Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Jac0oll

Szkiełko armani ar2411

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem kilka lat temu dostałem ten zegarek i po jakimś czasie pękła mi szybka. Poszedłem do zegarmistrza naprawił mi ale porównywałem zegarek z nowym w salonie i się okazało ze szybka która mi wstawił zegarmistrz jest płaska a w nowym wypukla. Teraz moje pytanie czy jesteście w stanie mi powiedzieć jakie wymiary ma orginalna szybka? Ponieważ teraz gdy chciałem wymienić na właściwą to zegarmistrz mnie spytał czy mam tą orginalna - niestety jej nie posiadam. Z góry dziękuję za pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lepiej zmień zegarek ;)

Nie chciałem tego mówić. Zegarek każdemu taki jaki się podoba. To że podoba się DW, Nixon albo nowe Błonie (hahahahah!!) to już nie moja sprawa. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inne zegarki mam dlatego się nie spieszylem z tym i rok przelezal w szufladzie. Prawda taka ze szkoda mi go wyrzucić - zegarków nigdy nie za mało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość GCE

Nie chciałem tego mówić. Zegarek każdemu taki jaki się podoba. To że podoba się DW, Nixon albo nowe Błonie (hahahahah!!) to już nie moja sprawa. :)

A coś Ty taki kozak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A coś Ty taki kozak?

??? Rozwiń proszę.

zegarków nigdy nie za mało :)

I tu się zgodzę. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiecie może gdzie to sprawdzić? Albo gdzie mógłbym się tego dowiedzieć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.