Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

rk7000

Klub miłośników zegarków Tisell

Rekomendowane odpowiedzi

Psy szczekają,karawan jedzie dalej :)

post-77242-0-13409600-1472239286_thumb.jpg


Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to faktycznie damka jest raczej... Ciekawe czy Tisell pójdzie w kierunku Deep Sea - bo jakby to na 100% bym w "sejfie" takiego trzymał :D

 

Ancon wypuscil bardzo dobrego homara deep sea Camerona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ancon wypuscil bardzo dobrego homara deep sea Camerona

 

Tak tylko że tylko na gumie i 21mm w uszach - czyli nic nie dopasujesz z bransolet, to po pierwsze, po drugie burzy proporcję nieco.

No i "Out of Stock" na chwile obecną


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z bransoleta prawda. Czasem na ebayu mozna trafic.

Jak Tisell wypusci SDDS, to ch*j w dupe, kupuje i bede nosil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Tisell wypusci SDDS, to ch*j w dupe, kupuje i bede nosil

 

:D no to jest nas dwóch  :D 


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D no to jest nas dwóch :D

 

Nawet trzech :)

post-77242-0-86361500-1472240934_thumb.jpg


Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie "karawana jedzie dalej", ale może w tym przypadku rzeczywiście "karawan"... ;)

 

Czy to jakaś groźba? :)

post-77242-0-63801800-1472241769_thumb.jpg


Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

(Czytam. Czuwam. Palce świerzbią.).

 

 

Rozumiem. Jak się cieszę, że jestem już wolny od tych pokus ;)

 

Ad rem.

W życiu bym nie kupił Rolexa. Mam też nadzieję, że wolny będę również od pokus zakładania na rękę tak ewidentnych namiastek czegokolwiek. Aczkolwiek nie jest to proste, bowiem jak wiemy, wszystkie zegarki są nieudolnymi kopiami wynalazku wielkiego radzieckiego uczonego Czasowa - Zegarkowa.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wszystkie wskazówki są od Czapy, tez radzieckiego uczonego ( wspólpracował z Czasowem)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luma nieźle świeci w nowej wersji, nie "latarkowo" ale długo oddaje światło, jak to BGW9  :) 

 

zKNRjFN.jpg


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dobrze,że to tylko fotografia.Panie i Panowie tak śmigam po forum w dzisiejszy piątkowy wieczór i zastanawiam się czy warto było eksponować tak intensywnie zegarki Tisell dając im przywilej posiadania swojego tematu.I odpowiadam sobie.Oczywiście :) Mianowicie, szersza rzesza forumowych Kolegów w większym stopniu zapoznaje się z nimi bliżej i docenia jakość ich wykonania.Potwierdzeniem tego niech będzie fakt odwiedzających i piszących w temacie (mam nadzieję,że nie przyciągnęło ich tylko wylewające się w tym miejscu tsunami hejtu).Ponadto porównując na przykład 30 stron w Klubie Miłośników Tag Heuer działające od marca 2015r. nam udało się "napłodzić" 33 strony w trochę ponad miesiąc :) Zadaję sobie ponownie pytanie,dlaczego tak się dzieje? I znów odpowiadam .Dzieje się tak dlatego, gdyż Tiselle to porządne zegarki są,które przyciągają niczym magnes :)


Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podobnie jak magnes przyciągała mydlana historia pewnej Omegi...ludzie są żądni igrzysk... najlepiej z dzikimi zwierzętami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@esteta - chłopie, wyjdź z zaścianka i naparzaj dalej, masz ~200 stron do zrobienia, żeby zrównać się ze Światem,

wiem, że wydaje Ci się, że masz misję do spełnienia, ale to tylko bajkopisarstwo i naginanie rzeczywistości pod siebie

 

http://forums.watchuseek.com/f71/tisell-korea-excellent-brand-deserves-more-widely-known-1825810-215.html


próbujesz przebić Eksperta po fachu ? - nieładnie taką świnię podkładać koledze:

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/105412-ennio-vittori-czy-s%C5%82yszeli%C5%9Bcie-o-takim-zegarku/

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/105412-ennio-vittori-czy-s%C5%82yszeli%C5%9Bcie-o-takim-zegarku/page-7?do=findComment&comment=1327394

 

proszę o wypisanie mnie z klubu!!! - dobra sam się skreśliłem !!! !!!

 

manual:

 

nie działa instrukcja wypisania się z wątku, którą sam podałem, trzeba zgłosić w temacie usterki i problemy techniczne forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podobnie jak magnes przyciągała mydlana historia pewnej Omegi...ludzie są żądni igrzysk... najlepiej z dzikimi zwierzętami

Dodaj też,że potrzebują niczym wody na pustyni Twojej "edukacji" :)


Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem raczej o innym cyrkowym "bohaterze" ale przez grzeczność nie dodałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dobrze,że to tylko fotografia.

No widzisz. Nie ma się już czego bać. Jako (na razie potencjalny) "esteta", powinieneś przykładać jednak nieco większą wagę i uwagę ;) do cytowanych (póki co niechlujnie) przysłów i popracować trochę nad estetyką ;) swojego poczucia humoru (bo rozumienie cudzych żartów jest Ci obecnie o tyle bliskie, o ile Tisell jest bliski Rolexowi). ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro estetyczny kisiel idzie do ludzi, to coś może zająć jego miejsce. Aż ogarnął mnie strach, a co jak trafi na markę którą lubię? aaaaaaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że już całą para poszła w gwizdek. Nie ma ryzyka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już jest koniec, nie ma już nic,
Jesteśmy wolni, możemy iść 
To już jest koniec, możemy iść,
 Jesteśmy wolni, bo nie ma już nic  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za udział w "Projekcie Tisell". Najbardziej dziękuję kilku forumowym Kolegom,którzy ubawili się wielokrotnie wraz ze mną czytają posty tego tematu i od początku " wyłapali" jego intencję.Właścicielom Rolexów najbardziej, wszak bez nich nie byłoby tak śmiesznie :)


Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość GCE

Przepraszam ale ty faktycznie masz cos nie tak z glowa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.