Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

muchacho_

Deep Blue Nato Diver 300

Rekomendowane odpowiedzi

Dodali 2mm i zepsuli proporcje koperty. Ogólnie względem pierwowzoru pod względem aparycji stracił w każdy aspekcie, dołożyli trochę błyszczących elementów, ale klimat uleciał.

 

Pomijając kwestie etyczne etc., biorąc pod uwagę cenę wygląda na nadzwyczaj dobrze wykonany.

 

Świetne zdjęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodali 2mm i zepsuli proporcje koperty. Ogólnie względem pierwowzoru pod względem aparycji stracił w każdy aspekcie, dołożyli trochę błyszczących elementów, ale klimat uleciał.

 

 

 

No widzisz, co czlowiek to opinia ;)

 

Moim zdaniem jest wlasnie na odwrot. Wielkosc, proporcje sa teraz idealne a zegar zyskal pod kazdym niemal wzgledem (poza luma, ktora niestesty jest marna). No i zeby nie bylo, mowie to z doswiadczenia majac w swojej zegarkowej historii dwie sztuki SKX007 :)


Instagram - Lug2Lug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodali 2mm i zepsuli proporcje koperty. Ogólnie względem pierwowzoru pod względem aparycji stracił w każdy aspekcie, dołożyli trochę błyszczących elementów, ale klimat uleciał.

 

Pomijając kwestie etyczne etc., biorąc pod uwagę cenę wygląda na nadzwyczaj dobrze wykonany.

 

Świetne zdjęcia.

 

Też miałem dwa podejścia do SKX i nie rozumiem na czym polega "fenomen" tego zegarka, kiepsko zrobiony, bezel jakiś taki luźny, bransoleta jakby ktoś na złomie elementy dobierał i średnio dopasował, na łapie wygląda jakbym bratankowi zegarek który dostał na pierwszą komunie zabrał... NATO Diver to solidny dobrze zrobiony, jak zresztą przystało na DB zegar z szafirem w męskim rozmiarze - jedyna wada to słaba lumna.


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się nosiłbym  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kawał sikora, podoba się !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajny i bardzo podobny do SEIKO SKX007, ale chyba minimalnie większy jednak od SEIKO?

 

 

Zdjęcia super :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam opinię Kolegów wyżej, miałem dwa SKX-y i jakościowo to dzień do nocy, oczywiście na korzyść DB  ;)

Przewaga DB to w końcu męski rozmiar 44 mm. bez koronki, szafir, stop sek. z dokręceniem, WR300 (zaw. helowy), obwódki indeksów, centrujący bezel, sztywny ring wewnętrzny, lepszy profil koperty i.t.d.  :)

Jedyna rzecz lepsza w Seiko to luma i chodzi tylko o świecenie bo samo nałożenie to już nie bardzo  ^_^

 

A to mój, na razie jeszcze na nato ale czekam na gumy B) 

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg2.jpg1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czarny jest też super :) sprzedaję SKX ze względu na rozmiar właśnie i już wczoraj chciałem kupować MAKO XL ale mając alternatywę taką jak DEEP BLUE to chyba jednak zostanę przy DEEP BLUE Pepsi :)

 

Gdzie można kupić te zegarki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj zamówiłem w Atomictime pepsi. Jestem miłośnikiem Seiko ale w wypadku tego modelu DB wypada lepiej :)

 

pozdr


It's not Your music
It's not Your clothes
It's not Your favourite colour
It's Your watch that tells most about who You are!
---------------------------------------------------------

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się cały czas między tym DB a SKX007.

 

Więcej plusów ma chyba DB, ale w związku z tym, że mam chude nadgarstki to jednak SKX na nato będzie wyglądał lepiej. No i lepiej w nocy będzie świecił ;)

 

Gdybym miał grubszy nadgarstek, wziąłbym chyba DB, choćby ze względu na szafir, hmmm... trudna decyzja

 

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.