Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rk7000

Kryzys zbieracza

Rekomendowane odpowiedzi

:)

post-33375-0-88511500-1512261086_thumb.jpeg


"....uczymy sie cale zycie , a i tak umieramy jako glupcy ..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze pamiętam, to był to komandir po dziadku (a raczej identyczny).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie kryzys nie męczy tylko KAC z rana! A taki Komandir wpadł razem z kolegą i teraz mam dwa!

Edytowane przez drobnypijaczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja z tego co pamiętam to chodziło o tego:

DSCF2975-1-1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo dla Qby i Enkila!!! Trafiliście! Ten model jest dla mnie wszystkim! Bez niego nigdy by mnie tu nie było, nie byłoby niczego!

 

Co do tego ze stop sekundą... Nawet nie wiem czy to od jego sprzedaży nie rozpoczął się kryzys?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj z powrotem :). Też obstawiałem tego rezonatora z Kazachstanu, jeżeli mnie pamięć nie myli ;).

 

Byłeś blisko! Z Uzbekistanu : D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 To i ja wtrącę moje trzy grosze - jak już żalić  się to na całego - kryzys to ja mam prawie od samego początku wszystko co mi się podoba ,to ma taki rozmiar, że mogę na nogę lub na szyję założyć, a nie jak człowiek na nadgarstek  i ile to  już razy witałam się z gąską  :) i co za duży- lubię moją  mini kolekcję i wybieram tylko takie które mogę nosić ;), ile razy ja się już podawałam , to sama już nie wiem,  ale gdzieś tam zawsze poczekaj może .... i spokojnie przeczekuję kryzys ( u mnie to akurat  chwilowa rezygnacja ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm. Zależy jak kto lubi. Obecnie nad wyraz często widuję kobiety(drobne) Które noszą zegarki często ponad 40mm średnicy : D Inną sprawą jest to, że są to najczęściej przesłodzone, poniklowane, chińskie wsióry. 

 

Za to ja mam niespodziankę. Jestem w szoku! Chyba to forum zaraziło mnie jakąś magią, wirusem chorobotwórczym, że znowuż mam chęć kupować zegarki! Nawet mam już dwa do kupienia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałam czasami takie zegarki , ale to nie mój styl :), trzeba jeszcze pamiętać,  mając taki duży zegarek , że będzie także miał proporcjonalnie odpowiedni   pasek lub bransoletę i  jak tu pracować przy komputerze jak zapięcie przeszkadza.

Powrotu do magii gratuluję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałam czasami takie zegarki , ale to nie mój styl :), trzeba jeszcze pamiętać,  mając taki duży zegarek , że będzie także miał proporcjonalnie odpowiedni   pasek lub bransoletę i  jak tu pracować przy komputerze jak zapięcie przeszkadza.

Powrotu do magii gratuluję.

To ja polecam na małe rączki Moskwy. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo taki wostoczek 33mm  :wub:

 

gallery_40106_1307_2734564.jpg

 

gallery_40106_1307_2763.jpg

 

Co jak co, ale małych, ślicznych radzieckich zegareczków nie brakowało.

 

Na całe szczęście rzadko posiadały datowniki, a ja zegarków bez datownika nie kupuję  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo taki wostoczek 33mm :wub:

 

 

 

 

 

Co jak co, ale małych, ślicznych radzieckich zegareczków nie brakowało.

 

Na całe szczęście rzadko posiadały datowniki, a ja zegarków bez datownika nie kupuję :P

Takiego to muszę mieć- dziękuję

 

Wysłane z mojego MI 5C przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez kchrapek
Nie cytujemy zdjęć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dominika - wprawdzie nie zbieram damek ale jednak jakoś nie wiem skąd ze dwie, trzy dziesiątki bym znalazl pewnie.

Tak na szybko - same damki :)

Ta najmniejsza to najmniejsza na świecie i ta chciałem mieć :)

 

post-47356-0-77565700-1512426995_thumb.jpg

 

post-47356-0-21595800-1512427016_thumb.jpg

 

Na pewno wśród radzieckich znajdziesz wiele ciekawych i w odpowiednim rozmiarze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roman dziękuję za podpowiedź  będę szukać teraz w radzieckich , faktycznie jak patrzę na zdjęcia to zaczynam się przekonywać a na pewno warto poszukać. Jeszcze raz dziękuję ,a na pierwszy ognień pewnie pójdzie wostoczek 33mm ;)  no po prostu piękny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takich wostoków to nie brakuje, ale same odrapańce, znaleźć takiego w ładnym stanie, nie jest łatwo. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To fakt dokładnie w punkt :D , ale czy są inne kolory tarczy, poszukam informacji na forum, a może koledzy doradczą od którego tematu zacząć, aby czegoś się dowiedzieć więcej. Z góry dziękuję.

Popatrz katalogi wostoka np. tu:

https://get.google.com/albumarchive/113098239036073221216/album/AF1QipNU_gB268b6odXj82U1PIeznkeO1adZqJ86XGkK/AF1QipPWld2gJtF0421dHUdxMtb-ubwWZliGAyxBEfJ2

Wpisz w google vostok junior i Popatrz na grafikę. Kolorów i wzorów tarczy były dziesiątki. Napewno któryś Ci podejdzie.


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To fakt dokładnie w punkt :D , ale czy są inne kolory tarczy, poszukam informacji na forum, a może koledzy doradczą  od którego tematu zacząć, aby czegoś się dowiedzieć więcej. Z góry dziękuję.

Doradzą :)

Zacznij o tematu Grzegorza znajdziesz pewnie wszystko czego szukasz.

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/103799-radzieckie-damy-damki-i-zegarki-biżuteryjne/page-1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.