Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość zegarkiclub

Poznajmy się - część druga

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zegarkiclub

Cześć pionierom i wszystkim następnym,

Obiecywałem, że po zmienie forum będę nakłaniał każdego do przedstawiania się i sam nadrobię zaległości - co niniejszym czynię.

Jako "Administrator" lub "Admin" występuję tylko wtedy, gdy prezentuję opinię służbową administratora forum.

Nie zawsze jest to proste, bo chciałoby się poszaleć a muszę widzieć wszystkie możliwe osoby i przypadki. Jeśli kogoś zawodzę jako administrator to z góry przepraszam. Na szczęście mam nadzieję, że widać pewne postępy forum i mojego mim zarządzania (oby).

Moja funkcja administratora jast funkcją typowo "społeczną", co oznacza, że czasami zdecydowanie muszę zająć się pracą zawodową i nie mam czasu dla forum klubowego.

Prywatnie występuję jako "Władek Meller" i jako taki przedstawiam się w następnym poście.

Admin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim,

Przygodę z zegarkami zacząłem będąc 10-cio czy 12-to letnim chłopakiem. Dziś mając lat ponad czterdzieści mogę powiedzieć, że ... tylko trochę znam się na zegarkach.

Na szczęście poznałem różne ich aspekty:

zegarmistrzostwo - jestem zegarmistrzem i przez kilka lat regularnie praktykowałem w tym zawodzie,

konstrukcję - skończyłem Politechnikę Warszawską, Wydział Mechaniki Precyzyjnej, secjalność - Konstrukcja Przyrządów Precyzyjnych,

produkcję - widziałem kilka fabryk producenckich w Szwajcarii,

dystrybucję - znam pracę dystrybutora i sklepu detalicznego.

Klub i forum daje mi wielką przyjemność spotkania innych, którzy także interesują się zegarkami.

Władek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jendri

Witam wszystkich,

Mam 32 lata mieszkam w Krakowie, jestem chirurgiem. Zegarkami interesuję się od około 5 lat, kiedy w spadku dostałem niepozorny zegarek Jaeger Le Coultre z podwójnym datownikiem. Od tego czasu błądzę po interecie, kupuje różne katalogi i książki, oraz psioczę, że nie ma w Polsce żadnego forum o zegarkach. No i bach! Dzisiaj wpadłem tutaj. Co do mojej kolekcji zegarków, to nie jest imponująca: mam 6 zegarków kieszonkowych (w tym ciekawy model Omegi sygnowanej przez Sulikowskiego z Krakowa) a z zegarków na rękę oprócz wspomnianego JLC także przedwojenną Omegę i Glashutte, oraz współczesnego Keleka. Serdecznie pozdrawiam :)

Andrzej Komorowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.