Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

slimbarti

Zegarek do 2000 najchętniej chronograph na co dzień.

Rekomendowane odpowiedzi

Casio ? Chodzi o citizena ?

 

przewagą citizenów nad Seiko jest eco drive, radio control i pracująca wskazówka sekundnika. Z kolei Seiko są w nieco mniej sportowej stylistyce.

Tak. Chodzilo mi o Citizena. Późno było jak to pisałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zestawiłem zdjęcia seiko z citizenem jeszcze raz razem "Wasz" faworyt seiko kontra mój ;) citizen:

 

6348c7db3b77.jpg

 

Jestem na 95% przekonany do Citizena ze względu na to że jest zegarkiem bardziej zaawansowanym, eco drive, radio, i ciekawsza stylistyka, piękny pasek. Kropką nad i jest fakt, ze w seiko stoi wskazówka sekundnika co wygląda nie fajnie jakby zegarek był martwy. Za seiko przemawia nieco bardziej stonowana stylistyka, jest bardziej klasyczny, elegancki.

 

zegarek w 80% będzie noszony do dzinsów i koszuli więc będzie pasował.

myślę, że zdania juz nie zmienię i za jakiś czas pochwalę się wyborem. Wszystkim dziękuję za pomoc mimo że mój wybór okaże się inny niż większości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.