Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Drawek

Zegarkowe poszukiwania :)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam koledzy

 

Przychodzi pewien moment kiedy każdy z nas miłośników poszukuje nowego zegarka i padło i na mnie..po tematach seiko jak i marki Orient poszukuje bardziej zegarka czysto o sportowym designie.

 

Moje nowe westchnienia to :

 

https://www.google.pl/search?tbm=isch&tbs=rimg%3ACVqh3vKJswDMIkBCK_1TwEL5SGRCuZKzB6G0z7rVX1EoewQyKDPa7YEKVMhTUFce2OjX2qlkJ3iV2hHO7FgesI4eOiMKfju4_1h6lHKhIJQiv08BC-UhkRWI4aHXTO7JEqEgkQrmSswehtMxEAwBBWkS3B1CoSCe61V9RKHsEMET6vK460Q6iLKhIJigz2u2BClTIR_1ciUIwfhbGQqEgkU1BXHtjo19hEJVfSlV6yCwyoSCapZCd4ldoRzEXhtiBqSYVK-KhIJuxYHrCOHjogRf1_1Wxu6IAsEqEgnCn47uP4epRxEXCH-VifHrJQ%3D%3D&q=eterna%20super%20kontiki%202015&client=ms-android-htc-rev&bih=567&biw=360&ved=0ahUKEwixx96Ek4fPAhXKhiwKHR95A5sQuIIBCAM#tbm=isch&q=eterna+super+kontiki+2015&imgrc=WqHe8omzAMwMLM

 

 

Tylko niestety kwota jest dla mnie zbyt wysoka. Poszukuje coś w tym stylu ,ma być czarny i kształtem podobny do tej eterny.

Pytanie do ilu ... czekam na wasze propozycje odnośnie " zamiennikow".

 

Będę wdzięczny za wszelką pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaczy szczerze nie wiem wbijam się w cenę 5 tys max. Ta Eterna jest piękna i pod mój styl kwestia designu. Tematy kwarc czy mechanik to egal.

 

 

Hamilton pan europ jest podobny ale brakuje mu czegoś co ma ta Eterna...typowego pazura.

 

 

Jak macie jakieś pomysły gdzie co i jak będę wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce nic mówić ale z tą Super KonTiki to się zmieścisz w budżecie 5k PLN warunek jest taki, ze zakup musi być na zagranicznym portalu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze nie szukałem w sklepach zagranicznych. Sprawdzałem u dolińskiego i cena jest za 11 tys. Czemu taka przebitka?

 

Macie link?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marka Eterna przypada mi do gustu ale oczywiście nie upieram się i nie zamykam..w tym przypadku szukam alternatywę w designie jak ta super kontiki.

KonTiki Four-Hands niestety nie przemawia za mną..mam już coś podobnego w stylistyce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.