Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Awanturnik

Maurice Lacroix Miros Diver

Rekomendowane odpowiedzi

Na moje oko oryginał.

 

Czy warto? Jako człowiek niezbyt szanujący ową firmę, nie chcę się tutaj wyzłośliwiać (dla mnie marketingowo napompowana wydmuszka, dla której można znaleźć mnóstwo ciekawszych alternatyw). ;) Ale podkreślmy: ważne, żeby podobał się Tobie. 

 

Natomiast podchodząc do kwestii „czy warto” z finansowego punktu widzenia, wszystko zależy, jaka będzie rzeczywista cena końcowa, bo na razie to aukcja na poziomie 1999 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moje oko oryginał.

 

Czy warto? Jako człowiek niezbyt szanujący ową firmę, nie chcę się tutaj wyzłośliwiać (dla mnie marketingowo napompowana wydmuszka, dla której można znaleźć mnóstwo ciekawszych alternatyw). ;) Ale podkreślmy: ważne, żeby podobał się Tobie. 

 

Natomiast podchodząc do kwestii „czy warto” z finansowego punktu widzenia, wszystko zależy, jaka będzie rzeczywista cena końcowa, bo na razie to aukcja na poziomie 1999 zł.

Taka kolorystyka mega mi się podoba: https://www.chrono24.pl/mauricelacroix/miros-diver-mi6028-cosc-limited-edition-of-999--id3825649.htm

 

A co byś proponował z diverów w podobnej cenie? Co do ceny czy jak dam około 2400zł to przepłacę bardzo? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i słabo się znam na diverach, ale do 2k spokojnie kupisz na bazarku Certinę DS Automatic. Swoją niedawno sprzedałem poniżej 2k. Stan bdb+.

 

6270534_FMG_4635.jpg

6270535_FMG_4641.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwestia gustu, ja w tych progach cenowych wybrałbym coś z diverów Seiko. Sumo albo Turtle.


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2k za Mirosa z COSC to dobra cena, ale czy uda Cie za tyle kupic ... mysle, ze 2400,- tez jest jeszcze akceptowalne.

Reszta to wylacznie sprawa gustu. Z pewnoscia mnostwo osob na forum bedzie Cie przekonywalo (zreszta nie bezpodstawnie) do Seiko czy Orienta, jesli sie nie dasz namowic to wiedz ze ML to naprawde dobra, niezalezna marka bazujaca na 100-letnim doswiadczeniu w sprzedazy luksusowych zegarkow swojej firmy matki - Desco. ML powstalo w 1975 roku wiec ma dluzsza nieprzerwana historie niz sporo bardziej renomowanych producentow. Jesli Ci sie podoba design bedziesz na 100% zadowolony z jakosci wykonania i  chodu. 

Acha, Miros nie jest badzo duzy. Ma 40mm wiec jesli masz szeroki nadgarstek moze wygladac na nim nieco zbyt delikatnie.


jedyną stałą cechą rozwoju jest zmiana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.