Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

gryson

Pomoc w głosowaniu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Z pewną nieśmiałością zakładam ten wątek.

Moje dwa zdjęcia załapały się do głosowania z konkursie Wigierskiego Parku Narodowego i Suwalskiego Parku Krajobrazowego.
Jury widać nie chce się przepracowywać, bo wybór najlepszego zdjęcia odbędzie się w formie głosowania internetowego - czytaj: kto ma więcej znajomych na fejsie ten wygrywa.
Jeśli komuś się moje zdjęcia spodobają (to te dwa kadry poniżej) i uzna, że warto oddać głos to zapraszam do głosowania na zdjęcie nr 18 i 19.

Głosować można tutaj https://wpn.webankieta.pl/

Wystarczy zaznaczyć oba zdjęcia klikając na nie (podświetlą się) a potem na dole "Wyślij". I tyle.

Będę wdzięczny za głosy.

 

keg2yo.jpg
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki! :)

W plenery jeżdżę zazwyczaj z rangemanem, a to średnio fotogeniczny zegar, choć świetny sam w sobie ;)
I zwykle muszę komórką robić mu jakieś "backstage-owe" foty, więc słabo z walorami artystycznymi tych zdjęć.

 

Smolniki

 

71s7zs.jpg

 

Wigry - Słupie

 

2aikion.jpg

 

Swoją drogą nie wiedziałem, że w Suwałkach ktoś poza mną interesuję się zegarkami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszło z dwóch nośników, jak wrócę do domu to pójdzie jeszcze z dwóch

 

Poza konkursem to 13 za***ista i Wigry zimą, w ogóle super zdjęcia i tereny :)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki! :)

W plenery jeżdżę zazwyczaj z rangemanem, a to średnio fotogeniczny zegar, choć świetny sam w sobie ;)

I zwykle muszę komórką robić mu jakieś "backstage-owe" foty, więc słabo z walorami artystycznymi tych zdjęć.

 

Smolniki

 

 

Wigry - Słupie

 

 

Swoją drogą nie wiedziałem, że w Suwałkach ktoś poza mną interesuję się zegarkami ;)

 

Oj bardzo chętnie bym obejrzał Rangemana bo jak sam wiesz w Suwałkach nie ma możliwości obejrzenia czy przymierzenia wielu modeli :) 

 

Jest pewnie kilku jeszcze wariatów poza nami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bart8

Zagłosowałem na kolegę, ale to głosowanie jest jakieś lewe. Wystarczy głosować w trybie incognito/prywatnym przeglądarki lub wyczyścić dane(ciasteczkam historia) albo jeśli ktoś ma neo zrobić reconnect routera i można głosować do woli...

Powinni na bieżąco pokazywać głosy.

 

Jeśli chcesz wygrać to napisz z prośbą o głosy na forum 4chan, nabiją Ci ze 100 tysięcy w jeden dzień :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie.

W ogóle głosowanie w necie w takim konkursie to jakaś lipa.
Z tym wielokrotnym głosowaniem już wczoraj sprawdziłem z ciekawości czy się da - da się, wystarczy usunąć ciasteczka z webankiety i można głosować od nowa, nawet na tym samym IP.
Ale to żadna frajda tak wygrać, wolę dostać głosy od innych, niż samemu je nabijać.
Dzięki raz jeszcze!


Oj bardzo chętnie bym obejrzał Rangemana bo jak sam wiesz w Suwałkach nie ma możliwości obejrzenia czy przymierzenia wielu modeli :)

 

Jest pewnie kilku jeszcze wariatów poza nami :)

Jak będziesz chciał obejrzeć rangemana to daj znać, pochwalę się i dam przymierzyć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się Twoje fotografie (nie tylko te dwie) bardzo podobają, tak że oddałem głos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tez, wszedlem na bloga i ten jelonek rozwala system ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za miłe słowa, staram się ;)
Trochę wyrzeczeń to wymaga, ale frajda z obcowania z przyrodą jest bezcenna.
 


Jeśli chcesz wygrać to napisz z prośbą o głosy na forum 4chan, nabiją Ci ze 100 tysięcy w jeden dzień :D

 Nie mam tam konta, ale gdybym miał to kto wie czy bym nie wywinął takiego numeru ;)
Choć boję się, że by mnie zdyskwalifikowali, bo uznaliby, że pewnie coś zakombinowałem z botami czy coś, więc lepiej nie kusić losu ;)


Mnie tez, wszedlem na bloga i ten jelonek rozwala system ;)

 

Za kwadrans będą następne, wywołuję właśnie zdjęcia z szuflady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jak będziesz chciał obejrzeć rangemana to daj znać, pochwalę się i dam przymierzyć ;)

 

Koleżanka z pracy wczoraj też zagłosowała i kilku innych znajomych, więc część głosów masz na pewno "legalnych" ;)

 

Bardzo chętnie obejrzę Renga ale i także Deep Blue. I mogę się odwdzięczyć swoimi. Swoją drogą ciekawe czy nie spotkaliśmy się gdzieś przypadkiem..Nie widziałeś nigdzie kolesia który miał na łapie Eposa, Hamiltona, SKX, G Shocka, Orienta na zmianę? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Później wejdę kompem to tez zaglosuje. Na ziomka zawsze, kiedyś mieszkałem w województwie Suwalskim :-) Zdjęcia piękne, jak to możliwe potrafić tak fotografować. Ja nie mam drygu do tego choć niekturzy mówią, ze ładnie rysuje :-) I skromny bardzo jestem.


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.