Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
pk_kamil

Klub Miłośników Zegarków FORTIS

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, tomek123er napisał:

Jako fan marki czekam z zaciekawieniem co z tego wyjdzie, plany są ciekawe.

Dokładnie.  Historia uczy, że różnie to bywa... Ja tam jestem jednak optymistą.  Nowemu Prezesowi dobrze z oczu patrzy:) Życzę Jemu i Firmie nowych sukcesów:)

Może da się go namówić na przyjazd do Polski, na jedno z naszych Klubowych spotkań? Marka u nas dość niszowa... nie doceniana.... Wielka szkoda!

 

Tymczasem mój pilot jeszcze ze starych czasów FORTISa:)

20200626_094734.thumb.jpg.31bb897594fcf19c3bf0f53cedc4f53b.jpg


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, pk_kamil napisał:

Może da się go namówić na przyjazd do Polski, na jedno z naszych Klubowych spotkań? Marka u nas dość niszowa... nie doceniana.... Wielka szkoda!

 

Niedoceniana mówisz? Mam nieodparte wrażenie, ze rynek, a konkretnie świadomość klientów, liczba miłośników, że o znawcach nie wspomnę, jakoś szczególnie nie zmieniła się odkąd zacząłem interesować się zegarkami (koniec 2013 roku). Rozwój rynku zegarkowego w Polsce, jeśli jest, to wyjątkowo niewielki. Jeżeli się mylę, niech mnie ktoś poprawi.

Edytowane przez Istvan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Istvan napisał:

 

Niedoceniana mówisz? Mam nieodparte wrażenie, ze rynek, a konkretnie świadomość klientów, liczba miłośników, że o znawcach nie wspomnę, jakoś szczególnie nie zmieniła się odkąd zacząłem interesować się zegarkami (koniec 2013 roku). Rozwój rynku zegarkowego w Polsce, jeśli jest, to wyjątkowo niewielki. Jeżeli się mylę, niech mnie ktoś poprawi.

Marka niszowa podtrzymuję to nadal, nie mówię jednak, że zła - wręcz przeciwnie firma w piramidzie prestiżu jest wysoko :)

W naszym kraju nie doceniana... nie znam sklepu, gdzie można zegarki FORTISa zobaczyć, przymierzyć i kupić. Kiedyś były w Złotych Tarasach, ale to całe wieki temu...


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ zgadzam się z Tobą. Miałem na myśli, ze rynek w Polsce, na który składają się fani, miłośnicy zegarków, nie urósł na przestrzeni ostatnich lat. Nie przybywa nas mimo, iż chyba coraz lepiej zarabiamy. Ergo - Fortis, i nie tylko zresztą ta marka, jeszcze długo pozostanie nieznana w naszym kraju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No patrząc w ten sposób na to to faktycznie :)

Generalnie ludzie w naszym kraju nie zwracają uwagi / nie przykładają wagi do tego co kto ma na ręku. Najważniejsze by mierzyło czas... 


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DSC-5684.jpg

 

DSC-5694.jpg


Sprawdź moją aktualną ofertę na: www.chroneo.pl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny klasyczny już model


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest w nim coś, co przyciąga wzrok.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla podtrzymania tematu...

 

FORTIS PILOT CLASIC

 

20200804_164558.thumb.jpg.4593bb760e2720e21ac690d9c43f57cb.jpg


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zmianie właścicielskiej w FORTISie coś się ruszyło... Oto nowy model:

https://www.fortis-swiss.com/flieger/?fbclid=IwAR3pOWa0lY2tKsvRFTS6fkrkZKGEqD7Y8p1LUK4hwGjzK9VVy-sgZ7fUjac

Następne jak widać w przygotowaniu :)

Ja tam jestem dobrej myśli :):):)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, KRZYSIO napisał:

Mój Fortis też zmienił właściciela ;) 

20170429_170942.jpg

Hehehe,  ja swojego trzymam. Nie zrozumiałeś,  władze w firmie Fortis się zmieniły. 

 

Nie szkoda Ci tak zacnego modelu?


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrozumiałem doskonale, ale pora na zmiany. Trzeba wskoczyć o jeden poziom wyżej i pomału to robię :) 

wszystkiego mi szkoda, ale w ten sposób doszedłem do dużej ilości i czas na redukcje :( 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się nie robi...

 

Ale rozumiem,  sam stoję przed podobnym dylematem.

 

Zacny model FORTISa, mój ulubiony:)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26.06.2020 o 23:09, pk_kamil napisał:

Marka niszowa podtrzymuję to nadal, nie mówię jednak, że zła - wręcz przeciwnie firma w piramidzie prestiżu jest wysoko :)

W naszym kraju nie doceniana... nie znam sklepu, gdzie można zegarki FORTISa zobaczyć, przymierzyć i kupić. Kiedyś były w Złotych Tarasach, ale to całe wieki temu...

Można chyba na wiejskiej. A marka trochę sobie winna. Wpisz w wyszukiwarkę  „ fortis” i zobacz jak daleko są zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, pk_kamil napisał:

Tak się nie robi...

 

Ale rozumiem,  sam stoję przed podobnym dylematem.

 

Zacny model FORTISa, mój ulubiony:)

To wszystko prawda. Jednak jak masz przed oczami taką sporą gromadę, to zawsze jest szkoda się czegoś pozbyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, pk_kamil napisał:

Po zmianie właścicielskiej w FORTISie coś się ruszyło... Oto nowy model:

https://www.fortis-swiss.com/flieger/?fbclid=IwAR3pOWa0lY2tKsvRFTS6fkrkZKGEqD7Y8p1LUK4hwGjzK9VVy-sgZ7fUjac

Następne jak widać w przygotowaniu :)

Ja tam jestem dobrej myśli :):):)

Bransoleta z zapięciem mikroR wygląda interesująco, zegarek taki sobie, do mnie nie gada, ale jest oryginalny i może się podobać. Fortisy potrzebują odchudzenia koperty (chrono). Cena hmmm, sięgają wysoko, ale trzeba równać do lepszych.

Edytowane przez tomek123er

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, desmo napisał:

Można chyba na wiejskiej. A marka trochę sobie winna. Wpisz w wyszukiwarkę  „ fortis” i zobacz jak daleko są zegarki.

Marka marką, czasy takie że nieliczni mają zegarki, większość z telefonami łazikuje;)

Ja bym się matki nie czepiał:)

 

2 godziny temu, KRZYSIO napisał:

To wszystko prawda. Jednak jak masz przed oczami taką sporą gromadę, to zawsze jest szkoda się czegoś pozbyć.

Dokładnie:) Szkoda jednak,  że padło na B42

 

24 minuty temu, tomek123er napisał:

Bransoleta z zapięciem mikroR wygląda interesująco, zegarek taki sobie, do mnie nie gada, ale jest oryginalny i może się podobać. Fortisy potrzebują odchudzenia koperty (chrono). Cena hmmm, sięgają wysoko, ale trzeba równać do lepszych.

Faktycznie,  słabą stroną zegarków chrono choć nie tylko jest ich grubość. 


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, KRZYSIO napisał:

To między innymi przez grubość tego modelu.

0001.JPG

 

W tym modelu to jest/ było;) do jeszcze przeżycia. Ten model jest po prostu perfekta:) do szczęścia brakuje mu jedynie przeszklenia dekla:)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takich grubych modelach przeszklony dekiel, to nie jest to czego bym oczekiwał. Jeśli już, to mają być pancerne i masywne :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem,  ale jestem innego zdania;):) Lubię widzieć mechanizm:)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.