Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

seiken

IO w Rio

Rekomendowane odpowiedzi

Deka kopie jak trzeba ale wykryć ją tak łatwo i utrzymuje się w organiźmie tak długo, że tylko kretyn by się nią wspomagał przed Olimpiadą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No...


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mi tu śmierdzi z tym jego dopingiem, tylko idiota wziąłby coś co się utrzymuje w organiźmie 1,5 roku... O 4 rano miała być próbka B i nadal jest cisza, ciekawe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale krzyżyk już postawiony, Ziółkowski szybko reaguje i dość ostro (chyba się nie lubią :) ), albo zna wynik drugiej próby.


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbka B też pozytywna. Wstyd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest komedia. Doping powinien byc dozwolony. Tylko idiota moze myslec , ze te osiagi, ktore sa teraz w sporcie to efekt trningu.

Co to znaczy, ze substancja dzisiaj jest legalna, a jutro nagle juz nie?

I tak wszyscy sportowcy dzisiaj to chemicy!

Jeszcze jedna bardzo wazna sprawa. Opinia publiczna, kanapowcy mysla, ze jak sie wezmie procha to samo rosnie. Nic z tych rzeczy, dalej trzeba bardzo ciezko trenowac i jeszcze miec predyspozycje. I tak sportowcy to wraki, a juz wszystko jedno czy kobieta rosna wlosy na jajach czy chlopa wypadaja macice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej śmieszy to, że każdy którego przyłapie się na dopingu tłumaczy się w taki sam debilny sposób. "To nie ja" albo "Nigdy nic nie brałem, oddam sprawę do sądu"... A potem nagle cisza, zawieszenie na kilka lat i nie było tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest komedia. Doping powinien byc dozwolony. Tylko idiota moze myslec , ze te osiagi, ktore sa teraz w sporcie to efekt trningu.

Co to znaczy, ze substancja dzisiaj jest legalna, a jutro nagle juz nie?

I tak wszyscy sportowcy dzisiaj to chemicy!

Jeszcze jedna bardzo wazna sprawa. Opinia publiczna, kanapowcy mysla, ze jak sie wezmie procha to samo rosnie. Nic z tych rzeczy, dalej trzeba bardzo ciezko trenowac i jeszcze miec predyspozycje. I tak sportowcy to wraki, a juz wszystko jedno czy kobieta rosna wlosy na jajach czy chlopa wypadaja macice.

Mi macica nie wypadła, powiem więcej znam wielu mi podobnych... Czym innym jest wspomaganie ciężkiej pracy dozwolonymi środkami, czym innym oszustwo polegające na przyjmowaniu tych niedozwolonych. Sport to reguły stanowiące podstawę współzawodnictwa. Pisanie o tym że "wszyscy biorą" jest delikatnie mówiąc krzywdzące, a gloryfikacja i usprawiedliwianie pracy na koksie to zwyczajna głupota.

edyta.

warto moim zdaniem zastanowić się nad podłożem oszustwa w sporcie - irracjonalnie wielkie pieniądze, szum medialny i oczekiwania Nas kibiców  - to wszystko niszczy zdrowe traktowanie sportu i pcha do oszustwa. Wszechogarniający kult zwycięstwa łączy się niestety z brakiem szacunku dla pracy i wyników tych wszystkich, którzy poświęcając tak wiele dla sportu i nie osiągają najwyższych laurów :( mimo, iż wcale nie pracują słabej na sukces od zwycięzców. Każdy kto kiedyś miał styczność ze sportem wie, jak wiele wyrzeczeń i pracy kosztuje sama kwalifikacja do imprez rangi mistrzowskiej i jak niewiele (poza wspomnieniami - niestety własnymi i najbliższych) otrzymuje się w zamian. Może nie jest to recepta na czystość w sporcie, ale na pewno na coraz większą normalność - zatem doceniajmy sportowców za ich pracę, oszustów piętnujmy za nieczyste zagrania, a może powoli, powoli coś się zacznie zmieniać na lepsze ;)


kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bart8

Ciekawe co z tym Zielińskim. Widziałem dość niedawno jego wypowiedź, w której chwalił wyrzucenie rosyjskich ciężarowców z olimpiady. Możliwe, że to co dzisiaj widzieliśmy to swojego rodzaju odwet, służby sa wszędzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi macica nie wypadła, powiem więcej znam wielu mi podobnych... Czym innym jest wspomaganie ciężkiej pracy dozwolonymi środkami, czym innym oszustwo polegające na przyjmowaniu tych niedozwolonych. Sport to reguły stanowiące podstawę współzawodnictwa. Pisanie o tym że "wszyscy biorą" jest delikatnie mówiąc krzywdzące, a gloryfikacja i usprawiedliwianie pracy na koksie to zwyczajna głupota.

edyta.

warto moim zdaniem zastanowić się nad podłożem oszustwa w sporcie - irracjonalnie wielkie pieniądze, szum medialny i oczekiwania Nas kibiców  - to wszystko niszczy zdrowe traktowanie sportu i pcha do oszustwa. Wszechogarniający kult zwycięstwa łączy się niestety z brakiem szacunku dla pracy i wyników tych wszystkich, którzy poświęcając tak wiele dla sportu i nie osiągają najwyższych laurów :( mimo, iż wcale nie pracują słabej na sukces od zwycięzców. Każdy kto kiedyś miał styczność ze sportem wie, jak wiele wyrzeczeń i pracy kosztuje sama kwalifikacja do imprez rangi mistrzowskiej i jak niewiele (poza wspomnieniami - niestety własnymi i najbliższych) otrzymuje się w zamian. Może nie jest to recepta na czystość w sporcie, ale na pewno na coraz większą normalność - zatem doceniajmy sportowców za ich pracę, oszustów piętnujmy za nieczyste zagrania, a może powoli, powoli coś się zacznie zmieniać na lepsze ;)

Masz racje oczywiscie, tez jestem za czystoscia w sporcie, ale jestem realista. Zapytaj pierwszego lepszego trenujacego co ma w bidonie i sobie wygoogluj, okaze sie ze wiekszosc jest na pograniczu legalnosci czyli jakies tam "pochodne" Podtrzymuje, ze na poziomie olimpijskim biora wszyscy, tylko niektorzy to czego aktualnie nie ma na liscie. Wpadaj nieszczesnicy, ktorych zaplecze zamulilo lub podpadli czyms innym (np polityka).

O ile sie nie myle to kofeina byla dosc dlugo na liscie zakazanych srodkow i grozila za jej wykrycie dyskwalifikacja.

Czysty sport to jest jak ja z drugim 36-letnim dziadkiem plyniemy se 10km przez 3,5h lub malolaci grajacy w pilke na boisku szkolnym.

W sumie to gdzie jest ta granica za ktora zaczyna sie srodek nielegalny?

Szkodliwosc dla zdrowia? Cukier zabija, zakazmy napojow izotonicznych tez skoro wymagamy czystosci ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda faceta, 20 lat treningu, życiowa forma, najważniejsze zawody i taki syf....

Już 'gadające głowy" w tv wydały "wyrok"

 

Wierzę że jest niewinny.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawy przypadek. Przygotowywał się poza kadrą, ze swoim trenerem, w nieustalonej lokacji, PZPC go za to zawiesił, potem odwiesił. Badany w Polsce kilka razy - czysty. Badanie w Rio - doping (mimo, że nandrolon wykrywalny w badaniu przez 18mcy od zażycia). Gość jest albo głupszy niż przewiduje ustawa albo ktoś podkłada/podłożył mu świnię...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj oglądałem Panią Sochę w szabli chyba.

Podobno nadzieja na medal,a tu Pani Socha stawała w miejscu,opuszczała broń na planszę i tak straciła z 9 punktów na 15.

To tak na moje laickie oko,ale coś tu nie tak chyba :mellow: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Link który podaleś blokuje mi tablet.....


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

weź zmień tablet  :P


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra :)

Ale szczrze, wyć zaczyna i pojawia się informacja ze za chwile zostanie zablokowany....

 

 

https://www.google.pl/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://pl.wikipedia.org/wiki/Ewa_K%25C5%2582obukowska&ved=0ahUKEwiP2bvqvLTOAhUMKywKHYIpBPgQFgh_MBM&usg=AFQjCNFzEBmCzzrqwCGNcz1MHJus4hjxxw

Ruscy i NRDowcy doniesli....

Nie wierzę ze za kulisami sport nagle sie zrobił czysty.....( Golota, dwa razy okradziony z tytulu Mistrza Świata...)

O pilce noznej to nawet nie wspominam ....jeden wielki "wał"


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam jest jakiś konflikt - trener jednego z braci w ogóle nie rozmawia z drugim, czy coś.

 

EDIT: Prezes PZPC Szymon Kołecki podał się do dymisji podobno przed chwilą. A ręczni... :(


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...., Zielinski pozytywnie na probce B. Slabo...

 

Ma jeszcze szanse, Moze reprezentacja Rosji go przygarnie :)


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.