Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kifflee

Mix narzędzi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, od razu pisze że niewiem czy to dobry dział także jakby co to z góry przepraszam za zaśmiecanie. Otrzymałem sporo narzędzi zegarmistrzowskich. Są tam lupy, jakieś pilniczki, szczypce, kleszczyki, pensety, wkrętaki, mała olejarka(takie zamykane okrągłe pudełko i w srodku sa trzy male pojemniczki chyba na oliwe) chyba odmagneśnica, podkładki pod werki, jakaś mała maszynka z obrotowym kolem posiadającym otwory, większość jest z firmy Favorite. Wszystkiego jeszcze nie przejrzałem bo w drugiej skrzynce są mechanizmy zegarków, jedyne co odkryłem to jest tam cały poskładany Seiko 5 tylko z innym szkłem, chyba plexi. Teraz pytanie czy mogłby mi ktoś pomóc ogarnąć to wszystko bo ja raczej nie bede korzystał z tego, mało miejsca i małe dziecko w domu. Bardzo prosze o odpowiedź kogoś zainteresowanego. Pozdrawiam. P. S Zdjęcia moge dodać jeśli będą potrzebne tylko te narzędzia mam w garażu także musiałbym wiedziec co sfotografować.Dziś kilka zdjęć narzędzi, reszta jak troche ogarne się z tym majdanem ;-) post-86636-0-48690700-1472292150_thumb.jpgpost-86636-0-49041900-1472292175_thumb.jpgpost-86636-0-43756500-1472292200_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez zdjęć to nic z tego nie będzie  - zrób ogólne chociaż


Pozdrawiam Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez zdjęć to nic z tego nie będzie  - zrób ogólne chociaż

Okej popstrykam coś i wrzuce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz jeszcze te narzędzia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.