Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

pg

Co to za marka?

Rekomendowane odpowiedzi

Własnie przyleciał do mnie,zegarek:

post-3018-0-93707200-1330655315.jpg

post-3018-0-04810300-1330655317.jpg

post-3018-0-83952100-1330655317.jpg

post-3018-0-78438100-1330655318.jpg

Na kalibrze PUW 360, więc pewno krzyżak, nic nadzwyczajnego, ale bardzo pieknie utrzymany i dobrze chodzacy, no i 14k tez sie liczy :wink: .

Tyle, że nie potrafie skojarzyc znaku na tarczy z marką

Czy :oops: ktos może mi pomóc :?:


zegarek> 1.000 $ =podatek od snobizmu;-)
Noszone m.in.GP,IWC,Zenith,SeikoGQ,GP,Movado,Omega,Longines,Eterna,Vulcain,Rado,Wittnauer,Bulova,Hamilton,Cyma,Doxa,Gruen,Tissot,Helvetia,Onsa, itd.,Polacy,Niemcy,sowieci itd..>200

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam sie wczoraj na forum podsmiewałem z tej nazwy a nie zwróciłem uwagi na rzeczywiście podobne oznaczenie,- wyglada na to, ze mój to rzeczywiście też "wEginal".

Wprawdzie aż trudno mi uwierzyć, żeby szwajcarska firma stosowała w swoich zegarach niermieckie werki (nie znam takich przypadków), ale na moim, w przeciwieństwie do tego z Allegro nie ma napisu "swiss made", a więc moze to niemiecka wytwórnia, która na zegarkach ze szwajcarskimi werkami pisała "swiss made".

Swoja drogą mamjuz Vinetę, teraz Weginal,- trzeba bardzo uważać, zeby sie o jedna literkę w opisach nie pomylic :D


zegarek> 1.000 $ =podatek od snobizmu;-)
Noszone m.in.GP,IWC,Zenith,SeikoGQ,GP,Movado,Omega,Longines,Eterna,Vulcain,Rado,Wittnauer,Bulova,Hamilton,Cyma,Doxa,Gruen,Tissot,Helvetia,Onsa, itd.,Polacy,Niemcy,sowieci itd..>200

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Waginal, czy weginal, kojarzy sie jednoznacznie. A może tylko mi :?: :roll: :?


Jedyna różnica między mną, a wariatem jest taka, że ja wariatem nie jestem. Salvadore Dali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wprawdzie aż trudno mi uwierzyć, żeby szwajcarska firma stosowała w swoich zegarach niermieckie werki (nie znam takich przypadków),

 

Zdarzało się. Schild niekiedy firmował werki zrobione na surowych Durowe i Consul. Zegarki "swiss made" z Dugenami były dość pospolite; werki na Szwajcarię były firmowane przez Buren, a na Niemcy jako PUW.

 

Swoja drogą mamjuz Vinetę, teraz Weginal,- trzeba bardzo uważać, zeby sie o jedna literkę w opisach nie pomylic ;)

 

Mam Trumę - możemy ponegocjować :D

 

J.


Jacek Tomczak - Janowski

-=WSzA=-

Warsztat Szyderstwa Artystycznego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wprawdzie aż trudno mi uwierzyć, żeby szwajcarska firma stosowała w swoich zegarach niermieckie werki (nie znam takich przypadków),

 

Zdarzało się. Schild niekiedy firmował werki zrobione na surowych Durowe i Consul. Zegarki "swiss made" z Dugenami były dość pospolite; werki na Szwajcarię były firmowane przez Buren, a na Niemcy jako PUW.

 

(...)

J.

N

 

Faktycznie, Dugeny z oznaczeniem "Swiss made" zdarzaja sie wcale często, ale.warto zauwazyć, ze historycznie bywały okresy, kiedy Dugena włsciwie bywała bardziej szwajcarską, niz niemiecką firmą.. (zwiazki z Alpiną, miejsce produkcji itp)


zegarek> 1.000 $ =podatek od snobizmu;-)
Noszone m.in.GP,IWC,Zenith,SeikoGQ,GP,Movado,Omega,Longines,Eterna,Vulcain,Rado,Wittnauer,Bulova,Hamilton,Cyma,Doxa,Gruen,Tissot,Helvetia,Onsa, itd.,Polacy,Niemcy,sowieci itd..>200

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.