Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Robi One Kenobi

Witajcie!

Rekomendowane odpowiedzi

Prawie wszyscy moi koledzy i znajomi noszą zegarki, które należały kiedyś do mnie...Nie zostały przeze mnie zaakceptowane i sprzedałem je im za bezcen. Miałem ich setki, i gdyby nie kosztowały tak dużo miałbym prawdopodobnie znacznie więcej. Ogarnięty manią poszukiwania wciąż szukam tego jedynego, idealnego. Nigdy nie widzę go dokładnie, ale przez prawie 30 lat jego zamglona wizja przeszła jedynie niewielką metamorfozę. Zawsze jest to model solidny, "surwiwalowy", doskonale czytelny, pozbawiony wszystkiego, co zbędne i...skromny. Zawsze dla mnie, nigdy na pokaz.

Dlaczego właśnie zegarek, a nie co innego? Odpowiedź jest bardzo prosta: nie mam zielonego pojęcia! Wiem natomiast, że to nie żadna choroba, lecz uroda, dana (jak widzę) nie tylko mnie .

Dopiero niedawno podziękowałem losowi, że nie znalazłem swojego zegarka. Zrozumiałem bowiem, że nie on jest dla mnie ważny, lecz jego poszukiwanie :D

Witam Was wszystkich i pozdrawiam!

Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj

W takim razie nie będę Ci życzył szybkiego znalezienia a jedynie radości z ciągłego pogłębiania wiedzy o tej fascynującej dziedzinie jaką są zegarki :D


pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj na Forum! :D

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć!


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SPORTURA 01

Witaj :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć! :D


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.