Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Polas

Sklep z skx007

Rekomendowane odpowiedzi

Witam podepne sie pod temat i zapytam czy ktos kupowal z trgo sklepu CREATION WATCHES tez maja seiko w dobrych cenach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden z wielu sprawdzonych sklepów. Śmiało zamawiaj.

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak u nich jest z opłatami celnnymi? Bo z tego co widzę wysyłają kurierem a to pewniak ze dolicza opłaty na granicy czy się mylę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy jak podchodzić do tego "śmiało". Bo nikogo nie oszukują, ale wysyłają wszystko jak leci DHLem, mimo wyboru wysyłki listem poleconym, a to oczywiście pewny podatek. Trzeba im od razu pisać, że ma być pocztą i koniec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie pewniak - w tamtym tygodniu dostałem przesyłkę DHL bez dodatkowych opłat.

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mara44, ja zamawiałem 22 lipca i 23 lipca dostałem informację, że zegark został wysłany.

Zaznaczyłem wysyłkę pocztą i biorąc pod uwagę fakt, że jeszcze nie mam zegarka - idzie pocztą.

Z VAT'em i cłem loteria, z tego, co wyczytałem na forum: mniejsze szanse są na dodatkowe opłaty przy transporcie pocztowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się ja też dostałem dhl i nie było cła.

Ale na pudełkach w liście przewozowym b. często są podane symbole zegarka - celnicy też sprawdzają i z tego mają przybliżoną wartość zegarka - jak jest niska to olewają wszczęcie procedury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dobra... Inaczej- niemal pewne w porównaniu z przesyłką pocztową ;) Tu na x paczek jeszcze mi się nie zdarzyło. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w tamtym roku kupiłem w Chinach w sklepie internetowym a że mi się spieszylo to wziąłem DHL i musiałem zapłacić czasami sklep ma jakieś swoje sposoby i wysyła DHL ale nie płaci się VAT myślałem że oni mają te swoje sposoby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A cło i podatek płaci się w takim wypadku kurierowi przy odbiorze czy trzeba gdzieś jechać zapłacić intam się dostaje zegarek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak miałem DHL to kaskę dawałem kurierowi. Z pocztą jest analogicznie- listonoszowi po przedstawieniu urzędowi celnemu dowodu z kwotą zakupu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ten dowód trzeba osobiście do nich przywieźć czy można wysłać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic osobiście nie trzeba, to nie średniowiecze :P;) Wysyłasz na maila i nara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wyjaśnienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzi lepiej zamowic skx007k2, w skywaches, czy moze creationswatch, czy moze jeszcze gdzie indziej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oba sklepy godne zaufania. Masz jeszcze dutyfreeislandshop, mywatcheshub, watchubs i pewnie kilkanaście innych. Kupuj tam gdzie najtaniej :)

 

Wytapane z mojego Huawei P9.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie dostałem pismo z urzędu pocztowego z prośbą o dostarczenie dowodu zakupu (faktura, paragon, inne).

Czy jeśli dostarczę wydruk w PDF z paypala to będzie OK? Bo nic innego nie mam, czy poprosić o fakturę?

I czy to oznacza, że cło i VAT zostaną naliczone?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zamówiłem swojego skx007k2 w skywatches. I dziś już wysłany. Mam nadzieję,ze tym razem będzie wszystko dobrze.

Dzieki wszystkim za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie dostałem pismo z urzędu pocztowego z prośbą o dostarczenie dowodu zakupu (faktura, paragon, inne).

Czy jeśli dostarczę wydruk w PDF z paypala to będzie OK? Bo nic innego nie mam, czy poprosić o fakturę?

I czy to oznacza, że cło i VAT zostaną naliczone?

 

dostarcz im najlepiej jeszcze fakturę ze sklepu.

oznacza to, że opłat nie unikniesz ;) ktoś musi 500+ wypłacić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeżeli nie wystawili - to chociaż skan ze strony z opisem zamówienia. Jeżeli wystawili fakturę z zniżoną wartością to jej nie pokazuj :). U mnie wystarczał skan z zamówienia + pdf/faktura z paypala.

 

Wysłane z mojego ASUS_T00F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sokolow, tak myślałem.

 

M.Mike, nie mam faktury. Jedyne, co mam to potwierdzenie płatności z Payala.

Z pisma, które dostałem wnioskuję, że nie ma dołączonych żadnych dokumentów: pola takie, jak "deklaracja nadawcy", "faktura", "protokół" oraz "inne" są puste.

 

I pytanie do tych, którzy mieli więcej szczęścia: jak to się odbyło u was? Zamówiliście, zapłaciliście i listonosz po prostu przyniósł przesyłkę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i w końcu przybył do mnie mój skx007. Zakupiony w Skywatches. Obylo sie bez dodatkowych opłat.

Tak więc dzięki jeszcze raz wszystkim za pomoc i mam nadzieję, że bede z niego zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.