Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

KepaD90

Jaki zegarek ok. 500zł - na codzień + elegancko

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Szukam zegarka na codzień do pracy (ubranie czasami sportowe, czasami garnitur), który będę miał na kilka lat. Mialem do tej pory jakiegos Casio Edifice na bransolecie i nadal bede zwolennikiem bransolety, poniewaz podobno pasek zle znosi pot i szybciej sie zuzywa. 

 

Wpadł mi w oko taki model:

http://allegro.pl/czarny-zegarek-meski-emporio-armani-ar5905-prezent-i6311218506.html

 

Generalnie od Armaniego podobaja mi sie zegarki. Bardzo duza kolekcja interesujacych jest u Casio, ale nie chce kupowac juz zegarka tej marki. Prosze o poradę co wybrać i ew. linki do stron.

 

PS. Fajnie gdybym mial podswietlana tarcze, to w zasadzie procz dobrego wygladu, uniwersalnosci jedyne moje wymagania. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czytałeś opinie jakie są forum o zegarkach Armaniego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpisujesz w wyszukiwarkę forumową Emporio Armani i poświęcasz 5 min, na przeczytanie kilku wątków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdego japończyka, Seiko, Orient, Citizen, w tej cenie znajdziesz mnóstwo fajnego sprzętu prawdziwych zegarkowych firm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A cos konkretnego np. z czarna bransoletka? Ktore marki sa nadal gorsze od Casio? 


Ewentualnie już ten pasek, a nie bransoleta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

spodobal mi sie Orient,

I ten kierunek trzymaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co rozumiesz przez "taki sprzęt jak festina"?  ;)  ot zwykły zegarek na bateryjkę z nic nie znaczącym w tym przypadku swiss. Orient będzie na pewno dużo lepszym wyborem. Jeżeli Bambino jest "zbyt elegancki" to zastanów się nad np Lorusem z chrono w takim stylu

RT337DX9-pp.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może Seiko za parę dni będzie na bazarku ;)

IMG_4009.jpg

snkn003k_1.jpg?w=800

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

patrzysz na kwarcowego Orienta za 550zł.

może zamiast "jak bambino" po prostu wziąć bambino? za podobne pieniądze dostaniesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podeslij linka. Myslicie, ze ten ala Bambino bedzie okej do t-shirta i do marynarki? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bambino do t-shirta nie za bardzo. Juz prędzej curator.

 

Wysłane z mojego m2 note przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To cos jak ten ala Bambino, ale do t-shirta takze, kwarc i z nizsza cena ;)
Chociaz przyznaje, ze ten ala Bambino mi sie bardzo podoba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gorąco polecam citizen sapphire. za 600zl dostajesz automat z japonskim mechanizmem z szafirowym szklem ktory swietnie sie prezentuje. akurat jest dostepny na freedutyisland i kosztuje 160dolarow. sam go mam i naprawde nosi sie swietnie. i dodatkowo pieknie wyglada. podrzucam link modelu ktory mam:
http://www.dutyfreeislandshop.com/citizen-nj2166-55b-luxury-mechanical-sapphire-21-jewels-japan-gents-watch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spójrz na niego... Zdjęcie niestety nie oddaje jego uroku natomiast rzeczywistość rekompensuje to z naddatkiem. Piękny automat z rezerwą chodu, solidnie wykonany. Idealny rozmiar koperty do marynarki i z t-shirt'em też będzie wyglądał "naturalnie". Kolorystyka cyferblatu obłędna - atramentowy odcień niebieskiego uwydatniona na tle szaro-błękitnego paska. Odpowiednia waga wskazuje na użycie odpowiednich materiałów / all stainless steel /. Mechanizm jest na przyzwoicie dokładnym chodzie. Każda wydana złotówka nie powinna być pożałowana. Używam trzech Orientów i nie miałem jeszcze żadnych niemiłych niespodzianek z ich strony. 

 

Orient POWER RESERVE CEX0P002D0 : http://global.rakuten.com/en/store/bright/item/cex0p002d0/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

seiko który zaproponował ptaku jest śliczny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.