Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

leonidass

Czy warto...?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :-)

Do tej pory zegarki traktowałem jako część swojego "ubioru", nigdy nie przywiązywałem większej wagi do tego z czego są zrobione,jaki mają mechanizm i jaka firma je wyprodukowała.

Teraz chciałbym kupić zegarek bardziej świadomie. Szukam sportowego chronografu na bransolecie z niebieską/granatową tarczą. Dopóki nie odnalazłem tego forum moim faworytem była ta certina

http://zegarki-diament.shopgate.com/item/38363538

Po przeczytaniu "kilku" wątków forum moją uwagę przykuła "Japonia". Seiko ssc które są kilka stów tańsze i citizen np ten http://www.dutyfreeislandshop.com/pl/citizen-at9030-55l-at9031-52l-eco-drive-global-radio-controlled-promaster-sapphire-world-time-gents-watch/.

Co myślicie o porównaniu tych zegarków, czy warte są tych pieniędzy czy może macie lepsze propozycje. Do tej pory kupowałem zegarki w przedziale 300-700 zł i to jest dla mnie spory wydatek ( żona nie może się dowiedzieć ) a z zakupem nie chcę się spieszyć może trafi się jakaś okazja choćby tu na bazarku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Citizen jest rewelacyjnym wyborem.

Do 2K może któryś citizen promaster ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brałbym Citka. Absolutnie fantastyczny, bezobsługowy zegar. Ma wszystko co potrzebne do szczęścia, dokładność na poziomie zegara atomowego Świetnie wygląda na bransolecie jak i na pasku, miałem brązową wersję.

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cityzeny zawsze mnie odstraszały tym że na tarczy bardzo dużo się dzieje, i dlatego zawsze je omijałem. Muszę zobaczyć go na żywo na moim nadgarstku wtedy zadecyduję.

Nie chcę też wydać więcej jak 1500zł i za tyle mam do kupienia tą certine.

Może macie jakieś inne propozycje godne uwagi i sprawdzone sklepy w Europie gdzie można kupić zegarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten citizen ładnie wygląda na nadgarstku i ma ładną bransolete IMHO.

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem fanem japońskich zegarków ze względu na ich jakość - w cenie tandetnego "szwajcara" można kupić świetnie wykonany zegarek z Japonii.

 

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę się podpaliłem tym citizenem i pojechałem go zobaczyć na żywo ale jak na złość nie było takiego modelu.

Dostępny jest z czarną i białą tarczą http://www.dutyfreeislandshop.com/pl/citizen-at9080-57e-eco-drive-global-radio-controlled-at-sapphire-world-time-gents-watch/

Macie jakieś doświadczenia z tym sklepem? Ile trzeba doliczyć do tej ceny, za te dodatkowe 20$ przyjdzie bez cła jak to wygląda nigdy nie kupowałem zegarka z zagranicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem raz, dość dawno i sprawy cła/podatku nie pamiętam na 100%. Wydaje mi się, że udało się go uniknąć. Reszta spraw związany z zakupem (koszt wysyłki, czas dostawy) - bez zarzutu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już na chłodno ;-)

Zrobiłem test nadgarstkowy tego zegarka http://www.dutyfreeislandshop.com/pl/citizen-at9030-55l-at9031-52l-eco-drive-global-radio-controlled-promaster-sapphire-world-time-gents-watch/

Ładny, mógłby być ciut większy. Cena w polskiej dystrybucji bez żadnych negocjacji 1750 zł. I tu moje pytanie czy da się kupić taniej za granicą, nie mówię o 100-200zł bo szkoda zachodu. Druga sprawa to jaki zegarek jest alternatywą/konkurencją dla niego? Nie mam ciśnienia na zakup wiec mogę jeszcze poszukać.

Ps. w takim kolorze z ekspozycji do wychaczenia za 1000zł

post-92066-0-12619000-1468443750.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym został przy nim. Alternatywa? Może jakieś seiko. Tylko po co ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@leonidass

Czy mógłbyś się podzielić linkiem lub adresem sklepu, w którym at9030-55l możesz nabyć za 1750?

Ten drugi citizen, o którym piszesz podobnie leży na ręku?

 

PS. Przepraszam, że podpiąłem się pod wątek ale podobnie jak Ty poczułem chęć nabycia zegarka, zaczęło się od przeglądania Szwajcarii a skończyło poszukiwaniem Japonii

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukajcie a znajdziecie. W jednym ze sklepów był 1690 ale już wyszedł.

Tutaj nasz za 1775zł

http://www.timestyle.pl/citizen-at9030-55l.html

Można jeszcze spróbować coś urwać. W kilku sklepach jest za 1830 i pewnie też jakiś rabat dadzą.

Ostatnio kupowałem Skagena z wyjściowej ceny 1110zł zbiłem na 650 z dostawą, pisz meile pytaj to nic nie kosztuje. Będziesz miał na ręku tylko tańszy zegarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słusznie!

Gdy kupowałem samochód właśnie tak zrobiłem, z zegarkiem jakoś mi to nie pasowało. Widzę, że błędny tok rozumowania obrałem. Dzięki za sugestie.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I padło na citizena AT9030-55L. Jedyny dostępny z tych co mi się podobały na zdjęciach do przymierzenia w sklepie. Cenę też udało się wynegocjować przyzwoitą, zamawianie z zagranicy było by nieopłacalne. Polska dystrybucja, dwa lata gwarancji i oryginalne pudełko. Przy okazji poszukiwań trafiła się damska wersja w dobrej cenie i prezent na rocznicę ślubu mam z głowy, takie nowe obrączki.

post-92066-0-42972900-1471634965.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna parka. Niech się dobrze nosi.

 

Wytapane z mojego Huawei P9.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.