Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

maciekges

Pierwszy mechaniczny chronograf

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.
Chciałbym zaopatrzyć się w swój pierwszy niebateryjkowy chronograf. Będę raczej celował w starsze zegarki. Jako, że jestem studentem, a zbliża się październik, to muszę uważać z budżetem. Poczytałem trochę forum, ale nadal średnio się orientuję.

Od jakich kwot zaczynają się choć minimalnie sensowne zegarki z taką komplikacją; jaki budżet powinienem przygotować?
(Renowację szkiełka + czyszczenie mechanizmu jestem w stanie wykonać samodzielnie)
Za jakimi markami się rozglądać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@maciekges nie wiem czy masz taką wprawę (nie chcę Cię obrazić), ale napisałeś, że sam wykonasz czyszczenie mechanizmu (chronografu mechanicznego) a sam nie wiesz co wybrać? Jedno z drugim się mocno gryzie.
Wracając do pytania to zdarza się, że można kupić chronograf w cenie powyżej min. 700zł


Kupię wszystko, rozsądek zachowując, co ma związek z marką ENICAR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.