Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Mariusz888

Aerowatch Heritage Slim Automatic – recenzja

Rekomendowane odpowiedzi

"Wśród tzw. „garniturowców” (czyli zegarków dedykowanych do noszenia w komplecie z oficjalnym strojem) panuje pewien podział rynkowy. Mamy ofertę bardzo drogich czasomierzy, na które mogą sobie pozwolić nieliczni. A co zrobić w sytuacji gdy chcemy posiadać taki zegarek z mechanizmem nienapędzanym energią elektryczną, oraz nie chcemy przy okazji wydać bardzo dużej kwoty?

W budżecie kilku tysięcy złotych zaczynają od kilku lat pojawiać się interesujące, atrakcyjne wizualnie propozycje. Do takich właśnie czasomierzy należy moim zdaniem Heritage Slim Automatic. Dlaczego?"

 

Czytaj całość

 

aerowatch_heritage_slim_sm-8.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstęp do recenzji opierający się na stwierdzeniu, że gdy chcemy garniturowca "z duszą", a jednocześnie nie chcemy "wydać bardzo dużej kwoty" w przypadku prezentowanego zegarka mógłby być inaczej sformułowany. Dla wielu 6-7 000 zł to już jednak bardzo duża kwota ;)

 

Poza tym sam zegarek świetny i pewnie wart swojej ceny.


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyrhla

Srebrny jak srebrny. Czarny to dopiero petarda! :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek ładny, ale moim zdaniem trzcionka logo trochę psuje efekt. Ja wiem, że logo jest ważne, ale jednak w tym przypadku wygląda to tak jak wygląda - trochę jakby do Mercedesa SL 300 W198 zamontować tylny sojler od obecnego bolidu F1. Do takich zegarków mogliby opracować logo o bardziej klasycznym wyglądzie. Co do recenzji to rzeczowa i super zdjęcia. Nie wiem do kogo (do jakiej grupy społecznej) dedykowany jest ten artykuł na stronie zegarkiiiora.com. ale jednak, jak już zostało zauważone, określenie wskazujące na to, że na zakup zegarka nie wydamy dużej kwoty jest według mnie trochę nietrafione. Tak to można byłoby napisać o Oriencie Bambino, a nie o zegarku za 6000-7000 pln. Nie jest to co prawda najdroższy zegarek jaki można kupić na naszym rynku, ale uważam, że w realiach w których przyszło nam żyć, jego cena stanowiąca grubo ponad dwie średnie krajowe netto jest dużą kwotą dla zdecydowanej większości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recenzja jak recenzja - dobra - ale zdjęcia! Zdjęcia są po prostu rewelacyjne, jak do folderu reklamowego. Strasznie mi się spodobały :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny zegarek, ale mi brakuje odrobiny życia tzn sekundnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny zegarek, ale mi brakuje odrobiny życia tzn sekundnika.

W ten sposób sztucznie zmniejsza się grubość zegarka. Brak podziałki minutowej też nie jest chlubą tego zegarka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.