Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Bakar155

Poszukiwany dobry fachowiec Gostynin,Płock,Kutno

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

Nie wiem czy ktoś już pytał o te miejscowości bo troche tych zapytań jest ale pozwolę sobie jak coś powtórzyć.

 

Poszukuję dobrego fachowca w miastach Gostynin,Płock,Kutno lub okolicach, do którego bez obaw mogę odawać na przeglądy swoje japońskie i szwajscarskie automaty. W Kutnie nie znam nikogo w Gostyninie jest jeden ale jak się przychodzi do niego z czymś wiecej niż wymiana baterji lub paska odnoszę wrażenie że ma pretęsje. Jedynie w Płocku jest kilka zakładów ale nie mam pojecia który jest dobry i sprawdzony.

Może ktoś coś podpowiedzieć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę nikt z forum nie mieszka w Płocku i nie korzysta z usług miejscowych fachowców?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może w odległości do 50 km od Płocka,Gostynina,Kutna zna ktoś zegarmistrza do którego mogę oddać bez obaw zegarek na zwykły serwis smarowanie i regulację mechanizmu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie robisz przeglądów co miesiąc, więc spokojnie raz w roku (lub rzadziej, bo nie wiem ile masz zegarków) możesz wybrać się do Łodzi na przykład.

Tempus jest moim zdaniem godny polecenia. Terminy są dość odległe, ale nie ma się co dziwić :).


Możesz też po uprzednim dogadaniu szczegółów wysłać zegarki kurierem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedź szukam kogoś bliżej bo ostatnio wysyłałem aż do dolińskich. Do Łodzi mam około 80 km więc nie tak źle. Dziwi mnie tylko że w takim mieście jak Płock nie ma nikogo godnego polecenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się co dziwić - to zawód na wymarciu. Zegarmistrzów jest coraz mniej a tych dobrych należało by objąć rządową ochroną jako gatunek zagrożony wymarciem.

Teraz wszyscy mają zegarki w smartfonach ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się co dziwić - to zawód na wymarciu. Zegarmistrzów jest coraz mniej a tych dobrych należało by objąć rządową ochroną jako gatunek zagrożony wymarciem.

Teraz wszyscy mają zegarki w smartfonach ;).

Ponoć, gdy chciano utworzyć klasę o profilu zegarmistrza (chyba w Łodzi), to mało chętnych się zgłosiło i pomysł nie ruszył. Szczegółów nie znam.

 

(...) Poszukuję dobrego fachowca w miastach Gostynin,Płock,Kutno lub okolicach (...)

W szukaniu zegarmistrza Twoim sprzymierzeńcem będzie aplikacja KMZiZ na smartfona. Jest tam wielki spis zakładów. Później wiedząc gdzie i kto się znajduje możesz rozpytać jaka jest jakość usług. No, a jeżeli nic z tego, to rzeczywiście raz na jakiś czas możesz wybrać się dalej do większego miasta. Koledzy na pewno coś podpowiedzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem aplikacje ale przy zmianie telefonu gdzieś mi uciekla. Ściągnę jeszcze raz i poszukam za jej pomocą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Płocku najlepiej to chyba Ludomir Lewandowski, Nowy Rynek 1, co prawda nic poważniejszego nie robiłem, ale kilka mniejszych i się jeszcze nie zawiodłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pan Lewandowski wymieniał mi kiedyś szkiełko w zegarku żony (jakieś starsze Seiko) zrobił dwie duże wgniotki na kopercie w bardzo widocznym miejscu poczym próbował mi wmówić że to już było . Ogólnie potraktował mnie dość nie przyjemnie. Dlatego nie korzystam z usług tego Pana ale dzięki za podpowiedź być może tylko ja miałem taki przypadek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, masz większe doświadczenie bo ja aż tak "zaawansowanej" usługi u niego nie miałem, czyli lepiej poszukać innego, może ta Łódź to nie głupi pomysł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tempus w Lodzi - bylem, korzystalem i polecam. Mozna sie dogadac mailowo / telefonicznie, wyslac zegarek, zrobia i odesla z powrotem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Ja mam doświadczenie z Januszem Ziembickim w Płocku. Było u niego moje Seiko 5 po szkodzie praktycznie całkowitej oraz Lucz z urwaną koronką. Dał radę, żyją. Jednak czy oddałbym tam poważniejszą maszynę? Nie wiem nawet czy robi szczelność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.