Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

vipers33

OLX oszust

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Chciałbym przestrzec przed oszustem z Olx.

 

Zakupiłem u niego zegarek marki Tissot PRC 200 (wiem za tanio,ale łudziłem się)no i wysłał mi paczkę za pobraniem tak jak chciałem.

Dziś przyjechał kurier,otworzyłem paczkę,a w środku tandetnie podrobiony zegarek w drewnianym pudełku.Co najlepsze nówka sztuka,a nie ten ze zdjęć,które zamieścił,bo miał być używany tak jak wskazuje na to oferta  :(

Paczki oczywiście nie odebrałem i nie zapłaciłem,a sprzedawca stracił 30 zł na przesyłce,sam poległ w tym oszustwie ;)

Przestrzegam wszystkich chcących kupić taniej ;)

 

Nie wiem czy mogę,ale wklejam link do zegarka.

http://olx.pl/oferta/zegarek-tissot-prc-200-CID87-IDfUc97.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiele osób na pewno przestrzeże Cię, że 90% albo i więcej egzemplarzy PRC 200 z OLX i Allegro to lepsze bądź gorsze podróbki.

Tego modelu NIE WOLNO kupować bez odbioru osobistego. Odbiór osobisty wchodzi w grę tylko jeśli jesteś w stanie ze 100% pewnością stwierdzić czy dany egzemplarz jest oryginalny.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co ciekawe ten ze zdjęć wydaje mi sie oryginalny tylko co innego wysyła 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co ciekawe ten ze zdjęć wydaje mi sie oryginalny tylko co innego wysyła 

Ostatnio to normalka :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłeś kuriera z opcją sprawdzenia paczki skoro po otworzeniu nie odebrałeś? Bo normalnie najpierw placisz a potem otwierasz zazwyczaj jak już kurier się zmył.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłeś kuriera z opcją sprawdzenia paczki skoro po otworzeniu nie odebrałeś? Bo normalnie najpierw placisz a potem otwierasz zazwyczaj jak już kurier się zmył.

Jak mnie zobaczył to o nic nie pytał,powiedziałem tylko "sprawdzam"a płacę po weryfikacji  :lol: sam nawet z powrotem to zapakował ;)

A co ciekawe ten ze zdjęć wydaje mi sie oryginalny tylko co innego wysyła 

No i dlatego się skusiłem,dwa tygodnie się przygotowywałem do zakupu,robiłem weryfikację każdego najdrobniejszego szczegółu,tu na forum sporo czytałem.I z jego zdjęć byłem na 99% pewny,że to oryginał.A przysłał co innego,nie ten ze zdjęć używany,tylko nowy chiński.Zapakowany był w jakieś dziwne drewniane pudełko(co już wzbudziło moje podejrzenia),był mniejszy,lekki jak piórko,na deklu tylko na środku napis Tissot i jakiś numerek.Bezczelny gość bo na OLX przysłał dodatkowe zdjęcie dekla z oryginału,a ten wysłany miał inny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale przecież to normalna zagrywka od dawien dawna z tymi zdjęciami


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najgorzej może na tym wyjść kurier, bo jeśli paczka została otwarta i wróci tak do nadawcy to może on stwierdzić, że kurier podmienił zegarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wtedy kurier chyba powoła się na protokół odbioru/braku odbioru.

 

To może zabawimy się z panem z OLX i każdy zamówi zegarek z możliwością sprawdzenia?

Jak straci 10x30 zł to może mu się odechce? ;)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że po jednym razie ma dość i jak będziesz próbował to będzie się tłumaczył, że nie, bo cośtam.

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem dziś do gościa,ale ustawił w swoim telefonie na mój numer pocztę głosową ;)Ale litanie mu nagrałem,w wiadomości na OLX także mu napisałem co myślę o takich sztuczkach.Napisałem mu także,że nie zna dnia ani godziny jak zapuka do niego służba celna.Najgorsze dla mnie jest to i szkoda mi tych ludzi,którzy dali mu się oszukać(bo może się nie znali) lub nie sprawdzili paczki :(Co do kuriera,nie wiem jak to jest,gdy powiedziałem mu,że nie odbieram tego to nawet się nie kłócił i nic nie powiedział,podpisałem mu tylko na tym jego elektronicznym urządzeniu i do widzenia.

Tych Tissotów PRC też trochę jest na allegro :(Widzę także na OLX innego gościa,że ściemnia z Tissotem PRC 200 i dla mnie pierwsze zdjęcie przedstawia inny zegarek niż pozostałe zdj.(pierwsze zdjęcie,napis TACHYMETRE jest przesunięte do lewej strony i śmiem twierdzić,że to fake)a pozostałe zdjęcia zamieścił oryginała,nawet są zdjęcia środka zegarka,które według mnie nie budzą podejrzeń,że to fake.Ciekawy jestem z tym co napisał:(odbiór wyłącznie osobisty).

W kleje link do drugiego ;)

http://olx.pl/oferta/zegarek-tissot-prc200-szwajcarski-mechanizm-eta-CID87-ID9R1Vt.html#b4d3b7a84a

 

Coraz więcej oszustów :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to może źle doczytałem - to było z opcją sprawdzenia zawartości?

Nie mam zielonego pojęcia,bo już na samym początku mu powiedziałem,że pierw sprawdzam-potem płace,nic nie powiedział,stał zamurowany,nie zgłaszał sprzeciwu.Ja nie wiem co on miał tam zaznaczone w tym urządzeniu,bo nie wnikałem w to.Jak zobaczyłem zegarek,to się tak wku.......,że kurier nawet się nie odzywał i sam ją nawet zapakował z powrotem ,tak aby nie było widać,że była otwierana.Dla mnie bardzo dziwna sytuacja z tą paczką,ale ten kurier jeździ u mnie po ulicy,więc go spytam jak to jest gdy ktoś otworzy paczkę i nie ma zaznaczone(sprawdzenie zawartości)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy dzień w pracy kuriera :) to był dla niego ciężki dzień!

A tak serio, to z OLX nic nigdy nie kupię. Boję się zwyczajnie. Allegro chociaż stwarza pozory legalności, a tam jest wylęgarnia podróbek!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Chciałbym przestrzec przed oszustem z Olx.

 

Zakupiłem u niego zegarek marki Tissot PRC 200 (wiem za tanio,ale łudziłem się)no i wysłał mi paczkę za pobraniem tak jak chciałem.

Dziś przyjechał kurier,otworzyłem paczkę,a w środku tandetnie podrobiony zegarek w drewnianym pudełku.Co najlepsze nówka sztuka,a nie ten ze zdjęć,które zamieścił,bo miał być używany tak jak wskazuje na to oferta  :(

Paczki oczywiście nie odebrałem i nie zapłaciłem,a sprzedawca stracił 30 zł na przesyłce,sam poległ w tym oszustwie ;)

Przestrzegam wszystkich chcących kupić taniej ;)

 

Nie wiem czy mogę,ale wklejam link do zegarka.

http://olx.pl/oferta/zegarek-tissot-prc-200-CID87-IDfUc97.html

Widziałeś kogoś kto sprzedaje dolary po złotówce, nie?, to czemu się dziwisz?

Zegarek jest warty sporo więcej, sprzedawca, łudziłeś się z Caritasu?

"Za tanie pieniadze to psy kości jedzą."


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałeś kogoś kto sprzedaje dolary po złotówce, nie?, to czemu się dziwisz?

Zegarek jest warty sporo więcej, sprzedawca, łudziłeś się z Caritasu?

"Za tanie pieniadze to psy kości jedzą."

Master Yoda,zdziwił byś się ile rzeczy kupiłem "jak z Caritasu" okazjonalnie,nie były to tylko zegarki :)Pierwszy raz się sparzyłem :(

Dam Ci przykład,zegarek którego zamieściłem tu zdjęcie na forum(Skyhawk)wyrwałem za grosze,fakt,że coś było z nim nie tak(jest już w serwisie Apollo)ale i tak opłaca mi się go naprawić i nadal będzie to dla mnie okazja ;)

A dla psów kości to rarytas ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego modelu nigdy bym nie brał przez internet, ciężko nawet czasem podróbkę od oryginału odróżnić, za duże ryzyko wtopy :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez artmemory
      Witam !

      Może ktoś mi doradzi mam możliwość kupienia Takiego tissota jak na zdjęciu podobno to prc 200 od znajomego który dostał go jakiś czas na urodziny , czy może ktoś powiedzieć jak określić czy to replika czy oryginał.

      Pozdrawiam




    • Przez oczeq
      Witam, miałbym pytanie, wokół jakiej kwoty szacowałby się koszt części do tissota prc 200 t461, chodzi mi dokładniej o koronkę oraz wałek??? I ewentualnie polecilibyście mi może jakiś serwis lub stronę gdzie mógłbym zakupić tego typu rzeczy?
      Byłbym bardzo wdzięczny za odpowiedź.
       
    • Przez bartez998
      Witam. Wylicytowałem w dobrej cenie Tissota PRC 200, jakoże nie znam się ,aż tak bardzo na zegarkach proszę o pomoc w stwierdzeniu czy to nie chińska podróbka. Do zegarka dołączony certyfikat ,ale wiadomo w dzisiejszych czasach każdy coś takiego może druknąc Proszę o odpowiedź ,w razie wątpliwości nie płaciłbym za towar
      http://allegro.pl/tissot-prc-200-oryginal-ideal-i4190850729.html
    • Przez magnum997
      Witam
       
          Wiem ,że na tym forum są specjaliści , którzy na pewno będą znali odpowiedź na moje pytanie.  Otóż
       
           Chcę kupić zegarek i myślę nad tissotem prc 200 lub certiną ds caimano.
      Znalazłem kila tissotów na allegro. Bardzo mi się podobają .  
         Są z USA.  Sprzedawca ma podbitą gwarancję i rachunek.  Cena jest bardzo okazyjna a zarazem moim zdaniem bardzo podejrzana.
      Co sądzicie o tej aukcji ?  Moim zdaniem są to podróbki bo jak racjonalnie wytłumaczyć taką rozbieżność cenową ?
       
      Przesyłam link do aukcji  :   
       
      http://allegro.pl/listing/listing.php?string=tissot+prc&buyNew=1
       
         Proszę o opinię . z góry dziękuje i pozdrawiam
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.