Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
sinn7

Fortis - czy autentyczne ?

Recommended Posts

Witam wszystkich,

przeglądając sobie ebay-a ostatnim czasem znalazłem kilka takich aukcji

http://www.ebay.pl/itm/Fortis-Flieger-Auto-Watch-Case-Blue-Dial-Model-595-10-46-1-Without-Movement-/182200420507?hash=item2a6bfdc89b:g:110AAOSwepJXWVgU

http://www.ebay.pl/itm/FORTIS-FLIEGER-GENTS-COMPLETE-WATCH-CASE-BLACK-DIAL-WITH-AUTO-ROTOR-/252483318687?hash=item3ac92db39f:g:K3gAAOSwzJ5XdrNb

http://www.ebay.pl/itm/FORTIS-FLIEGER-GENTS-COMPLETE-WATCH-CASE-STRAP-AUTO-ROTOR-BLACK-DIAL-/252482078961?hash=item3ac91ac8f1:g:A-IAAOSwzJ5XdrIc

oczywiście można by wklejać więcej, nie kontaktowałem się ze sprzedawcą, w obu przypadkach, handlują zegarkami / częściami, pozostałe przedmioty również wyglądają interesująco

zdjęcia raczej wyraźnie, stan można określić jako bardzo dobry, nie jestem biegły w Fortisie, ale podobają mi się ich zegarki, cena stosunkowo atrakcyjna, więc gdyby sobie coś takiego poskładać na własny użytek ....

zastanawiam się czy części będą oryginalne ? i czy będą pochodzić z legalnego źródła ?

Wiem, że Fortis stosował /-uje indywidualne numery w swoich zegarkach, nie wiem czy dotyczy to wszystkich modeli / serii

Będę bardzo wdzięczny za opinie  !

SEIKO 7A28-7039 / SEIKO 7A28-701A / SEIKO 7A28-7010 / - SPEEDMASTERS  / SEIKO 7A48 - MOONPHASE / SEIKO TUNA SBBN017 / SEIKO SARB047 6R15 / SEIKO AEROMASTER 5H23 / i jeszcze kilka innych ...

Brz sensu biorąc pod uwagę cenę fliegera którego można kupić za 1200 - 1500zl.

Brz sensu biorąc pod uwagę cenę fliegera którego można kupić za 1200 - 1500zl.

mam kilka sztuk 2824 leżących sobie w pudełeczkach, więc w tym momencie ponoszę tylko koszt zakupu tych części , cały zegar wynosi mnie koło 500 - 600 PLN - myślę, że nie jest źle jak na woła roboczego o takich parametrach

SEIKO 7A28-7039 / SEIKO 7A28-701A / SEIKO 7A28-7010 / - SPEEDMASTERS  / SEIKO 7A48 - MOONPHASE / SEIKO TUNA SBBN017 / SEIKO SARB047 6R15 / SEIKO AEROMASTER 5H23 / i jeszcze kilka innych ...