Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

wskazówka godzinowa

Rajdowy? Samochodowy?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć :)

Szanowni forumowicze poszukuję zegarka charakteryzującego się rajdową stylistyką. Podoba mi się
Hamilton Pan Europ - minus to brak chronografu, a jak się już znajdzie tę wersję limitowaną z chronografem to jest droższa i większa.
Junghans 1972 - fajny design, ale kwarc za taką cenę to patologia podręcznikowa

i tutaj moje pomysły się kończą. Może wy coś podrzucicie. Jakichś sprecyzowanych wymagań nie mam. Powiedzmy:
- obowiązkowo nowy
- cena do 3000 zł z lekkim hakiem
- mile widziane chrono i niebieska tarcza oraz średnica nie większa niż 43 mm, ale nie jest to wymogiem. 

Za wszelkie propozycje alternatywne sypię składam pokłony :-) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie z chrono ciężko będzie, może Xicorr 125p, ewentualnie Syrena.

 

Lub coś z tissota lub certiny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za propozycje. Chrono nie jest żadnym wymogiem. Ale nie ukrywam, że chciałbym z niebieską tarczą :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jeszcze Gerlachowy Sokół 1000 spełnia wymagania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny! z pewnością będzie dużą konkurencją dla Pan Europe :) Zaczął mi się upragniony dylemat :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może jednak Pan Europ? Tylko ma być chrono czy nie?:-) W chrono jest przecież wersja normalna. Była czarna i jasna ale teraz chyba tylko ta czarna jest dostępna. Taką ostatnio zanabyłem na prezent ale już nie oddałem:-) Chrono jest faktycznie większe niż zwykły ale fajnie się nosi i warto zobaczyć na żywo. Z drugiej strony bez chrono może być niebieski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie mi tak na tym chrono nie zależy, ładna jest kompozycja tarczy biały z niebieskim, ale zegarmistrzostwo mnie nauczyło, że w tej branży trzeba chodzić na ustępstwa. Dlatego zdecyduje się albo na Hamiltona albo na Sokoła :) Chyba, że gdzieś po drodze wpadnie mi jeszcze coś w oko. A może los się uśmiechnie i idą ulicą nagle znajdę TAG Heuera "Monaco" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nie tylko ja poszukuję. W moim przypadku "Sokół" odpada, ponieważ jest kwadratowy. Chronograf może być a nie musi. W chwili obecnej wygrywa "Pan Europe" bez chronografu. Podoba mi się też Steinhart, ale za bardzo przekracza budżet, podobnie jak ML, którego widziałem dzisiaj na forum. 

PS. Ja też chciałbym znaleźć "Monaco", dotychczas udało mi się tylko na mapie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też o Xicorrze pomyślałem.


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.