Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

nav

MK II Nassau/Kingston- coś bardzo podobnego

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie i Panie, trochę wypadłem (1,5 roku) z obiegu zegarkowego- chciałbym kupić MKII Nassau lub Kingston, ale ofert brak, a szukam bardzo ładnie wykonanego nurka w niewielkiej (38-41mm ideał) i niewysokiej kopercie, wzorowanego jakby nie patrzyć na Rolexie Submarinerze z połowy XX wieku... odpadają marki typu Tissel czy Davosa z ich Submarinerami itp.

 

Jest Tudor Black Bay- piękny, ale chwilowo nie mam 10k do powieszenia na nadgarstku- w MK serducho zdaje się podobne, za bardziej przystępną kasę.

 

Jeśli macie jakieś sugestie, będę wdzięczny za ich przedstawienie.

 

pozdrawiam,

Piotrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MKII to ceny bardzo zblizone do Tudora BB.

Krystian mial Kingstona na sprzedaz, nie wiem czy dalej aktualne czy zostawil/sprzedal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie - używane MKII chodzą w podobnych cenach do Tudora BB.

 

Poza wymienionymi przez Ciebie Tisellami, Davosami itd. (Squale, Steinhart?) najbliższy wyglądem do Nassau/Kingstona jest Tiger Concept 5508 - na Miyocie 9015 kosztuje 255$ - ale jakościowo to nie MKII, czy Tudor.


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, to nie na sprzedaż, stąd wątek i pytanie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Tak jak kolega @pablo122 wspominał, Krystian miał i raczej chyba jeszcze ma na sprzedaż.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedzi, jeśli chodzi o Tigera zagadką pozostaje jakość. Miałem Sumo- świetny zegarek za nieduże pieniądze oraz U1- mój ideał, ale dwa razy nie wchodzi się do tej samej rzeki, poza tym mam bardzo szczupły nadgarstek, stąd myśl o MK II.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 niedawno nassau był na allegro bo go chyba jeszcze dwa dni temu oglądałem jak się nie mylę ale nie mogę go już znaleźć. może poszedł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety MKII bardzo podrożały. Poszukaj może gdzieś za granicą nassau.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.