Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

MikeOl

Tani diver Parnis vs Loreo

Rekomendowane odpowiedzi

Chińczycy zarabiają masę kasy a mimo to wysyłają najtańszym nierejestrowanym sposobem żeby ten 1$więcej zarobić licząc że wszystko się uda..

Nie do końca tak jest - chiński rząd płaci za wysyłkę w celu wspierania swoich przedsiebiorców/producentów i dla tego właśnie są wysyłki za free.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to prawda to rząd dopłaca tylko do przesyłek z Ali?

Z drugiej strony to dobre podejście bo od każdego sprzedanego przedmiotu sprzedawca i tak odprowadza podatek więc rząd inwestuje w swój dochód że tak powiem.

 

 

Mój zegarek 14.03 wysłany z Malezji do Polski, zobaczymy kiedy dojdzie.

Jak twój dojdzie to skrobnij tu kilka słów na jego temat może jakieś foto??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój od wczoraj  (godzin południowych) w PP Poznań P102 Głogowska 17 - Zatrzymanie w cle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój od wczoraj  (godzin południowych) w PP Poznań P102 Głogowska 17 - Zatrzymanie w cle.

I co możesz powiedziec po rocznym używaniu o swoim egzemplarzu?

 

U mnie na zielonym loreo (najcześciej noszę) pojawiały się rysy na bezelu i kopercie ale szkło nieruszone:)

Gdyby nie problem z kluczykiem zegarek był by zajefajny :)

szukam kluczyka na ali ciężko z tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do WR - ja swojego Parnisa PA6007 testowałem u zegarmistrza i bez zająknięcia przeszedł podwójny test WR100 (tyle maksymalnie mogła osiągnąć maszynka testująca). Od czterech miesięcy chodzi ze mną na basen, pływam w nim swobodnie nad dnem, czyli ok. 2m, zabieram do sauny, łaźni parowej i ani "kwęknął" do tej pory . Dokładności ostatnio nie mierzyłem, ale początkowo nie przekraczał +5s na dobę. Jednym słowem świetny toolwatch i genialnie zainwestowane 100 baksów.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.