Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Brachson

(za) Tania Omega SM?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Przymierzałem się do zakupu tej Omegi. W końcu nie kupiłem bo jakoś opis i sprzedawca do mnie nie przemówił ale zegarek poszedł za 3900 co jest lekko podejrzane bo gorzej wyglądające zegarki w tym momencie stoją na allegro za 5-6.

Czy widzicie jakiś powód dla którego mógł się tak tanio sprzedać? (pytam na przyszłość żeby wiedzieć czego i dlaczego unikać)

http://allegro.pl/omega-seamaster-professional-300m-stan-idealny-i6428761853.html#thumb/4

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

"W końcu nie kupiłem bo jakoś opis i sprzedawca do mnie nie przemówił"
 
 
No i sam sobie odpowiedziałeś :) Do mnie też nie przemówił.
Mógł też zakończyć aukcję przed czasem bez odwoływania ofert i sprzedać drożej wygrywającemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten zegarek się nie sprzedał, w każdym razie nie na tej aukcji, co jest równie podjerzane. Prawdopodobnie kultura osobista sprzedawcy i wyzywanie potencjalnych klientów od Nigeryjczyków ich zniechęciło, a tak serio, kupowanie chyba najpopulrniejszej Omegi z niepewnego źródła, bez sprawdzenia na żywo jest nieporozumieniem, choć moim zdaniem, to ów sprzedający po prostu tego zegarka nie ma. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten zegarek się nie sprzedał, w każdym razie nie na tej aukcji, co jest równie podjerzane. 

 

co masz na mysli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek został wystawiony na 3 dniową licytację. Tak, żeby pracownicy allegro nie zdążyli zareagować. Moim zdaniem na 90% wał.

 

R.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek został wystawiony na 3 dniową licytację. Tak, żeby pracownicy allegro nie zdążyli zareagować. Moim zdaniem na 90% wał.

 

R.

mam takie samo poczucie ale z drugiej strony zegarek wydawal sie byc oryginalny + papiery. Jesli my tutaj mowimy ze moze walek a moze nie to jak pracownik allegro na podstawie tej aukcji mialby stwierdzic walek? 

 

Wlasnie poto zalozylem ten watek zeby na przyszlosc pomoc ludzia w wylapaniu takich rzeczy. Swiata nie uratujemy i generalnie kupowanie zegarka za +5000 od nie wiadomo kogo to duze ryzyko to jednak okazje sie zgadzaja...chyba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta aukcja pozostanie zagadką do momentu aż na forum powstanie temat: "zostałem oszukany - omega 300m"


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do Kolegow odnośnie tej aukcji, czy ten model Omegi miał/ma na deklu laserowy znaczek? Chyba nie. Chyba ze z końca produkcji? Ktos wie?

 

Pozdrawiam

ds


Soda66

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z późniejszych lat produkcji powinien mieć i znaczek i numer na uchu, ale czasem jest po polerce dekla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.