Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

młody77

Orient Curator - pierwszy automat Jaki kolor tarczy wybrać?

  

13 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Chcę kupić zegarek. Elegancki, ale pasujący też np. do casualowych koszul. Przejrzałem trochę tematów na forum i w oko wpadł mi Orient Curator. 

 

Zastanawiam się tylko czy lepszą opcją będzie Orient z czarną czy szarą tarczą. Ktoś powie - obejrzyj i wybierz, który bardziej Ci sie podoba. Tak, ale mam nadzieje, że są tutaj osoby, które mają większe doświadczenie i podpowiedzą, która tarcza będzie ogólnie rzecz biorąc lepsza. Która lepiej zaprezentuje się do moich wymagań. 

 

Co radzicie?

 

1. Czarny

http://zegarownia.pl/zegarek-meski-orient-date-ffd0j003b0

 

2. Szary

http://www.zegarkimechaniczne.pl/product-zun-26006-Zegarek-Orient-Classic-Automatic-FFD0J003A0-meski.html

 

Swoją drogą, nigdy nie miałem automatu, mam nadzieję, że będę zadowolony. Czy automaty są bardziej podatne na uszkodzenia od kwarców?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od kilku dni mam czarnego i jestem zachwycony. Naprawdę piękny, chociaż szara tarcza też niczego sobie. Ważne, która Tobie się bardziej podoba. czarny jest na bazarku dużo taniej dostępny. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szary. Nie jest taki " oklepany "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam czarnego, ale przyznam szczerze, że zawsze polowałem na "szaraka" - oryginalny i bardziej uniwersalny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szary wydaje sie byc bardziej uniwersalny.

Bedzie ci lepiej pasowal do roznych stylow ubioru.


jedyną stałą cechą rozwoju jest zmiana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szary bardziej uniwersalny od czarnego? Człowiek uczy się całe życie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wg mnie tak - czarny jest bardziej elegancki - na zdjęciach nie wygląda, ale na żywo świeci się jak psu jajca  :)  To tak, jak z butami - czarne są na odpowiednie okazje, brązowe zestawisz praktycznie ze wszystkim - szara widziałem na żywo na parciaku wakacyjnym i wyglądał świetnie - czarnego w takim zestawieniu sobie nie wyobrażam. 

Zresztą - jak budżet pozwala, to brałbym oba  :rolleyes: sokolow zresztą chyba na bazarku dysponuje nawet trzema  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obecnie tylko czarny (który "negocjują" dwie osoby), ale można porównać kolory ;)

generalnie jeśli to ma być jedyny zegarek to wziąłbym czarny. jeśli jeden z kilku to szary ciekawie się prezentuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony polecę czarny, ponieważ taki posiadam :) Do koszuli pasuje jak ulał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wybrał czarny.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarny, zdecydowanie bardziej elegancki. Będziesz zadowolony z automatu, pamiętaj tylko, że nie jest to zegarek stworzony do uprawiania sportu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jeden to tak jak sokolow mówi weź czarny bo jest elegancki ale jeśli już masz jakieś inny to np ja bym brał szary i wrzucił na ciemnobrązowy pasek. Ewentualnie bym eksperymentował. Szary założysz do wszystkiego i jakoś wszędzie się odnajdzie jednakże przy czarnej tarczy będzie zegarek wyglądał na droższy niż jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.