Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
pk_kamil

Klub Miłośników Zegarków FORTIS

Rekomendowane odpowiedzi

Czy warto kupić używany Fortis B42 flieger chrono za 5000 zł?

 

 

 

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jest w bdb stanie to warto - fajny zegarek.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukajka pokazuje 3 sztuki. 2x B42 i 1x Cosmonaut. Czy to te, czy coś przeoczyłem?

 

P.S. chodzi mi po głowie B-42 Chrono z jasną tarczą ale ciężko o przymiarkę we Wrocławiu...

 

Sent from Mobile

Na Chrono 24 są do wyboru do koloru - tylko cena powala. Można od 5500 zł coś znaleźć. ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Chrono 24 są do wyboru do koloru - tylko cena powala. Można od 5500 zł coś znaleźć. ...

Widziałem na żywo w Złotych Tarasach w Wawie. Nadal mi się podoba, ale strasznie gruby jest... a może to tylko moje wrażenie malogo doświadczonego w chrono oka :)

 

Sent from Mobile

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedy widziałeś? już myślałem, że w ZT nie ma Fortisa. Jakie modele są?


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedy widziałeś? już myślałem, że w ZT nie ma Fortisa. Jakie modele są?

To było jakieś 2 miesiące temu. Był jeden, właśnie taki jak na zdjęciu parę postów wyżej. Nie jestem pewien co do gmt, ale chronologicznie było na pewno. Oni wycofują się z Fortis a. Cena była coś koło 13kpln i na dzień dobry rabat 30%.

 

Sent from Mobile

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie, OdCzasuDoCzasu wycofują się z Fortisów, ktoś wie dlaczego? Toż to takie fajne zegareczki :)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chrono, oczywiście chodziło mi o chrono :) ...logicznie dodało się samo w słowniku i nie zauważyłem.

 

Sent from Mobile

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To było jakieś 2 miesiące temu. Był jeden, właśnie taki jak na zdjęciu parę postów wyżej. Nie jestem pewien co do gmt, ale chronologicznie było na pewno. Oni wycofują się z Fortis a. Cena była coś koło 13kpln i na dzień dobry rabat 30%.

 

Sent from Mobile

Dzwoniłem do trzech sklepów w ZT i nigdy nie mieli Fortis B42 flieger chrono. Jedyne zegarek Fortis to aviator.

Kto widział tam Fortis B42 flieger chrono lub pilot. Oj ludzie ludzie, trochę bajdużycie

 

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UWAGA! !!

W "Fabryce Czasu" na ul. Wiejskiej 12 w Warszawie jest jeden egzemplarz Fortis B42 pilot chrono GMT! !!!!! Cena po rabacie 8260 zł (zegarek na pasku). Jak ktoś lubi bransoletę to dodatkowo koszt oryginalnej bransolety 1780 zł.

 

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do trzech sklepów w ZT i nigdy nie mieli Fortis B42 flieger chrono. Jedyne zegarek Fortis to aviator.

Kto widział tam Fortis B42 flieger chrono lub pilot. Oj ludzie ludzie, trochę bajdużycie

 

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Wiem co widziałem i gdzie :) Jedyne co do czego mogłem się pomylić to kiedy. To mogło być nawet przed wakacjami.

 

To na 100% było w Od Czasu do Czasu w ZT. Zegarek to był Fortis B-42 Chrono z jasną tarczą na skórzanym pasku. Dokładnie taki (pasek był nieco inny, też skórzany, ale z takim dodatkowym "garbem" przy uszach).

 

Stał w gablocie po lewej stronie od wejścia (patrząc do środka sklepu). Pokazywał mi go miły sprzedawca w wieku ok 35 lat. Cena wystawiona była jakoś tak 13kpln i na moje pytanie o cenę od ręki sprzedawca oferował 30% off właśnie ze wzlgędu na to, że wycofują się z Fortis'a. Nie był natomiast w stanie odpowiedzieć dlaczego się wycofują.

Edytowane przez vME

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak u Ciebie ze zmianą paska, śrubki się nie niszczą?


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zmieniam pasków. Ciągle go noszę na tym, co widać. Śruby szczerze mówiąc, były już podniszczone, Kwalifikują się do wymiany, ale na razie się wstrzymam. Gdybym miał biegać za najmniejszą głupotą, a mam 9 zegarków, to musiałbym z pracy chyba zrezygnować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem za dużo tego wszystkiego! I nie zbyt to pasuje! :P

Mam identyczne zdaniem, na tarczy, bezelu dużo się dzieje i przeciwwagą byłby czarny "prosty"  pasek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO bardziej by pasował ciemny brąz co najwyżej z białym przeszycie. Bez tych esów floresów. Pasek od pilota tu niekoniecznie jest OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.