Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

seiken

IO w Rio

Rekomendowane odpowiedzi

Ona chyba miała baaardzo długą podróż na miejsce. Może nie zdążyła się należycie zregenerować? Nie zamierzam jej bronić, ale podzielam zdanie L6E w tej materii, że to Igrzyska i na pewno zależało jej na zwycięstwie.

58 godzin w podrozy? kuriozum z NY przez Luzbone do Rio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę, że jakiemukolwiek reprezentantowi kraju na IO się "nie chce". Przegrała, jest rozczarowanie - trudno, to sport. Może miała "jeden z tych dni", któż to może wiedzieć... A co do kasy - zarobiła w życiu tyle, że na Olimpiadę na pewno nie jechała nigdy dla pieniędzy.

Emocje trochę opadły.

Radwanskiej kibicuję od dawna,oglądałem mecze gdzie inteligencją,kortowym cwaniactwem wygrywała,lub przegrywała!, trudne mecze o wyższą stawkę z lepszymi zawodniczkami.

W tym meczu nie widziałem nic,tylko powtórkę z Londynu.

Zero walki,mina ''odwalta się ode mnie'',bo ja muszę tu byc,a nie chcę,bo po co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze nie ten dzień, nie to miejsce...?

Zdarza się. Choc pomimo niewątpliwych sukcesow nigdy tej sportsmenki sympatia nie darzyłem.

https://www.google.pl/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://pl.wikipedia.org/wiki/Jadwiga_J%25C4%2599drzejowska&ved=0ahUKEwjzyveD163OAhVH7RQKHeVABTkQFggeMAE&usg=AFQjCNFYmciqXJmL7rZUxOoRdFuVato37g

Tą tenisistkę lubilem....


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tarant3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie usłyszałem,że Radwańska zagra z Kubotem w mixcie.

Zobaczymy,może przeczytała mojego posta i jej głupio :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki tej Pani mieliśmy (przynajmniej ci, którzy sportem chociaż trochę się interesują) WIELOKROTNIE OGROMNE powody do radości i dumy. WIELOKROTNIE. A sport, to sport - ktoś wygrywa, ktoś przegrywa, a czasem nawet największym mistrzom nie idzie.

13873172_10154375159992052_5251692442100


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt jej tego nie ujmuje. Dawala duzo radosci. Gdy w gre wchodzilo wiecej zer na koncie niz na IO. Ale to samo bylo w Londynie gdzie wyraznie mowila ze IO nie specjalnie ja interesuja. Widac to bylo w 2012 jak i teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kasia Niewiadoma szósta w kolarstwie. Brawo.

Finisz identyczny jak w wyścigu męskim. Najpierw wywrotka na zjeździe liderki, potem samotna ucieczka amerykanki i przed metą doścignięta przez pogoń. Szkoda jej bo dojechała czwarta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A siatkarze zrobili pierwszy, pewny krok. Za chwile szczypiornisci walcza o swoje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozbici nasi doszczętnie dziś.....


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze nie ten dzień, nie to miejsce...?

Zdarza się. Choc pomimo niewątpliwych sukcesow nigdy tej sportsmenki sympatia nie darzyłem.

https://www.google.pl/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://pl.wikipedia.org/wiki/Jadwiga_J%25C4%2599drzejowska&ved=0ahUKEwjzyveD163OAhVH7RQKHeVABTkQFggeMAE&usg=AFQjCNFYmciqXJmL7rZUxOoRdFuVato37g

Tą tenisistkę lubilem....

Raczej ciężko Ci ją było lubić jako zawodniczkę. Tomaszewski ją wspominał przy niemal każdym meczu Agnieszki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba wierzyć do końca 


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-48316-0-49313100-1470605679_thumb.gif

Raczej ciężko Ci ją było lubić jako zawodniczkę. Tomaszewski ją wspominał przy niemal każdym meczu Agnieszki.

:) O co innego mi chodzi..:), postawa i takie tam...


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nasi szczypiorniści się nie popisali. Niestety atak to nie wszystko w piłce ręcznej, trzeba też bronić a defensywę mieliśmy fatalną...

 

Jutro z Niemcami, coś czuję, że dadzą nam lekcję... Obym się mylił :(

 

Co do kolarstwa - straszną wybrali w tym roku trasę. Wczoraj jechały kobiety (Niewiadoma 6 miejsce) i na zjazdach był horror. Van Vleuten wczoraj prowadziła i na jednym z zakrętów wypadła - trzy pęknięte kręgi szyjne. U mężczyzn dzień wcześniej Henao złamana miednica, a Nibalego złamane oba obojczyki... Nie wiem kto przygotowywał trasę ale powinien dostać bilet na Sybir.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Młodszy Zieliński na koksie. Coś mi tu śmierdzi z tą kontrolą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie cos ciekawego dziś?, caly dzień w drodze byłem...


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to z tego co mówią nandrolon kuł, koks który można sobie na necie kupić, czy w każdej siłowni. Takie teraz szpryce mają sportowcy, które na prawdę ciężko wykryć, a chłop coś takiego bierze ?


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.