Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

gniewko

JEANRICHARD terrascope gmt vs TUDOR black bay heritage

JEANRICHARD vs TUDOR  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Mazik77 masz dużo racji ale nie sama wygoda noszenia decyduje o zegarku który mamy na ręku. Dla kobiet często buty są tym samym czym dla nas zegarki. Myślisz że szpilki są wygodniejsze od balerinek? Albo czy kobieta chce mieć takie same buty jak inna? Tak samo my. Chęć noszenia danego zegarka to suma jego zalet i wad. Co może być wadą dla jednego będzie zaletą dla drugiego.

Tudor jest super zegarkiem ale tylko dla noszącego. Nikt inny się nim nie zainteresuje. Nie spyta co to za fajny zegar. Ja wiem że zegark kupuje się dla siebie. Żonę też bierzemy dla siebie ale nikt nie zaprzeczy że czuje się dumny gdy inni zwracają na nią uwagę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zamówiłem JR. Jak tylko będę go miał cyknę fotki :)

Dziękuję wszystkim za głosowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doszedł ten JR? Jestem ciekawy jakie masz odczucia.

 

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem ciekaw !

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doszedł, doszedł już od kilku dni go mam. Dzisiaj po pracy cyknę mu fotki nadgarstkowe.

Zegarek w wersji niebieskiej jest piękny, jakość wykonania super, koperta zaś to absolutne mistrzostwo (zawsze marzyłem o zegarku gdzie koperta nawiązuje do AP RO lub PP N). Co do wielkości nie jest źle, aczkolwiek nie jest to zegarek ma małe nadgarstki. Ale powiedzmy sobie szczerze nie jest to garniturowiec do schowania pod mankiet, tylko zegarek z zacięciem sportowym, który po prostu ma być widać.

Ja mam 19,5cm w łapie i jest dosłownie na styk, plusem zaś jest to, że ma bardzo cienką bransoletę (w odniesieniu do koperty) i nie robi się kajdan na ręce. W porównaniu do Omegi Speedmaster 125 jest zegarkiem wręcz skromnym - tutaj dodatkową robotę robi ogromna, gruba bransoleta. Jedynym minusem tego zegarka jest to, że bransoleta nie posiada mikro-regulacji (zaś jej skracanie nie jest proste i przyjemne).  

Podsumowując jest to rewelacyjny zegarek jak się go uda upolować w dobrej przecenie (polecam sklep ashford). Bardzo dobrze wydane pieniądze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzucaj foty. Ostatnio był w ashfordzie za 799$. Absurdalnie niska cena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głos na Tudora , ale jezeli ma być cena jak powyżej wynik moze być tylko jeden.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tudor śliczny, ale JR ma to coś i sam spod mankietu wyjdzie (jeśli w ogóle podeń wejdzie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.