Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Bakar155

Poszukiwany dobry fachowiec Gostynin,Płock,Kutno

Recommended Posts

Witam serdecznie

Nie wiem czy ktoś już pytał o te miejscowości bo troche tych zapytań jest ale pozwolę sobie jak coś powtórzyć.

Poszukuję dobrego fachowca w miastach Gostynin,Płock,Kutno lub okolicach, do którego bez obaw mogę odawać na przeglądy swoje japońskie i szwajscarskie automaty. W Kutnie nie znam nikogo w Gostyninie jest jeden ale jak się przychodzi do niego z czymś wiecej niż wymiana baterji lub paska odnoszę wrażenie że ma pretęsje. Jedynie w Płocku jest kilka zakładów ale nie mam pojecia który jest dobry i sprawdzony.

Może ktoś coś podpowiedzieć?

Naprawdę nikt z forum nie mieszka w Płocku i nie korzysta z usług miejscowych fachowców?

Może w odległości do 50 km od Płocka,Gostynina,Kutna zna ktoś zegarmistrza do którego mogę oddać bez obaw zegarek na zwykły serwis smarowanie i regulację mechanizmu?

Nie robisz przeglądów co miesiąc, więc spokojnie raz w roku (lub rzadziej, bo nie wiem ile masz zegarków) możesz wybrać się do Łodzi na przykład.

Tempus jest moim zdaniem godny polecenia. Terminy są dość odległe, ale nie ma się co dziwić :).

Możesz też po uprzednim dogadaniu szczegółów wysłać zegarki kurierem.

Dzięki za podpowiedź szukam kogoś bliżej bo ostatnio wysyłałem aż do dolińskich. Do Łodzi mam około 80 km więc nie tak źle. Dziwi mnie tylko że w takim mieście jak Płock nie ma nikogo godnego polecenia.

Nie ma się co dziwić - to zawód na wymarciu. Zegarmistrzów jest coraz mniej a tych dobrych należało by objąć rządową ochroną jako gatunek zagrożony wymarciem.

Teraz wszyscy mają zegarki w smartfonach ;).

Nie ma się co dziwić - to zawód na wymarciu. Zegarmistrzów jest coraz mniej a tych dobrych należało by objąć rządową ochroną jako gatunek zagrożony wymarciem.

Teraz wszyscy mają zegarki w smartfonach ;).

Ponoć, gdy chciano utworzyć klasę o profilu zegarmistrza (chyba w Łodzi), to mało chętnych się zgłosiło i pomysł nie ruszył. Szczegółów nie znam.

(...) Poszukuję dobrego fachowca w miastach Gostynin,Płock,Kutno lub okolicach (...)

W szukaniu zegarmistrza Twoim sprzymierzeńcem będzie aplikacja KMZiZ na smartfona. Jest tam wielki spis zakładów. Później wiedząc gdzie i kto się znajduje możesz rozpytać jaka jest jakość usług. No, a jeżeli nic z tego, to rzeczywiście raz na jakiś czas możesz wybrać się dalej do większego miasta. Koledzy na pewno coś podpowiedzą.

Miałem aplikacje ale przy zmianie telefonu gdzieś mi uciekla. Ściągnę jeszcze raz i poszukam za jej pomocą.

W Płocku najlepiej to chyba Ludomir Lewandowski, Nowy Rynek 1, co prawda nic poważniejszego nie robiłem, ale kilka mniejszych i się jeszcze nie zawiodłem.

Pan Lewandowski wymieniał mi kiedyś szkiełko w zegarku żony (jakieś starsze Seiko) zrobił dwie duże wgniotki na kopercie w bardzo widocznym miejscu poczym próbował mi wmówić że to już było . Ogólnie potraktował mnie dość nie przyjemnie. Dlatego nie korzystam z usług tego Pana ale dzięki za podpowiedź być może tylko ja miałem taki przypadek.

Widzisz, masz większe doświadczenie bo ja aż tak "zaawansowanej" usługi u niego nie miałem, czyli lepiej poszukać innego, może ta Łódź to nie głupi pomysł.

Tempus w Lodzi - bylem, korzystalem i polecam. Mozna sie dogadac mailowo / telefonicznie, wyslac zegarek, zrobia i odesla z powrotem.

Cześć. Ja mam doświadczenie z Januszem Ziembickim w Płocku. Było u niego moje Seiko 5 po szkodzie praktycznie całkowitej oraz Lucz z urwaną koronką. Dał radę, żyją. Jednak czy oddałbym tam poważniejszą maszynę? Nie wiem nawet czy robi szczelność.