Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Guest JUSUP

Perfumy

Recommended Posts

Między innymi mam też jeszcze wielką ochote na Lalique Encre Noire, wąchałeś? Ma wyjątkowo dobre recenzje.

Witam. Ja testowalem też droższe pachnidła, w końcu mówię muszę zobaczyć i powiem że, za te pieniążki to super- typowo męskie! Zależy jakie klimaty lubisz. Niektórzy porównują to pachnidło do GUERLAIN VETIVER. Też tak twierdzę że podobne, ja lubię vetiver, wiec mnie zaskoczyły pozytywnie. Należą do mojej listy top 10.

Edited by Jar20

Zakupiłem sobie butlę Quorum - cena 37 złociszy czyli śmiech na sali a zapach...klasyk w każdym calu, im dłużej jest ze mną tym bardziej do mnie przemawia, za to małżonka zapytała czy wypsikałem się  Przemysławką :D :D :D

Między innymi mam też jeszcze wielką ochote na Lalique Encre Noire, wąchałeś? Ma wyjątkowo dobre recenzje.

Dzięki za zwrócenie uwagi, zapamiętam.

Lalique Encre Noir mają lekką woń dymu z czasem znika- jak komuś pasuje ta nuta to na podobnej bazie ale zapach wg mnie dużo ciekawszy Hermes Terre D'Hermes. Z Lalique polecam Hommage- ciekawy i niepospolity zapach.

Edited by MHAEM

Tak troszkę w temacie Encre Noire, no może do potęgi piatej. Ostatnio mam przyjemność pławić się w dymnych braciach z piekła rodem:

3adu.jpg

must try dla kogoś kto lubi cięższe, kadzidlano-oudowo-skórzane klimaty, nie da się tego pomylić z niczym innym, :)

"w sensie: nie skorzana bransoleta i nie oGragly"

Black Tourmaline, Heliotrope oraz Rock Crystal to moje absolute must have.

Durbano jest genialny.

A ja tylko czekam aż uderzę do Quality, muszę koniecznie przetestować kilka zapachów, min Montale :)

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Bartek

aż się musiałem wyHeliotropować... :) to wszystko Wasza wina. :P

Właśnie "kliknąłem" Knize10 GE, teraz tylko muszę uzbroić się w cierpliwość :angry:

Nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.

Panowie mam pytanko...

Poszukuje zapachu bardzo podobnego do Kenzo PH. Chodzi mi o ,,stary" zapach Kenzo z lat 90-tych, w zielonym flakonie ( z liściem).

Kilka lat temu ten zapach poddany został ,,ulepszeniu". Niestety to nie jest to, co było... :(

Co radzicie? A może jest identyczny zapach lub bardzo podobny o którym nie wiem , a Wy-degustatorzy jesteście bardziej ,,oblatani" w tym temacie?.. :)

Sebastian

Właśnie dostałem buteleczkę tak tu chwalonego Platynowego Egoisty. Szczerze mówiąc, to nie wiem, czym się Koledzy zachwycali, bo do mnie jakoś ten zapach nie przemawia. Początek ma fatalny a potem trochę się poprawia, ale jakiś taki płaski mi się wydaje. Ale prezent jest prezent - może z czasem się przekonam?

Miałem kiedyś "zwykłego" Egoistę i chyba bardziej mi się podobał

Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Panowie mam pytanko...

Poszukuje zapachu bardzo podobnego do Kenzo PH. Chodzi mi o ,,stary" zapach Kenzo z lat 90-tych, w zielonym flakonie ( z liściem).

Kilka lat temu ten zapach poddany został ,,ulepszeniu". Niestety to nie jest to, co było... :(

Co radzicie? A może jest identyczny zapach lub bardzo podobny o którym nie wiem , a Wy-degustatorzy jesteście bardziej ,,oblatani" w tym temacie?.. :)

Zapach bardzo podobny do Kenzo?

Ciężko. Coś w szerokim klimacie:

Gucci ph 2, CH 212, L'Eau Bleue d'Issey, Bvgari Aqva

^^^^ Christopher Columbus

Miałem kiedyś, jak mnie mocno weźmie na wspomnienia to kupię...

Coś może ich łączy.

Właśnie dostałem buteleczkę tak tu chwalonego Platynowego Egoisty. Szczerze mówiąc, to nie wiem, czym się Koledzy zachwycali, bo do mnie jakoś ten zapach nie przemawia. Początek ma fatalny a potem trochę się poprawia, ale jakiś taki płaski mi się wydaje. Ale prezent jest prezent - może z czasem się przekonam?

Jak ktoś przyzwyczajony do słodkości to taki "kwiatowy" nie bardzo podchodzi.

W takim razie inaczej- tobie nie musi się podobać, ważne że podoba się kobietom.

W takim razie inaczej- tobie nie musi się podobać, ważne że podoba się kobietom.

Słusznie :)

Chyba się podoba, bo przecież nie od faceta dostałem :P

a305ed90f05795c0.jpg

Panowie mam pytanko...

Jedynym słusznym wyborem będzie wyżej wspomniany Christopher Columbus, bardzo zbliżone zapachy.

Edited by cyklotymik

Jak Ci się nie podoba to odezwij się na priv z ceną - może odkupie ;)

Adrian

chronofil - zdziwiony, że sie nie podoba? Połowa zapachów, którymi zachwycają sie pozostali dla mnie są porażką, ale to chyba normalne...

Dostałem Kenzo PH - nie dogadamy się :)

Edited by PICAD

cyklotymik a jak Tobie podoba się DIA Man? :)

Ten Amłaż, akurat nie podoba mi się :(

Moje ulubione to;

Interlude

Jubilat XXV

Opus IV

Opus II

Opus V

Epic

Generalnie nie  przepadam za kompozycjami, które zalatują różą, z małymi wyjatkami.

Powąchaj jak będziesz w Q, Black Afgano, tylko od razu nie odstawiaj, daj mu nawet kilka szans, zapach jest naprawde bardzo dobry. Przeniuchaj Montalki, wśród prawdziwych smierdzieli jest kilka perełek. Koniecznie Purdistance M też sprawdź.

Aha i jakbys miał okazję zapaoznaj się Ramonem Molvizarem, a konkretnie Black Cube, też bardzo udany zapach, tylko cena przegięta, wg mnie o jakieś 50%, bo koszt tej wody to 1200 zł/50 ml. W Q nie występuje.

Edited by cyklotymik

Jak Ci się nie podoba to odezwij się na priv z ceną - może odkupie ;)

Taaa... Ty odkupisz, a ja będę sam sypiał... ;)

chronofil - zdziwiony, że sie nie podoba? Połowa zapachów, którymi zachwycają sie pozostali dla mnie są porażką, ale to chyba normalne...

Jasne, tylko jakoś tak same dobre opinie o tym zapachu słyszałem. Ale cóż - ani pierwsze rozczarowanie, ani ostatnie... Zresztą, może się przyzwyczaję, bo dziasiaj już jakimś łaskawszym nosem na nie patrzę :) :)

a305ed90f05795c0.jpg