Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

maciekges

Chińskie hity - co w miejsce Tisella?

Rekomendowane odpowiedzi

Swego czasu wiele się naczytałem na temat chińskiej "marki" zegarków, pod nazwą Tisell. (albo koreańskiej) Mnóstwo było zachwytów nad stosunkiem ceny do jakości, bo za kilka dyszek można było dostać bardzo przyzwoitego (jak na tę cenę) kwarca.
Niestety Tisell (przynajmniej pod tą nazwą) już na rynku nie funkcjonuje. (A przynajmniej ja nie umiem go znaleźć). Czy aktualnie są jakieś "marki", które stoją na podobnym poziomie cena/jakość? 
Pytam głównie z ciekawości, chociaż nie ukrywam, że przydałby mi się jakiś tani zegarek za te 40 polskich monet, który nie będzie świecił tandetą i będzie w stanie znieść spartańskie warunki i którego nie będzie mi żal, jak go zniszczę, albo ktoś go ukradnie (dużo podróżuję autostopem, rowerem). Ale to tak przy okazji. :D
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bart8

Niestety Tisell (przynajmniej pod tą nazwą) już na rynku nie funkcjonuje. (A przynajmniej ja nie umiem go znaleźć). 

 

Wpisz w google tajemnicze hasło "tisell" i kliknij sobie w pierwszy link, który wyskoczy albo drugi, no chyba, że nie masz klawiatury.

 

Edit:

 

Dobra zlitowałem się, masz tutaj link:

 

http://lmgtfy.com/?q=tisell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 40 polskich monet polecam zegarki marki Perfect. Jak nazwa wskazuje, oferują perfekcyjne wykonanie w tej kwocie.

 

--Edyta--

A na serio to za 4 dyszki powinieneś dostać CASIO F-91W na Allegro.


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napewno czytałeś o marce Tisell? Z tego co wiem Tisell nigdy nie miał w ofercie kwarców, a kosztował nie kilka dyszek, tylko kilka setek. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpisz w google tajemnicze hasło "tisell" i kliknij sobie w pierwszy link, który wyskoczy albo drugi, no chyba, że nie masz klawiatury.

 

Edit:

 

Dobra zlitowałem się, masz tutaj link:

 

http://lmgtfy.com/?q=tisell

Widziałem te strony, ale trzykrotnie próbowałem na nie wejść i trzykrotnie wyskakiwał błąd po stronie serwera. Teraz się udało.

Stąd myślałem, że są martwi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parnis robi klony rolkow z 3bar wr troche smieszne , tu ponoc 20bar i szafir ale w sumie malo informacji o tej "manufakturze"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.