z żonką uzywamy

No dobra w końcu po testach.

Dużo alkoholowego miodu, sporo owoców i suchych drzewnych nut z gotującym się labdanum.

No i ta gładkość to zupełnie inne doznania.

Unisex stopniowo wzmacniający swoją projekcje. Niby cichy a zapach snuje się jak taśma w przeciwieństwie do projekcji typu bańka.

IMG_20240208_162356_copy_768x1193.jpg

Jak pachnie gotujące się labdanum😁?

A ja dostalem dzis smutna wiadomosc ze synek zbil mi cala flache amlaza interlude, ktorego dostalem od Mikolaja/ żony🤦‍♂️🤷‍♂️…..

w zwiazku z tym poszukuje … jakby ktos mial w fajnej cenie….

p.s jestem ciekwa ile czasu teraz bede mial w garderobie ten zapach… miesiac, rok 😆😆😆

Loco50 w tym przypadku moim zdaniem pachnie ostro, pyliście, wiercąco w nosie, lekko dymnie i przede wszystkim roślinno-żywicznie. Tak to odbieram wg własnych doświadczeń z tym składnikiem. Jak dostaje ciepła to buzuje na skórze i jest bardzo nośne.

Ale wiadomo co nos to inne wrażenia. Perfumy to mix wszystkiego po trochu. Jedni czują coś czego inni nie poczują ze względu na indywidualne działanie  receptorów węchowych. Osobiście mam problem z zapachem drzewa sandałowego chyba dla mnie zbyt gładkie i delikatne bym je potrafił odseparować.

5 godzin temu, MarcinP86 napisał(-a):

Tak patrze na Wasze zdjęcia , gdzie kupujecie perfumy ? Co najbardziej polecacie ?

Zapach to bardzo indywidualny sprawa, każdy lubi co innego. Najlepiej zamówić gdzieś próbki/dekanty i testować. Ja nie pomogę, bo nie mam w swoich zbiorach wielu popularnych i przyjemnych zapachów ale koledzy pewnie pomogą :)