Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

beriam

Kwarc / Eco drive / solar ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam od czerwca  Seiko SRP773K1, naprawdę godny diver, na ręce leży wybornie, prezentuje się jeszcze lepiej.

Niestety z bólem serca muszę stwierdzić, ze w moim przypadku automat nie sprawdza się, zmiana pracy zrobiła swoje, zbyt mało czasu mu poświęcam 

Potrzebuje czasomierz, który zakładam i wiem, ze jest gotowy do działania 

 

Co brać pod uwagę, zegar ma być z założenia EDC ?

Jeżeli chodzi o kwestie budżetu, sam nie wiem, pewnie wyjdzie, jak coś wpadnie mi w oko ;)

 

 

ps. Seiko jak sadze, za kilka dni wyląduje na bazarku.

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szedł bym w kierunku citizena z eco drive. Dobry system, dużo modeli do wyboru. Wymienisz baterie ( tak naprawdę to kondensator) co jakieś 10 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kwarc to częstsza, ale i tańsza wymiana baterii.

Eco drive / solar jak Ci się nie trafi jakiś wadliwy model to masz spokój na jakieś 10 lat z wymianą baterii. później wymiana będzie troszkę droższa.

zależy też w jakim budżecie chcesz się obracać, bo może po prostu warto zwrócić się ku Radio Control wtedy nie masz = Eco drive

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli miałbyś wydać na swój EDC kwotę zbliżoną do tej, za którą w PL można kupić Twoje aktualnie posiadane nowe Seiko, to polecałbym również jakiegoś Citizena radio-controlled. 


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli miałbyś wydać na swój EDC kwotę zbliżoną do tej, za którą w PL można kupić Twoje aktualnie posiadane nowe Seiko, to polecałbym również jakiegoś Citizena radio-controlled. 

 

Rozumiem, chyba najsensowniejsza opcja, czym sie sugerować ?

Brałem jeszcze pod uwagę BN0151-17L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, ja na Twoim miejscu, w zależności, rzecz jasna, od kwoty, którą chcesz przeznaczyć, szukałbym modelu radio-controlled z szafirem, który - po prostu - najbardziej by mi się podobał wizualnie. Warto sobie przeliczyć konkretne oferty, ale na pewno w przypadku sprowadzenia zegarka z Azji, jest sporo ciekawych opcji.


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klamka zapadła :)

Gw -M5610-1ER 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam od czerwca  Seiko SRP773K1

Niestety z bólem serca muszę stwierdzić, ze w moim przypadku automat nie sprawdza się

Potrzebuje czasomierz, który zakładam i wiem, ze jest gotowy do działania 

Seiko jak sadze, za kilka dni wyląduje na bazarku.

 

Więc oszczędź sobie bólu i wszelkich stresów związanych ze sprzedażą i stratą lubianego czasomierza ... :o  :(  rozwiązanie jest bardzo proste i nawet dość tanie: rotomat Conrad za około dwie stóweczki - wyjmujesz nakręcony zegarek kiedy chcesz, zakładasz i gra!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.