Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

sebecco

Witam

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Przychodząc warto powiedzieć kilka słów o sobie:

 

Imię: Sebastian

Rocznik: z wyżu demograficznego, 1977

Skąd: Malbork lub Marienburg

Zainteresowania: głównie książki (lubię je projektować i czytać), literki, poligrafia, stare rowery, digital painting, DTP

Aktualnie: nauczyciel...

Zegarek/zegarki: Pallas (po dziadku)

Czego oczekuję i szukam tu na forum: nurtują mnie pytania odnośnie zegarków, szukam porady przy zakupie, dobrej wiedzy nigdy za mało...

 

Pozdrawiam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyrhla

Witaj! Po co Ci ten Marienburg...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiesz... jakoś lubię niemieckie brzmienie nazwy mojego miasta..., gdyż co ciekawe - po tym jak 14.04.2016 do niszy w kościele zamkowym wróciła 8 metrowa figura Maryi wyłożona mozaiką włoską - niemieckie brzmienie miasta oddaje sens jego nazwy i historycznej "opiekunki" tegoż grodu. W polskim brzmieniu MALBORK nie ma tego wydźwięku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyrhla

O, dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj

witam w klubie i mam nadzieję że znajdziesz tutaj dużo ciekawych postów i artykułów które cię interesują

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną czytam o zegarkach, bo chcę sobie sprawić cykadło. Mam "podziadkowego" Pallasa ale po renowacji to już nie jest to samo... co pamietam z dzieciństwa jak ten zegarek chodził na ręce pierwszego właściciela. Drugi właściciel (syn dziadka) niestety próbował się bawić w zegarmistrza... do czego to doprowadziło to wolę już lepiej nie mówić... na chwilę obecną zegarek działa, ale nie jest to, to co ja bym chciał i oczekiwał...

 

Ewentualnie proszę o polecenie dobrego zegarmistrza, który doprowadziłby do normalności zegarek po moim dziadku... interesują mnie namiary 3city, elbląg, tczew

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.