Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Radzik100

Zakup CITIZEN ECO-DRIVE AT9036-08E

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Chcę zakupić zegarek CITIZEN ECO-DRIVE AT9036-08E tu link

 

Ostatecznie decyzja jeszcze nie zapadła ponieważ mam kilka wątpliwości...

 

1. Zegarek jest dostępny jedynie na pasku skórzanym (który mi się podoba) ale nigdzie nie ma podanej długości paska a ja nie jestem w stanie sprawdzić go "na ręce" przed zakupem... obwód mojej ręki to około 20 cm jak wygląda sprawa skrócenia tego rodzaju paska czy to jest możliwe ?

 

2. Zegarek jest wodoszczelny a jednocześnie jest sprzedawany jedynie na pasku skórzanym - jak taki pasek zachowa się w basenie chlorowanym i morskiej wodzie ?

 

Wybrałem ten model ze względu na wygląd oraz ładowanie słoneczne, szafirowe szkiełko oraz radio control.

 

Będę wdzięczny za informacje oraz ew. rady czy to dobry wybór - nie zamykam się na inne zegarki więc za ew. inne propozycje będę również wdzięczny.

 

Podoba mi się również seria CASIO EDIFICE ale wszystkie mają szkiełko mineralne ...

 

Pozdrawiam,

Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Citizen jest dobrym wyborem. szafir + radio to jego spore plusy.

pasek + woda = krótszy żywot. z drugiej strony paski się i tak zmienia co jakiś czas.

może warto trochę dołożyć i wziąć coś na bransolecie (pasek zawsze możesz dokupić) np.

at9080-57e

at9080-57a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź - te zaproponowane mniej mi się jednak podobają.

 

Jak wygląda sprawa zmniejszenia takiego paska ? jest to możliwe ? czy gdzieś podają jaką ma długość jak pisałem obwód ręki mam około 20 cm więc zakładam że może być za duży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20cm obwodu to dużo, ja bym się martwił czy nie będzie za krótki, ale to zawsze można przeskoczyć i dorobić nowy bądź dokupić.


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radzik ... i jak ? zakupiłeś zegarek ? Podpytuje bo sam jestem mocno zainteresowany tym modelem. W zasadzie to juz sie zdecydowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slimbarti, rozmawialiśmy już o tym, nie zastanawiaj się, bierz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz zamówiony :)

 

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dotrze to się pochwal :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koniecznie się pochwał. Mi udało się kupić ciut inny model, był używany ale w stanie idealnym. Uwielbiam go:

 

post-81372-0-46733200-1468925411_thumb.jpg

 

Myślę o zakupie paska, aby zegarek bardziej pasował to stroju formalnego. Jednak bransoleta jest świetnej jakości. Ogólnie rewelacyjny zegarek.

 

Pozdrawiam


You must think first, before you move.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja szukałem wielu zegarków od dwóch miesięcy, mój budżet to 2500zl i zdecydowanie padło na Citizen AT9036-08E ponieważ nie widzę lepszego kandydata, za 1-2tyg go zamawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc

Jak z wymiarami tego zegarka? Podejdzoe do nadgarstka 17.5 czy za duży... Moglibyście podesłać wymiary od ucha do ucha i jego szerokosc z koronką?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od ucha do ucha 51mm, szerokość z koronką 48mm - Mam ten model prawie nowy, w dobrej cenie - napisz PW, to się dogadamy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam miłośników :) Citizen Eco-Drive AT9036-08E
Zakochałem się w tym zegarku,chociaż jeszcze go nie posiadam :) mam pytanie do szczęśliwych posiadaczy,czy skomplikowane jest ustawianie tego zegarka? czyli czas letni radio control itd itd? Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie jest to tak skomplikowane jak może się wydawać ale trzeba poświęcić troszkę czasu i trzymać się krok po kroku instrukcji. Należy pamiętać aby przed ustawieniem i synchronizacja zegarek byl naładowany. Zresztą o tym też pisze insrukcji :) pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie jest to tak skomplikowane jak może się wydawać ale trzeba poświęcić troszkę czasu i trzymać się krok po kroku instrukcji. Należy pamiętać aby przed ustawieniem i synchronizacja zegarek byl naładowany. Zresztą o tym też pisze insrukcji :) pozdrawiam

Dziękuję  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez beriam
      Citizen BN0150-10E
      Obywatel w stanie można rzec, sklepowym.
      Zegarek używany do zdjęć i prezentacji pasków. Używany w obrębie pokoju 🙂
      Pasek gumowy nieużywany. 
      Asekuracyjnie 9/10
      Cena 600pl
      Plus koszt wysyłki
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       












       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       

    • Przez radek3545
      Na sprzedaż diver Citizen Promaster NY0040-50W, wersja „full lume” na bransolecie. 

      Koperta 42 mm, grubość 12 mm, pasek 20 mm, WR 200M, mechanizm Miyota cal. 8203 na poprawnym chodzie. 

      Zegarek jest bardzo solidny, idealnie leży na ręku (po zakupie sam sprawdzałem czy to na pewno 42mm, nosi się jak mniejszy rozmiar), tarcza pokryta lumą robi świetną robotę. 

      Kupiony przeze mnie online w sklepie Harvey Store (Helvetic Time AG) w czerwcu 2022. W komplecie oryginalne pudelka, instrukcja oraz nieużywana oryginalna bransoleta. 

      Zegarek jest zadbany, w dobrym stanie. Występują oczywiście ryski powstałe w wyniku normalnego użytkowania ale żadnych głębszych zarysowań i uszkodzeń nie ma. Bransoleta nieużywana, nieskracana. 

      Stan asekuracyjnie oceniam na 7.5/10, bransoleta 10/10.

      Wysyłka paczkomatem w cenie (najwcześniej w dniu 6/04).

      Cena jaka mnie interesuje to REZERWACJA.

      Poniżej linki do kilku recenzji w sieci: 

      https://www.watchuseek.com/threads/citizen-ny0040-09w-luminous-dial-diver-you-may-not-know-you-want-one-yet.2933962/
       
       

       












    • Przez Francua
    • Przez Brasta
      Witam serdecznie piszę z zapytaniem o Zegarek Citizen numer na dole tarczy to P8200-R8191-KY czy jest to podróbka czy może jakiś składaniec nie potrafię znaleźć takiego nigdzie. Będę wdzięczny za każdą odpowiedź. 



    • Przez Pawel777
      Witam.
       
      Od kilku dni Jestem posiadaczem Citizena z funkcją Radio Controlled. Niestety funkcja nie działa za każdym razem - częściej nie działa niż działa, nawet w tym samym miejscu, a od dwóch dni ich nie może "pobrać" czasu.
      Czy jest to normalne?
      Z góry dziękuję za odpowiedź
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.